Wejdź
łamigłowka labirynt do wydruku
123rf
Styl życia

Wydrukuj łamigłówkę dla dziecka

Chcesz żeby twoje dziecko było bystre, szybko się uczyło i logicznie myślało? Zaproponuj mu rozwiązywanie łamigłówek dla dzieci! Na początek wizażowych zabaw logicznych mamy dla maluchów labirynt do wydrukowania. Udanej zabawy!
Łucja Zbieniewska
marzec 04, 2014
łamigłowka labirynt do wydruku

Jak przewinąć noworodka? Mamy dla Was instrukcję krok po kroku!

Dlaczego warto rozwiązywać łamigłówki?

Zachęcanie dziecka do rozwiązywania łamigłówek to świetna inwestycja w przyszłą edukacje malca. Łamigłówki usprawniają pracę mózgu, rozwijają zdolności logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Dzięki nim maluchy staną się bardziej spostrzegawcze i bystre.

Rozwiązywanie łamigłówek to również świetna zabawa, a jak wiadomo nauka przez zabawę jest tą najbardziej efektywną.

Specjalnie dla waszych maluchów ruszamy z cyklem nowych publikacji: "Rusz głową" - to łamigłówki, które wystarczy pobrać, wydrukować i wręczyć maluchowi do rozwiązania.

Dziś proponujemy labirynt. Pomóżcie dziewczynce dotrzeć do stęsknionego kotka :) Powodzenia!

łamigłówka labirynt do wydruku

Pobierz w pdf: Łamigłówka-labirynt do wydruku

 

Komentarze
Halloween
Styl życia 20 wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween!
Przygotowaliśmy dla Was przegląd wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween. Zobacz 20 strasznych, pięknych i zabawnych kostiumów halloween'owych!
Lena Grabowska
październik 23, 2015

Kostiumy na Halloween  W internecie i na wystawach sklepowych zagościły dynie , pająki i zielone paluchy. W pierwszym, lepszym sklepie można kupić gotowe przebrania dla najmłodszych. Do tej pory kostiumy na Halloween kojarzyły się z duszkami, złowrogimi mumiami czy wampirami, coraz częściej jednak zabawa ta ma charakter zwykłej maskarady.   31go października na ulicach zobaczymy już nie tylko czarownice, zombie czy złowrogie zjawy, ale też bohaterów bajek, zwierzątka czy małe gwiazdy.   Jednak kilka elementów pozostaje niezmiennych, wszechobecne dynie, nietoperze i specyficzna atmosfera grozy towarzysząca tej zabawie!   Halloween'owe DIY  Jeśli zależy Ci na tym, żeby halloween'owa kreacja Twojego dziecka była unikalna zrób ją samodzielnie w domu! Pracę zacznij od przejrzenia inspiracji , kilka znajdziesz w naszej galerii. Następnie postaraj się wykorzystać materiały, które masz w domu , stare ubrania, biżuterię czy ozdoby. Aby efekt końcowy był zachwycający pomaluj maluszkowi buźkę przeznaczonymi do tego farbami.  Zwolenników przebierania się na  Halloween jest zapewne tylu, co przeciwników. Sytuacja między jednymi a drugimi jest dość napięta, ale jej rozwiązanie wydaje się być proste. Osoby, które nie mają ochoty na maskaradę, mogą zwyczajnie zrezygnować z zabawy. Jakie kostiumy przygotowaliście dla swoich dzieci? Zdjęcia: pinterest.com, fotolia.pl

Przeczytaj

Nasze akcje