klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
szczupła kobieta
Fotolia
Styl życia

WYZWANIE: 2kg mniej do Sylwestra!

Sukienka na szampańską noc już czeka w szafie, a Ty chciałabyś stracić do niej kilka centymetrów? Podejmij z nami wyzwanie 2kg mniej do Sylwestra!
Katarzyna Mordalska
grudzień 17, 2015

Przed nami naprawdę trudne zadanie, gdyż niebawem na stole zagoszczą wszystkie świąteczne, kuszące pyszności… Nie jest to jednak cel nie do osiągnięcia! Wystarczy zastosować się do kilku zasad i wytrwać w postanowieniach. Przy wzajemnym wsparciu na pewno się uda!

Mamy też w zanadrzu sposób, który nawet na ostatnią chwilę pomoże Wam w utracie centymetrów. Kto z nami?

Sylwestrowa fryzura w stylu pin-up!

Jak schudnąć 2kg w 2 tygodnie?

W galerii znajdziecie sposoby, których zastosowanie pomoże Wam  w dwa tygodnie skutecznie schudnąć 2kg. Dowiecie się, jak efektywnie podkręcić w tym czasie metabolizm oraz co zrobić, by nie przytyć w święta.

Ostatni z zaprezentowanych sposobów to opcja ekspresowego odchudzania, która pozwala na utratę 2kg i po prawie 3cm w brzuchu i talii w zaledwie 3 dni!

Dołączcie do naszego wyzwania na facebook'u!

1 z 8

Ile kalorii trzeba spalić, żeby schudnąć 1kg?

Ile kalorii trzeba spalić, żeby schudnąć 1kg?

Aby skutecznie stracić na wadze, musisz doprowadzić do ujemnego bilansu kalorycznego, a co za tym idzie, dowiedzieć się, ile kalorii trzeba spalić, żeby schudnąć 1kg. Wyzwanie zaczynamy od obliczenia podstawowej i całkowitej przemiany materii, by odpowiednio dobrać dietę i ćwiczenia.

2 z 8

Jak nie przytyć w święta?

Jak nie przytyć w święta?

To chyba najtrudniejsza część wyzwania, czyli przetrwanie świąt, kiedy na stole kuszą smakołyki, domowe słodkości i pierniczki. Nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza, że mamy dla Was 5 porad, jak nie przytyć w święta!

3 z 8

Picie wody na diecie

Picie wody na diecie

Picie wody usprawnia procesy metaboliczne i oczyszczanie organizmu z toksyn. Więcej wody powinno się pić zwłaszcza w okresie, kiedy walczymy o utratę kilogramów, ale to także dobry nawyk na co dzień. Jeśli pijecie jej za mało, zobaczcie tutaj, jak łatwo możecie to zmienić.

4 z 8

Imbir na błyskawiczne odchudzanie

Imbir na błyskawiczne odchudzanie

Imbir ma właściwości rozgrzewające, oczyszczające i pobudzające organizm do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, więc działa odchudzająco. Włącz go na najbliższe dwa tygodnie do diety, a efekty przejdą Twoje oczekiwania. Zobacz tutaj, jak to zrobić! 

5 z 8

Sposoby na podkręcenie metabolizmu

Sposoby na podkręcenie metabolizmu

Nie jest prawdą, że tempo przemiany materii jest od nas niezależne. Mamy wpływ na to, jak szybko trawimy posiłki, a wspomniany już imbir to nie jedyny sposób na przyspieszenie spalania. Sprawdźcie także inne sposoby na podkręcenie metabolizmu!

6 z 8

Odstawiamy słodycze

Odstawiamy słodycze

To niestety warunek konieczny, by w diecie zniwelować do minimum cukry proste, których głównym źródłem są słodycze. Jeśli w święta pozwolisz sobie na odstępstwa, najlepiej będzie, jeśli uwzględnisz je w dziennym bilansie kalorycznym, ustalonym na podstawie PPM i CPM.

7 z 8

Detoks organizmu sokami

Detoks organizmu sokami

To doraźne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybko zauważalnych efektach. Zobaczcie, jak przeprowadzić detoks sokami. W kolejnym slajdzie przedstawiamy efekty, jakie można osiągnąć po 3 dniach takiego oczyszczania.

8 z 8

Efekty detoksu sokami

Efekty detoksu sokami

Minus 2kg i po prawie 3cm mniej w brzuchu i w talii – taki efekt zanotowałam po zakończeniu 3-dniowego detoksu samodzielnie przygotowywanymi sokami. Jakie są moje wrażenia po takim oczyszczaniu? Wyniki testu sprawdźcie tutaj.

Komentarze