klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
anella laka barbie z polski żywa
Styl życia

Z polskiej żywej lalki Barbie śmieją się zagranicą...Co piszą o Anelli?

"Teraz zrobienie piersi to jak wyjście do piekarni po bułki" - twierdzi polska lalka Barbie. Anella, jak widać postanowiła wykorzystać łatwy dostęp do chirurgii plastycznej i zmieniła w sobie wszystko.
Ewelina Błeszyńska
listopad 15, 2017

O Anelli, która zasłynęła jako polska żywa lalka Barbie jest już głośno za granicą! Wszystko zaczęło się od jej wizyty w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o przyczynach przemiany w żywą lalkę. W przypadku Anelli zaczęło się od korekty nosa, a później poszło już z górki. Cel był jeden - stać się żywą kopią lalki Barbie. I trzeba przyznać, że w dużym stopniu się jej udało. Dziewczyna ma nieprawdopodobnie szczupłą talię, duży biust, przerysowane usta oraz blond włosy. Anella jest fanką operacji plastycznych i przekonuje, że we współczesnych czasach zmiana wyglądu jest jak... wyjście do sklepu.

Dużo dziewczyn, z którymi rozmawiam, mówią, że operacja plastyczna piersi to nic takiego. Teraz zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki - mówiła w DD TVN Anella. 

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Anella - żywa lalka Barbie z Polski

Anella ma świadomość tego, że jej wygląd może budzić kontrowersje, ale nie przejmuje się opiniami innych, bo jest zadowolona ze swojego wyglądu. Podobne zdanie ma jej chłopak, który pełni również rolę jej menadżera. Anellę w DD TVN okreśił jako "najbardziej pożądaną kobietę w Polsce".

Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok. Komu mają się podobać, to się podobają. Kto mnie zna i wie, jaka jestem w środku, jakim jestem człowiekiem, co potrafię zrobić dla kogoś, jaka potrafię być, czy potrafię być miła i tak dalej... Jeśli ktoś ma mnie lubić, to polubi mnie taką, jaka jestem. Jeżeli ktoś myśli, że idzie blondynka i że puknie w głowę i odbije się echo jak w pustaku, no to ma problem. To mogę mu puknąć jego - przekonywała w studio DD TVN żywa Barbie. 

Krytyka Anelli

O Anelle napisał brytyjski serwis dailymail. I o ile dziennikarze starali się pisać, nie oceniając polskiej żywej Barbie, to angielscy internauci nie mieli dla niej litości: „Ohydna"., „Potrzebuje pomocy", „Myślałem, że Halloween już się skończyło" - to tylko te cenzuralne opinie. Sama Anella chyba się tym nie przejęła...

Co ciekawe Anella wcale nie jest etatową Barbie, to jedynie jej hobby, a na co dzień jest architektem. Biorąc pod uwagę wielki rozgłos wokół jej postaci możemy spodziewać się, że niedługo zacznie zarabiać również na byciu lalką Barbie.

Więcej zdjęć Anelli znajdziecie w naszej galerii. Co myślicie o jej wyglądzie? Przesadziła, a może wręcz przeciwnie?

Zobacz także: Tak zmieniała się lalka Barbie od 1959 roku. Zobaczcie jej metamorfozy

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: Instagram

1 z 5

Anella - polska lalka Barbie

Anella - polska lalka Barbie
2 z 5

Anella - polska lalka Barbie

Anella - polska lalka Barbie
3 z 5

Anella - polska lalka Barbie

Anella - polska lalka Barbie
4 z 5

Anella - polska lalka Barbie

Anella - polska lalka Barbie
5 z 5

Anella - polska lalka Barbie

Anella - polska lalka Barbie
Komentarze