klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Styl życia

Wojewódzki obraża Małgorzatę Rozenek-Majdan! Radosław odpowiada: "Kubo, jesteś dla mnie nikim". Sprawa skończy się w sądzie...

Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławie Majdanie! Dziennikarz udzielił szczerego wywiadu magazynowi "Playboy" i wywołał burzę. Co powiedział?
Marta Tabiś-Szymanek
październik 13, 2016

Nie milkną komentarze po ostatnim wywiadzie Kuby Wojewódzkiego w magazynie "Playboy". Dlaczego? Jak wiadomo gwiazdor TVN bardzo rzadko udziela wywiadów, ale jeśli już, to rzeczywiście długo się o tym mówi. Tak jest i tym razem! 

Dziennikarz nie przebiera w słowach, bardzo ostro wypowiada się o Małgorzacie Rozenek-Majdan i jej mężu. Dlaczego? Nie od dziś wiadomo, że w programe "Azja Expres" ta para i ukochana Wojewódzkiego - Renata Kaczoruk - się "nie polubili". Powód? M.in. w jednym z odcinków Radek Majdan pomógł Renacie i jej partnerce z programu z transportem, ale kiedy to Renata mogła pomóc Małgosi i jej mężowi - tego nie zrobiła. Dziennikarz broni Renaty:

Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Małgosi i Radka. Wczoraj podczas trwania programu "Azja Express" gwiazda TVN wrzuciła zdjęcie z podpisem: 

#środowy #wieczór #jak #zawsze z @azjaexpresstvn #super #program #p.s. Kubo, po tym odcinku rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej p.s.s. #szykuje #się #proces #roku

Ale dziś bardzo mocno odpowiedział Wojewódzkiemu Radek Majdan. W poście, który można przeczytać m.in. na Instagramie Małgosi, napisał:

Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych osobach i wydarzeniach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. Odszkodowanie, które dostaniemy od ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnych. 

Widać, że konflikt narasta z każdym dniem. Czy waszym zdaniem Kuba tym razem naprawdę przesadził? Bo pisać tak o kobiecie... 

Komentarze