klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kim jest Otar Saralidze z „365 dni” Blanki Lipińskiej?
Styl życia

Wszyscy mówią tylko o Michele’u Morrone, ale w „polskim Grey’u” zagra jeszcze jeden przystojniak. Ale ciacho!

Nienaganny styl, egzotyczna uroda, starannie przycięte włosy? Kim jest przystojniak, który w „365 dniach” Blanki Lipińskiej zagra brata głównego bohatera?
Urszula Jagłowska
styczeń 21, 2020

Ekranizacja „365 dni” na podstawie erotycznej sagi Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2020 roku. Choć film pojawi się w kinach dopiero 7. lutego, to już budzi wiele kontrowersji. Najpierw olbrzymie emocje wywarły bezpruderyjne kadry z filmu, później odbiorców podzielił kontrowersyjny plakat filmu, który w efekcie ocenzurowano.

Wisienką na torcie zaś okazał się mroczny, przepełniony pikantnymi scenami trailer, który od razu stał się hitem na You Tube. I choć wszyscy skupiają uwagę głównie na zabójczo przystojnym Michele’u Morrone, który nawet nagrał piosenkę zapowiadającą  „365 dni”, to warto pamiętać o tym, że w produkcji pojawi się też inny przystojniak. Mowa o odtwórcy brata głównego bohatera. Kim jest Otar Saralidze, który w „365 dniach” zagra Domenico?

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Kim jest Otar Saralidze z „365 dni” Blanki Lipińskiej?

W obsadzie „365 dni” zobaczymy prawdziwą plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. Nie zabraknie Magdaleny Lamparskiej, Tomasza Stockingera, Nataszy Urbańskiej, Natalii Janoszekczy Michele’a  Morrone’a w rolach głównych. Jednak w produkcji pojawi się jeszcze jeden przystojniak. Mowa o Otarze Saralidze, który wcieli się w Domenico.

Zdjęcie: ONS

Otar urodził się 14. Stycznia 1990 roku w Tbilisi i ma na swoim koncie udział w wielu kasowych produkcjach. Jego niski, sensualny głos mogliśmy usłyszeć w dubbingu takich filmów jak: „Cudowny chłopak”, „Niesamowity Spider-Man 2”, „Kopciuszek. Historia prawdziwa”, czy „X-Men Apokalipsa”. Jednak seksowny ton głosu to nie wszystko! Przystojnego Gruzina mogliśmy także podziwiać w polskich produkcjach, takich jak „Last Minute”, gdzie u boku Klaudii Halejcio zagrał zadziornego i pewnego siebie syna właściciela kurortu wczasowego. Saralidze wystąpił także w kontrowersyjnym obrazie Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”, „Śnie o Warszawie”, a nawet w „Barwach szczęścia”.

Idealne proporcje, ostre rysy twarzy, sensualny głos i uwodzące spojrzenie mogą sprawić, że Otar Saralidze zawróci w głowie niejednej kobiecie oglądającej „365 dni”. 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć tego przystojniaka.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Otar Saralidze

Otar Saralidze
2 z 5

Otar Saralidze

Otar Saralidze
3 z 5

Otar Saralidze

Otar Saralidze
Instagram https://www.instagram.com/p/BvyjE74Flg6/
4 z 5

Otar Saralidze

Otar Saralidze
5 z 5

Otar Saralidze

Otar Saralidze
Instagram https://www.instagram.com/p/BWIat5sjH7_/
Komentarze