klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
ONS
Styl życia

"Zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce" - Bieniuk wspomina Anię Przybylską

Jarosław Bieniuk wystąpił w programie Jarosława Kuźniara, w którym opowiedział o opiece nad dziećmi. Wspominał też ukochaną Anię Przybylską...
Agata Kufel
luty 18, 2017

Od przedwczesnej śmierci Anny Przybylskiej minęło już prawie dwa i pół roku. Jednak pamięć o niej wciąż pozostaje żywa - ostatnio o ukochanej opowiedział Jarosław Bieniuk, który gościł w programie Jarosława Kuźniara. Piłkarz wspominał, jak dużym wsparciem była dla niego Ania:

Wiadomo, że domowe rzeczy ogarniała Anka, ona była w tym bardzo skrupulatna i pedantyczna wręcz. Ja wiodłem bardzo ciężkie życie piłkarza, przychodziłem do domu i zawsze byłem zmęczony. Pomagają rodzice, moi i Ani.  Czasami się frustruje jak czegoś nie dopilnuję, bo coś zawaliłeś, o czymś zapomniałeś, jakaś mama się obraziła, bo np. Jasia nie było na urodzinach i dym.

Bieniuk opowiadał też o problemach, jakie mieli z paparazzi - dla dobra siebie i swojej rodziny, Ania zdecydowała się z nimi walczyć:

Ona chyba zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce. Zawsze podziwiałem z jakim zacięciem to robiła i że była wytrwała. Ci paparazzi byli regularnie nagrywani przez nią na komórkę, gdzieś to było wrzucane do sieci, sprawy w sądzie, programy, do których była zapraszana. To była wyczerpująca walka i ona sobie ewidentnie z tym nie radziła. Ja miałem do tego trochę więcej dystansu.

Piłkarz zdaje sobie sprawę, że wciąż jest rozpoznawalny przede wszystkim za sprawą Ani. Jednak, jak sam mówi:

Moja wina, że się zakochałem w Ani? Na początku wszyscy mnie kojarzyli z Anką, bo Anka była rozpoznawalna i byłem kojarzony głównie przez nią. Zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. To są takie uroki popularności.

Jarosław Kuźniar zapytał go też o to, jak radzi sobie z samotną opieką nad dziećmi. Bieniuk przyznaje, że bywa to trudne:

Ogarniam. Nie jest łatwo. Oprócz szkoły pojawiają się też zajęcia dodatkowe. (...) Jest rywalizacja, ale pomagają sobie. Jesteśmy zgraną paczką. Pierwszy przykład z brzegu, Szymon kąpie się z Jasiem, kiedyś ja musiałem jedno po drugie wyciągać. W tej chwili jeden pomaga drugiemu. Teraz jeden drugiemu myje głowę, ja mam 5 minut dla siebie. Coraz tych obowiązków takich około dziecięcych jest coraz mniej. Pomagają sobie. Gonię ich, żeby ogarniali po sobie rzeczy, po jedzeniu kuchnię, ale każdy kto ma dzieci wie, że nie jest łatwo.

Jarosław Bieniuk wystąpi niedługo na łamach programu "Mali Giganci". Tymczasem trzymamy kciuki i życzymy dużo szczęścia jemu i dzieciom - mimo dotkliwego braku ukochanej Ani, starają się radzić sobie najlepiej, jak potrafią.

Zobacz też: Doda wygląda jak Ania Przybylska? Zobaczcie te zdjęcia

Komentarze
Anna Przybylska
Newsy Ostatnia prośba Anny Przybylskiej przed śmiercią dotyczyła Jarosława Bieniuka - teraz wyszła na jaw
Anna Przybylska zmarła 6 lat temu. Przed śmiercią miała jednak pewne życzenie. Chodziło o przyszłość Jarosława Bieniuka i jej dzieci. Trudno o bardziej wzruszające słowa.
Marta Średnicka
październik 05, 2020

Anna Przybylska zmarła przez chorobę nowotworową już 6 lat temu, jednak wciąż jest obecna w pamięci bliskich . Przez ostatnie lata wspominała ją nie tylko jej córka Oliwia, czy partner Jarosław Bieniuk, ale też znajomi i przyjaciele z branży. Przez bijące od niej ciepło, nawet dziś jej postać budzi ogromne zainteresowanie w mediach. Pochodząca z Gdyni ciemnooka aktorka wciąż nas zaskakuje. Teraz na jaw wyszło, jaka była jej ostatnia wola. Okazuje się, że Przybylska nawet przed śmiercią troszczyła się o swoich najbliższych . Jej słowa dotyczyły jej partnera, Jarosława Bieniuka. Ostatnia wola Anny Przybylskiej Anna Przybylska nie od razu związała się z Jarosławem Bieniukiem, choć ponoć już w chwili poznania coś między nimi zaiskrzyło. Była wtedy żoną Dominika Zygry, z którym małżeństwo przetrwało jedynie rok. Rozwiodła się w 2001 roku i wtedy zawalczył o nią piłkarz . To z nim aktorka doczekała się trojki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana.  O nowotworze trzustki Przybylska dowiedziała się nieco ponad rok przed śmiercią podczas rutynowej kontroli. Objawy pojawiały się jednak dużo wcześniej. Stres, bóle żołądka, zmęczenie, stany depresyjne i silna utrata wagi tłumaczona była wtedy stylem życia i rolą rodzica. Nikt nie spodziewał się, że aktorka tak szybko odejdzie z tego świata. Najgorszy scenariusz spełnił się 5 października 2014.  Zobacz także:  Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską w poruszającym wpisie Przed śmiercią Anna Przybylska rozmawiała z Jarosławem Bieniukiem o tym, jak powinno wyglądać jego dalsze życie i los ich dzieci. W jednej z próśb, jakie skierowała do swojego partnera było znalezienie sobie kolejnej miłości. Aktorka nie chciała, żeby ojciec jej dzieci wychowywał je samotnie i był nieszczęśliwy. To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej...

Przeczytaj
Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce magazynu Viva
Styl życia Jarosław Bieniuk szczerze o swoich uczuciach: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’
W najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" możemy zobaczyć sesję Jarosława Bieniuka z dziećmi. Mąż Anny Przybylskiej, w wywiadzie szczerze opowiedział o tym, czy obecnie kogoś darzy uczuciem.

5 lat temu na okładce magazynu "Viva!" mogliśmy oglądać Anię Przybylską z dziećmi, na której w tle widzimy morze. Teraz na podobną sesję zdecydował się Jarosław Bieniuk. Dzieci są wyraźnie starsze, a w oczy rzuca się podobieństwo do mamy. Zobaczcie:   Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce "Vivy!"! Pozował tak, jak 5 lat temu Ania Przybylska. My się bardzo wzruszyłyśmy... Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla "Vivy!" Jarosław Bieniuk w wywiadzie opowiedział m.in. o tym, jak teraz wygląda jego życie uczuciowe. Niektórzy ludzie chcieliby ciągle oglądać go jako pogrążonego w żałobie wdowca i czasem potrafią w uszczypliwy sposób komentować zdjęcia, na których piłkarz np. odpoczywa ze znajomymi, ale jak sam przyznaje: "życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam". Polecamy:   Jarosław Bieniuk zrobił to dla dzieci. "Ania Przybylska byłaby z niego dumna!" Czy Jarosław Bieniuk ma kobietę? - Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa. - To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały - czytamy w wywiadzie dla "Vivy!". Ponadto Jarosław Bieniuk podkreśla, że: "Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni". Piłkarz podkreślił też, że rozmawia, wspomina z dziećmi Anię, jeździ na cmentarz, opowiadają jej o domu.  Cały wywiad znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" Polecamy:   "Zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce - Bieniuk wspomina Anię Przybylską

Przeczytaj
Jarosław Bieniuk zostanie po raz czwarty ojcem
Styl życia Bieniuk zostanie po raz czwarty ojcem! "Jarek uznał to za problem" - twierdzi matka dziecka
Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Projektantka wnętrz potwierdziła w jednym z magazynów, że spodziewają się dziecka.
Milena Majak
listopad 07, 2019

Wydawało się, że po wielu tygodniach walki o dobre imię, Jarosław Bieniuk będzie chciał odpocząć od medialnego rozgłosu. Tymczasem jego była już partnerka ogłosiła w rozmowie z magazynem "Na żywo", że niebawem powitają na świecie ich pierwsze dziecko . Zdjęcie: Ons.pl Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk będą rodzicami Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez blisko trzy lata . Fani pary przeżyli szok, kiedy w 2018 roku media poinformowały o rozstaniu. Były piłkarz i projektantka wnętrz zakończyli związek w przyjaźni, ale najwidoczniej  resztki ich uczucia w jakiś sposób przetrwały . W ostatnich miesiącach znów się do siebie zbliżyli, czego owocem jest jeszcze nienarodzone dziecko . Informacja o ciąży Martyny została oficjalnie potwierdzona przez nią samą. To normalne, że zapragnęła podzielić się ze światem tak cudowną informacją. W końcu to dla niej wielkie przeżycie. No właśnie - tylko dla niej... Podobno Martyna i Jarosław od dawna ze sobą nie rozmawiają . Okazuje się, że były piłkarz nie jest tak entuzjastycznie nastawiony do całej sytuacji. Miał uznać ich nienarodzone dziecko za... problem . Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ  Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała Martyna Gliwińska w rozmowie z magazynem. Dziennikarzowi dwytygodnika "Party" udało się potwierdzić tę informację. Martyna Gliwińska naprawdę jest w ciąży i już wkrótce zostanie mamą. Biorąc pod uwagę ogromne wsparcie, jakie dawała Jarosławowi Bieniukowi, kiedy został oskarżony o brutalny gwałt na znajomej , jego słowa musiały ją naprawdę zaboleć. Jak wyznała w rozmowie z "Na żywo" na razie przygotowuje się do roli samotnej matki .  Pytanie czy i kiedy Jarosław Bieniuk zdecyduje się na skomentowanie ciąży byłej partnerki? Przypomnijmy, że jego życiową partnerką...

Przeczytaj
Jarosław Bieniuk Martyna Gliwińska
Styl życia Martyna Gliwińska zdradziła powód rozstania z Bieniukiem. Tego się po nim nie spodziewaliśmy
Wydawało się, że Bieniuk, który po śmierci Anny Przybylskiej został sam z trójką dzieci, znalazł wreszcie idealną partnerkę. Niestety, jego związek z Martyną Gliwińską niespodziewanie rozpadł się. Teraz Gliwińska zaradza, dlaczego doszło do ich rozstania.
Matylda Nowak
czerwiec 15, 2018

Związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej od początku wzbudzał wielkie emocje. 27-letnia architektka wnętrz wydawała się być godną następczynią zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej . Niestety, pierwsze plotki o rozstaniu pary pojawiły się już rok temu . Wiele miesięcy później Martyna Gliwińska zdecydowała się oficjalnie je potwierdzić . W rozmowie z gazetą "Super Express" zdradziła też powód zerwania z Bieniukiem . Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno - przyznała się dziennikarzowi tabloidu Gliwińska - Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska) Maj 2, 2016 o 5:00 PDT Ze słów Martyny jasno wynika, że winą za rozpad ich związku obarcza ona Jarosława Bieniuka . Równocześnie Gliwińska nie chce ujawnić, co konkretnie miała do zarzucenia Jarkowi .   Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci - tłumaczyła Martyna. To nie pierwszy raz, kiedy Martyna Gliwińska okazuje troskę i przywiązanie dzieciom Anny Przybylskiej . Jej stosunek do Oliwii, Szymona i Jasia był właśnie powodem, dla którego Jarosław Bieniuk zdecydował się z nią związać. To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera - mówił o związku z Gliwińską w wywiadzie dla magazynu "Viva". - No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały. Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer) Mar 29, 2018 o 10:24 PDT Zobacz także: Nowa partnerka Jarosława Bieniuka umieściła wzruszający wpis o Ani w rocznicę jej śmierci Dlaczego Gliwińska i Bieniuk rozstali się? Słowa Gliwińskiej i sugestia, że związek z Bieniukiem rozpadł się z jego winy ,...

Przeczytaj