klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
redaktor naczelna jeden dzień
Fotolia
Styl życia

Wizaz.pl w rękach użytkowników - słowo od nowej naczelnej

Oddajemy Wizaz.pl w Wasze ręce! A raczej w ręce nowej redaktor naczelnej, która 25. czerwca 2015r opiekuje się stroną główną Wizaz.pl. Zobaczcie, jakie wątki, przepisy i kosmetyki z KWC poleca oraz jakie artykuły powstały we współpracy z nową, jednodniową naczelną, wyłonioną w ramach jubileuszowego konkursu.
czerwiec 24, 2015
konkurs zostan naczelną

Witajcie,

wygrałam w konkursie „Zostań naczelną wizaz.pl”. To dla mnie ogromne wyróżnienie i przyjemność zostać choć na jeden dzień redaktorem naczelnym portalu, na którym jestem od dziesięciu lat, a który obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny. 15 lat to połowa mojego życia… W tym czasie tyłam, chudłam, kończyłam studia, zaczynałam drugie, zmieniałam pracę, fryzurę… Zmieniał się też Wizaz.pl i w zasadzie cały czas się zmienia i dziś na te zmiany również mamy wpływ.

Redakcja postawiła mi duże wyzwanie, współtworzyłam dzisiejsze wydanie serwisu. Rzeczy do zrobienia było dużo, a czasu jak zwykle mało. Jeśli jesteście ciekawi, co sądzi o Wizażankach nasz wizażowy kolega to zapraszam do przeczytania wywiadów z przedstawicielami wizażowej społeczności, do zapoznania się z bliskim mi tematem dzieci, a raczej ich brakiem (z wyboru, nie z braku czasu) w wątku o kampanii „Nie odkładaj macierzyństwa”, do dyskusji o ściąganiu (temat na czasie, akurat trwa sesja), czy podzielenia się sposobami na tanie wakacje. Przedstawiam również moje ostatnie odkrycia KWC – m.in. idealny krem, dzięki któremu nie musimy się już martwić wyglądem naszej skóry po ciężkiej nocy (sprawdziłam na własnej skórze, jak walczyłam z tym wstępniakiem), galerię tortów Wizażanek, które nie tylko cieszą podniebienie, ale i oko. Zapraszam również do urodzinowego konkursu, w którym czekają na Was nagrody.

Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a jak nie, to zawsze może założyć nowy wątek na forum ;)

Jakby powiedziała Miranda Priestly z Diabeł ubiera się u Prady, która zainspirowała mnie do wzięcia udziału w tym konkursie „That’s all".

Czytajcie, oglądajcie, komentujcie, świętujcie.

Artykuły, które powstały we współpracy z nowa naczelną

Autorką publikacji jest laureatka konkursu na jednodniowa naczelną portalu :)

zostań naczelną konkurs
konkurs urodzinowy wizaz
Fotolia, materiały PR
Przepisy Konkurs kulinarny na 15-lecie portalu Wizaż.pl - wyniki
W kuchni czujesz się jak ryba w wodzie? Zrób kulinarny prezent na 15. urodziny portalu Wizaż.pl! Pokaż nam swoje popisowe danie w urodzinowej aranżacji i wygraj 1 z 3 kultowych amerykańskich wolnowarów!
Katarzyna Mordalska
czerwiec 10, 2015

Na dobrym przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć niczego – dania głównego, przystawek, przekąsek, deserów, ciast czy napojów. Popuść wodze fantazji i   przygotuj swoje popisowe danie specjalnie na 15. urodziny Wizaż.pl! Biorę udział! Zwycięskie przepisy wyłoni redakcja portalu Wizaż.pl. Pod uwagę weźmiemy pomysłowość przepisu oraz walory estetyczne zdjęcia. Laureaci Dziękujemy za wspaniałe przepisy! Wybierając laureatów, doceniliśmy kreatywność i fakt, że stworzyłyście dania specjalnie na potrzeby konkursu. Gratulujemy! 1 miejsce: Sałatka urodzinowy bukiet   2 miejsce: Racuszki  3 miejsce: Zielona tarta z truskawkami   Zdecydowaliśmy się wyróżnić jeszcze dwie prace, które nagrodzimy upominkami-niespodziankami: Leśny mech z truskawką i kremem Śmietankowo - budyniowym Faszerowana papryka pod serowo-ziołową-kołderką KONKURS Pokaż nam swoje popisowe danie! 1. Swój przepis dodaj w kategorii  „Konkurs - popisowe danie na urodziny” . 2. Dodaj zdjęcie z urodzinową aranżacją - wystarczy kartka z życzeniami, ale wszelkie inne dekoracje mile widziane. :) 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem . NAGRODY I miejsce Wolnowar Crock-Pot 6l saute , w którym przygotujesz danie nawet dla 7 osób. Obok funkcji timera, który pozwoli dokładnie określić czas gotowania oraz funkcji podtrzymywania temperatury posiada unikalne naczynie saute, które umożliwia używanie go na kuchni, aby ograniczyć ilość używanych naczyń. Z wolnowarem Crock-Pot oszczędzisz czas i energię. II miejsce Wolnowar Crock-Pot 5,7l , który pozwala na przygotowanie potrawy dla 6 osób. Dzięki funkcji timera ustawisz dokładny czas przygotowania potrawy, a po jego upływie wolnowar przejdzie w tryb podtrzymywania temperatury. Z wolnowarem Crock-Pot oszczędzisz czas i energię. III miejsce...

Przeczytaj
Styl życia Jesteś fanką azjatyckiej pielęgnacji? Wygraj zestaw wyjątkowych maseczek prosto z Korei!
Zapoznałaś się już z pierwszym w Polsce Trendbookiem Wizaz.pl 2017? Jeżeli tak, to śmiało możesz wziąć udział w kolejnej odsłonie naszego konkursu! W tym tygodniu Fascynacja Azją! Wystarczy, że odpowiesz na trzy proste pytania, a być może to właśnie w Twoje ręce trafi 1 z 3 zestawów maseczek, które wyróżnia nie tylko wysoka skuteczność, ale także uroczy design.
Marta Jankowska
kwiecień 10, 2017

Polki pozazdrościły urody kobietom z Dalekiego Wschodu i coraz chętniej sięgają po kosmetyki rodem z Korei czy Japonii. Polskie firmy wychodzą naprzeciw zainteresowaniom naszych rodaczek, dostarczając coraz więcej azjatyckich produktów. Poza tym, mnóstwo firm (zarówno amerykańskich, jak i europejskich) sięga po składniki i formuły wykorzystywane od lat na Dalekim Wschodzie i wprowadza je do własnych linii. Interesują Cię azjatyckie zasady pielęgnacji? Koniecznie zajrzyj do Trendbooka , gdzie przeczytasz na ten temat więcej. Konkurs Pora na azjatycką pielęgnację w wersji fun! Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 zestawów maseczek ozdobionych nadrukami przedstawiającymi urocze zwierzaki . Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja skóra – nawilżenia, ujędrnienia, wygładzenia, oczyszczenia czy też wsparcia w walce z niedoskonałościami – bogata w składniki aktywne maseczka będzie idealnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Fundatorem nagród jest sklep internetowy BEAUTIKON.com – dystrybutor kosmetycznych innowacji z Azji. Zasady konkursu pozostają takie same, jak poprzednio: 1. Wejdź na stronę:  https://wizaz.pl/trendbook ; 2. Pobierz za darmo Trendbook Wizaz.pl 2017 (w całości lub tylko trend Fascynacja Azją, którego dotyczy konkurs); 3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu konkursowym (jeżeli zapoznałaś się z Trendbookiem, będzie to dla Ciebie bułka z masłem); 5. Przed udziałem w konkursie przeczytaj regulamin. Uwaga! Szansę na wygraną będą miały tylko te osoby, które odpowiedzą poprawnie na dwa pierwsze pytania. Powodzenia!

Przeczytaj
Styl życia Konkurs Wygraj Kosmetyki Wszech Czasów
styczeń 04, 2017

1.       POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1.      Organizatorem konkursu pod nazwą „Konkurs Wygraj Kosmetyki Wszech Czasów” (dalej zwanego „Konkursem”) jest Edipresse Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000111462, NIP 526-00-12-586, kapitał zakładowy w całości wpłacony 2.311.320,00 zł (dalej zwana „Organizatorem”). 1.2.      Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym„Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 1.3.      Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej wizaz.pl . 1.4.      Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 1.5.      W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy i inne osoby współpracujące przy organizacji i prowadzeniu Konkursu, jak również członkowie rodzin wyżej wymienionych osób i osoby pozostające z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym. 2.       CZAS TRWANIA KONKURSU 2.1.    Konkurs będzie przeprowadzony na portalu społecznościowym Facebook – na fanpage’u Wizaz.pl oraz dodatkowy konkurs (na takich samych zasadach) na profilu Wizaz.pl na Instagramie. Ogłoszenie o Konkursie ukaże się w dniu 22.03.2017 na fanpage'u (w serwisie Facebook) Wizaz.pl -  https://www.facebook.com/wizaz/?fref=ts  oraz na profilu na Instagramie:  https://www.instagram.com/wizazpl/   2.2.    Konkurs będzie trwał w dniach od 22.03.2017 do 29.03.2017 r. do godz. 23:59 i tylko w tym okresie można dokonywać zgłoszeń do Konkursu 2.3     Rozwiązanie Konkursu nastąpi nie później jak do końca dnia...

Przeczytaj
Styl życia Znamy już Recenzentkę grudnia!
Sprawdź, kim jest Recenzentka grudnia i jakie HITy trafią w jej ręce.
Agata Dudar
styczeń 07, 2019

Grudzień zaobfitował 8824 recenzjami i 826 nowymi produktami w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Sporo działo się też w Rankingu Najaktywniejszych Recenzentek - dużo zmian do ostatnich chwil miesiąca. Dzisiaj już wszystko jest jasne! Tytuł Recenzentki grudnia zdobywa: Hotaru90   ! Hotaru90  mimo krótkiego stażu na wizaz.pl ma już na swoim koncie ponad 370 napisanych recenzji i 19 dodanych produktów. Jej opinie są bardzo szczegółowe, często wzbogacone zdjęciem. To, co w nich zawiera jest bardzo pomocne dla społeczności, która do tej pory nagrodziła ją 1725 pochwałami. Ponadto jest Recenzentką, która chętnie wyraża swoją opinię o różnych produktach, dlatego też zawartość pudełka, które do niej trafi jest bardzo różnorodna. Zobaczcie same! Gratulujemy Hotaru90 , a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne wyjątkowych produktów? Oto przepis na Recenzentkę Miesiąca:  Dużo aktywności na KWC Ogrom ciekawych i rzetelnych recenzji, dzięki którym społeczność dowie się, co sądzisz o wypróbowanych przez siebie produktach  Sporo pochwał recenzji innych użytkowników - daj znać, że doceniasz ich pracę Nieskończenie wiele zdjęć dołączanych do recenzji 100% uczciwości - sztuczne podbijanie miejsca w rankingu nie pomoże, bo takich kont nie bierzemy pod uwagę.

Przeczytaj