klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
przystojny muzyk Charlie Siem
Styl życia

Z filharmonii na okładki magazynów modowych... Poznajcie najprzystojniejszego skrzypka świata

Wygląda jak model i gra na skrzypcach jak słynny Yehudi Menuhin! Charlie Siem to największe ciacho muzyki klasycznej.
Matylda Nowak
lipiec 10, 2018

Choć może trudno w to uwierzyć, ten przystojniak nie zarabia na życie pozując do zdjęć, tylko grając Bacha. Charlie Siem to teraz najbardziej gorący "towar" w muzyce klasycznej. Choć niewątpliwie jest bardzo utalentowany, jesteśmy w stanie się założyć, że wiele osób chodzi na jego koncerty nie żeby go posłuchać, tylko raczej, żeby sobie na niego popatrzeć.

Zobacz także: Ta fit-para została okrzyknięta najpiękniejszym małżeństwem świata! Słusznie?

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Piękny, utalentowany i bogaty

Charlie Siem pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jego ojciec - norweski miliarder Kristian Siem - zapewnił mu najlepsze i najdroższe wykształcenie. Charlie uczył się między innymi w ekskluzywnej szkole dla chłopców Eton (tej samej, którą ukończyli książę William i książę Harry) oraz w Cambridge. Gry na skrzypcach zaczął się uczyć w wieku zaledwie trzech lat, a pierwszy raz  wystąpił z orkiestrą jako 15-latek. Na co dzień Charlie Sime gra na skrzypcach wykonanych w 1735 roku przez Giuseppe Guarneriego. Co ciekawe, wartość instrumentów wykonanych przez tego słynnego lutnika sięga 10 milionów dolarów.

Dla zainteresowanych mamy dobrą wiadomość - od czasu swojego przelotnego romansu z Wendi Deng (producentką telewizyjną i byłą żoną medialnego potentata Ruperta Murdocha), Charlie Siem nie był widziany z żadną inną kobietą. W jednym z wywiadów potwierdził też, że jest singlem. Dla takiego ciacha można pokochać Bacha, prawda? ;-)

Więcej zdjęć atrakcyjnego skrzypka znajdziecie w naszej galerii.

Zdjęcia: East News

1 z 4

Największe ciacho muzyki klasycznej

Największe ciacho muzyki klasycznej
instagram.com/charliesiem/?hl=en https://www.instagram.com/p/BjFlDJcHxUA/?taken-by=charliesiem

Charlie Siem gra na skrzypcach od 3. roku. Kiedy miał 11 lat potrafił ćwiczyć nawet osiem godzin bez przerwy. W wieku zaledwie 18 lat wystąpił z Królewską Orkiestrą Filharmoniczną.

2 z 4

Przyzwyczajony do luksusu

Przyzwyczajony do luksusu
instagram.com/charliesiem/?hl=en https://www.instagram.com/p/BXx2MgcBslY/?taken-by=charliesiem

Skrzypek pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jego ojciec to Kristian Siem - miliarder, który dorobił się na wydobyciu ropy naftowej. Charlie i trzy jego siostry ukończyli najlepsze i najdroższe prywatne szkoły.

3 z 4

Z filharmonii do modowych magazynów

Z filharmonii do modowych magazynów
instagram.com/charliesiem/?hl=en https://www.instagram.com/p/BKV_Qy6hCMk/?taken-by=charliesiem

Rosnąca popularność i niewątpliwa uroda 32-letniego skrzypka zwróciła na niego uwagę znanych modowych marek. Obecnie Charliego reprezentują aż dwie agencje modelingowe.

4 z 4

Charlie Siem w roli modela

Charlie Siem w roli modela
instagram.com/charliesiem/?hl=en https://www.instagram.com/p/8MU5iPjnk3/?taken-by=charliesiem

Charlie Siem jest już nie tylko uznanym skrzypkiem, ale też odnoszącym coraz większe sukcesy modelem. Do swoich kampanii reklamowych zatrudniły go takie marki jak Burberry, Dunhill, Hugo Boss, Armani i Dior.

Komentarze