klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Włoski aktor i model dołącza do obsady filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Przystojniejszy niż Michele Morrone?

Doda postanowiła pójść w ślady swojej przyjaciółki i podobnie do Blanki Lipińskiej, pracuje nad swoim debiutanckim filmem. Czy „Dziewczyny z Dubaju” przebiją „365 dni”? Patrząc na odtwórcę głównego bohatera nie jest to niewykluczone!
Urszula Jagłowska
czerwiec 30, 2020

„Dziewczyny z Dubaju”, o seksaferze z polskimi modelkami i celebrytkami zarabiającymi na miłosnych uniesieniach w ramionach arabskich szejków, to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych w Polsce. Choć produkcja zaplanowana jest na początek 2021 roku, to Doda, idąc w ślady swojej przyjaciółki Blanki Lipińskiej, umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół swojego pionierskiego filmu. Nie oczekujmy jednak, że podobnie jak ukochana Barona, będzie nam powoli dawkować szczegóły dotyczące obsady „Dziewczyn z Dubaju”. Nic bardziej mylnego! Już teraz wiemy, że w postać głównego bohatera wcieli się nieziemsko przystojny aktor o włoskich korzeniach. Przystojniejszy niż Michele Morrone?

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Kto zagra główną męską rolę w „Dziewczynach z Dubaju”?

Sukces ekranizacji pierwszej części erotycznej sagi Blanki Lipińskiej „365 dni” nie tylko wzbogacił pisarkę, ale za sprawą umieszczenia produkcji na platformie Netflixa zapewnił jej międzynarodową sławę. Również odtwórcy głównych ról, Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka stali się rozpoznawalni na całym świecie do tego stopnia, że na TikToku powstało specjalne wyzwanie inspirowane filmem „365 dni”. Czyżby Doda pozazdrościła przyjaciółce sukcesu i dlatego postanowiła pójść w jej ślady tworząc równie kontrowersyjny film?

Nie od dziś wiadomo, że Doda nie boi się ryzyka i tematów tabu. Nic więc dziwnego, że ukochana żona cenionego producenta filmowego, Emila Stępnia, postanowiła spróbować swoich sił na zupełnie nowym polu zawodowym. By nie było jej zbyt łatwo, pokusiła się o ekranizację jednej z najmroczniejszych seksafer polskiego show biznesu, w  którą zamieszanych było wiele celebrytek z pierwszych stron gazet. By dodatkowo uatrakcyjnić swoje dzieło, artystka i reżyserująca film Marysia Sadowska, zaangażowały do współpracy niezwykle przystojnego włoskiego modela i aktora Giulio Berruti, który wcieli się w postać głównego bohatera.

Przedstawiam wam główną rolę męską w naszym filmie, Giulio Berruti. Wkrótce zaprezentuję wam kolejnych aktorów, którzy złamią niejedno polskie kobiece serce – napisała na swoim instagramowym koncie Doda.

Giulio Berruti, podobnie jak jego pobratymiec Michele Morone z „365 dni”, w „Dziewczynach z Dubaju” nie będzie grał Włocha, lecz zabójczo przystojnego, wpływowego i niebezpiecznego bossa o zupełnie innej nacji. Aktor wcieli się bowiem w bezwzględnego mężczyznę o arabskich korzeniach, któremu ze względu na koneksje i atrakcyjność nie sposób odmawiać.

Obok Giulio Berruti, w „Dziewczynach z Dubaju” zobaczymy również wiele znanych i cenionych polskich gwiazd, jak Paulina Gałązka, Anna Karczmarczyk, Olga Kalicka, Katarzyna Figura, Katarzyna Sawczuk, Beata Ścibakówna-Englert, czy Józef Pawłowski.

Kim jest Giulio Berruti, odtwórca głównej męskiej roli w „Kobietach z Dubaju”?

Giulio Berruti urodził się w Rzymie 27, września 1984 roku. Co ciekawe, 36-latek wcześniej nie wiązał swojej kariery z zawodowej aktorstwem, lecz ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym, a w 2015 roku uzyskał nawet tytuł specjalisty ortodoncji. Jak więc zaistniał w show biznesie? Okazuje się, że w trakcie studiów przedsiębiorczy Giulio dorabiał  jako model.

To jednak nie wszystko. Jako 19-latek atrakcyjny Włoch zadebiutował na wielkim ekranie w kręconej w słonecznej Italii hollywoodzkiej produkcji „Lizzie McGuire” z Hilary Duff w roli głównej. Później pojawił się u boku Seleny Gomez w komedii romantycznej „Monte Carlo”, a także brytyjskim musicalu „Walking on sunshine”, jak również licznych włoskich produkcjach, w tym erotyku „Piekło Gabriela”, porównywanym do „50 twarzy Greya”. 

Myślicie, że „Dziewczyny z Dubaju” przebiją „365 dni” Blanki Lipińskiej? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć przystojnego Giulio Berruti.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody
Instagram https://www.instagram.com/p/B8mgG42p6h7/
2 z 5

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody
Instagram https://www.instagram.com/p/B_-AtKcADrW/
3 z 5

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody
Instagram https://www.instagram.com/p/BzOAmwEg6LQ/
4 z 5

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody
Instagram https://www.instagram.com/p/BhPNA85D-ho/
5 z 5

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody

Dziewczyny z Dubaju: Giulio Berruti zagra główną rolę w filmie Dody
Instagram https://www.instagram.com/p/BxcTj8mnFSI/
Komentarze
Kasia Szklarczyk
Instagram@kasiaszklarczyk
Newsy Kasia Szklarczyk zagra w filmie "Dziewczyny z Dubaju". W kogo się wcieli?
To już pewne! Kasia Szklarczyk zagra w kontrowersyjnym filmie "Dziewczyny z Dubaju". Na Instagramie pokazała zdjęcie z planu.
Milena Majak
sierpień 09, 2020

Na jaw wychodzą kolejne nazwiska aktorów, którzy zasilą obsadę "Dziewczyn z Dubaju" produkcji Dody i Emilia Stępnia oraz reżyserii Marii Sadowskiej. Okazuje się, że jedną z kobiet pojawiających się w filmie zagra zwyciężczyni "Top Model", Kasia Szklarczyk - to będzie jej aktorski debiut na wielkim ekranie! Kogo Kasia Szklarczyk zagra w "Dziewczynach z Dubaju"? Rola modelki w tym budzącym skrajne emocje filmie nie jest jeszcze znana. Jak do tej pory pojawiły się tylko zdjęcia z planu, która Kasia opublikowała na swoim Instagramie z wielką ekscytacją.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kasia Szklarczyk (@kasiaszklarczyk) Sie 7, 2020 o 6:57 PDT Sama Kasia jest jednak bardzo podekscytowana sytuacją i już nie może doczekać się premiery. Zwłaszcza, że ma to być najgłośniejszy film 2021 roku . Marzenia są po to, aby je spełniać! A ja od dziecka marzyłam, żeby wystąpić na wielkim ekranie. Dziękuję za tą możliwość kochanym producentom @dodaqueen & Emil Stępień i reżyser @mariasadowska oraz całej ekipie filmowej. To była czysta przyjemność pracować z Wami! To również ogromne wyróżnienie grać z ikoną polskiej kinematografii- Panią Katarzyną Figurą oraz z niesamowicie uzdolnioną i cudowną @paulina.galazka - napisała na Instagramie Kasia.  Wiadomo już, że główną rolę zagra przystojny Włoch, Giulio Berruti . Obok niego pojawią się jeszcze takie osobistości jak: Paulina Gałązka,  Anna Karczmarczyk ,  Olga Kalicka , Katarzyna Figura,  Katarzyna...

Przeczytaj