klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Noworodek
Styl życia

Wyjątkowe zdjęcia noworodków- uśmiechnięte bobasy

Lodnyńska fotografka Sandi Ford posiada wyjątkową umiejętność, potrafi na zdjęciach uchwycić uśmiechy noworodków.
Lena Grabowska
wrzesień 29, 2015
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Fotografia noworodkowa

Sandi Ford jest właścicielką londyńskiego studia fotograficznego o uroczej nazwie "Bumps, Babes and Beyond" ("Brzuszki, dzieci i dużo więcej"). W 2012 roku Sandi została uznana za najlepszą fotografkę portretową, uzyskując tytuł "Top Portrait Photographer", a w 2014 roku otrzymała dziennikarską nagrodę od internetowego magazynu "Photography Magazine". To tylko mała część nagród, jakimi została doceniona za swoją pracę. Sandi jest uznawana za jedną z najlepszych fotografek dziecięcych i noworodkowych w Wielkiej Brytanii. Wiele zamówień na sesje fotograficzne Sandi otrzymuje od zagranicznych klientów. Zdjęcia, które możemy znaleźć na jej stornie internetowej bumpsbabesandbeyond.com są naturalne, delikatne i wyjątkowe. Prace uzdolnionej artystki ukazały się w książkach "Photographing Newborns" autorstwa Mimika Cooney oraz "How to Photograph Your Kids Like a Pro" napisanej przez Heather Mosher. Artystka dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabyła rzadką umiejętność, potrafi zatrzymywać w kadrze niemowlęce uśmiechy, zobaczcie sami!

Zdjęcia: bumpsbabesandbeyond.com

1 z 7

Wyjątkowy dar

Wyjątkowy dar

„Nauczyłam się łapać uśmiechy śpiących dzieci.”- przyznaje fotografka.

2 z 7

Zaraźliwe uśmiechy

Zaraźliwe uśmiechy

„Kiedy po raz pierwszy zajęłam się fotografią niemowląt zauważyłam, że w trakcie normalnej sesji dziecko raz na jakiś czas pokazuje swój ogromny uśmiech - zaraźliwy i roztapiający ludzkie serca.”  

3 z 7

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

„Z czasem nauczyłam się wyczuwać, kiedy dziecko może się uśmiechnąć, dlatego siedziałam obok niego z aparatem i czekam aby to uchwycić na zdjęciu!”

4 z 7

Sekret sukcecu

Sekret sukcecu

„Później odkryłam, że niektóre dzieci można rozśmieszyć, bo mają np. łaskotki na nosku lub ustach.”

5 z 7

Wymagająca praca

Wymagająca praca

Sandi kocha swoją pracę, choć jak sama przyznaje nie jest ona łatwa. Czasem aby uchwycić uśmiech noworodka na fotografii potrzeba wiele czasu i cierpliwości.  

6 z 7

Ponadczasowość

Ponadczasowość

Zdjęcia zapierają dech w piersiach, są ponadczasowe i niezwykle piękne w swojej prostocie.

7 z 7

Wasze opinie

Wasze opinie

A Wam? Jak podobają się prace artystki?

Komentarze