klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Agnieszka Lewkowicz
Styl życia

Zachwyciła was żona Kamila Stocha? Poznajcie partnerkę Macieja Kota!

Ostatnio Polaków oczarowała piękna żona naszego mistrza, Kamila Stocha. Jednak czy wiecie, jak wygląda partnerka Macieja Kota? To trenerka fitness!
Agnieszka Pulikowska
styczeń 14, 2018

Kiedy Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na Balu Mistrzów Sportu, zaczęła o niej mówić cała Polska, ale nie tylko Kamil Stoch może się pochwalić piękną "drugą połówką".

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Agnieszka Lewkowicz- partnerka Macieja Kota

Warto jednak zwrócić uwagę na dziewczynę innego polskiego skoczka, Macieja Kota. Jest nią 24-letnia Agnieszka Lewkowicz, która na co dzień jest trenerem personalnym, a na swoim Instagramie dzieli się wieloma zdjęciami, na których najczęściej pozuje w strojach treningowych, ale nie brakuje również tych bardziej seksownych, np. w obcisłej sukience. Trzeba przyznać, że figury może jej pozazdrościć niejedna kobieta.

Ponoć dziewczyna Macieja Kota jest bardzo cierpliwa i dzielnie wspiera swojego chłopaka.

Zdjęcia Agnieszki Lewkowicz możecie zobaczyć w naszej galerii. Myślicie, że jako trener personalny może zagrozić najsławniejszym polskim trenerkom?:)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/ Instagram

1 z 6

Agnieszka Lewkowicz

Agnieszka Lewkowicz
Instagram https://www.instagram.com/p/BdsGsY3ALo1/?taken-by=agalewkowicz
2 z 6

Agnieszka Lewkowicz

Agnieszka Lewkowicz
Instagram https://www.instagram.com/p/BdX3Q1UA7o8/?taken-by=agalewkowicz
3 z 6

Agnieszka Lewkowicz

Agnieszka Lewkowicz
Instagram https://www.instagram.com/p/Bchcd0SAxRk/?taken-by=agalewkowicz
4 z 6

Agnieszka Lewkowicz

Agnieszka Lewkowicz
Instagram https://www.instagram.com/p/BcM-yuJjWvR/?taken-by=agalewkowicz
5 z 6

Agnieszka Lewkowicz

Agnieszka Lewkowicz
Instagram https://www.instagram.com/p/BbWmucljZtx/?taken-by=agalewkowicz
6 z 6

Agnieszka Lewkowicz

Agnieszka Lewkowicz
Instagram https://www.instagram.com/p/Bbq5GM6jfKy/?taken-by=agalewkowicz
Komentarze
Ewa Bilan Stoch na Gali Mistrzów Sportu 2021
newspix.pl
Newsy Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w błękitnej sukni i koronie wygląda jak... Elsa z "Krainy Lodu"?
Ewa Bilan-Stoch reprezentuje na Gali swojego męża i Dawida Kubackiego, który dzisiaj odniósł kolejne zwycięstwo! Jej kreacja robi wrażenie. Czyżby inspirowała się księżniczką Disneya?
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 09, 2021

Ewa Bilan-Stoch przybyła na Galę Mistrzów Sportu 2021 w błękitnej kreacji i z koroną na głowie. Na dodatek postawiła na srebrne dodatki. Z kolei na włosach prezentuje loki. Czy jej look kogoś wam nie przypomina?  Ewa Bilan-Stoch w błękitnej sukience i koronie na głowie Żona jednego z najlepszych polskich skoczków, Kamila Stocha zaskoczyła swoją kreacją na Gali Mistrzów Sportu 2021. W odróżnieniu od Anny Lewandowskiej, która postawiła na suknię Dolce&Gabbana w kolorze butelkowej zieleni, Ewa Bilan-Stoch zaskoczyła wszystkich błękitną kreacją. Jednak najbardziej zaskakująca jest korona, którą prezentuje na głowie. To właśnie przez nią można odnieść wrażenie, że inspiracją do stworzenia tej stylizacji była bohaterka bajki Disneya - Elsa z "Krainy Lodu". To chyba pierwsza tak rzucająca się w oczy kreacja żony Kamila Stocha na tym wydarzeniu. Co prawda w 2018 roku pojawiła się w stylizacji nawiązującej do góralskiej tradycji , ale i ta wydaje się być bardziej klasyczna od tej, którą zaprezentowała w tym roku. Z kolei na innych galach stawiała na bardziej klasyczne suknie. Czyżby i tym razem postanowiła się wyróżniać na tle innych gwiazd sportowego świata?   Spodziewaliście się, że w tym roku aż tak zaszaleje?  Jak oceniacie stylizację Ewy Bilan Stoch na Gali Mistrzów Sportu 2021?

Przeczytaj