klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
planer Pauliny Pastuszak konkurs
mat. prasowe
Styl życia

Konkurs: Zaprojektuj swój najlepszy dzień i wygraj planer Pauliny Pastuszak

Lubisz być zorganizowana, a może twoim postanowieniem jest właśnie zostać taką osobą? Na pewno ułatwi ci to planer Pauliny Pastuszak, który teraz możesz wygrać! Sprawdź szczegóły konkursu.
Materiał partnera
styczeń 17, 2021

Żyj tak, jakby jutra miało nie być … powtarzał Mahatma Gandi. Brzmi strasznie? Przeciwnie – uruchamia wyobraźnię. Opowiedz nam, jak powinien wyglądać twój jeden jedyny szczególny dzień. Coś, co zawsze chciałaś zrobić, marzenie, które chciałaś spełnić – a nigdy nie było czasu, forsy, dobrego kompana… Uruchom wyobraźnię i płyń.

Wygraj planer Pauliny Pastuszak - szczegóły konkursu

planer Pauliny Pastuszak konkurs
mat. prasowe

Opisz maksymalnie w 21 zdaniach, jak zaplanowałbyś swój dzień, jakie marzenie chciałbyś spełnić gdyby nie ograniczały Cię codzienne przyziemne problemy. Aż 21 najciekawszych odpowiedzi otrzyma od nas planer na nowy 2021 rok autorstwa Pauliny Pastuszak. Niech ten 2021 rok będzie naprawdę wyjątkowy i uruchamia wyobraźnię!

Zejdź niżej i weź udział w konkursie.

Kim jest Paulina Pastuszak?

Instruktorka stylizacji paznokci szkoląca od USA, Meksyku, Peru, Capo Verde, przez znaczną część Europy, Indie, Malediwy, Sri Lankę, Mongolię, Mauritius, Wietnam aż po Tajlandię. Zdobywczyni Pucharu Świata WorldCup Nail Art w Monachium; wielokrotna finalistka mistrzostw Polski; ponad trzydziestokrotna jurorka polskich i zagranicznych mistrzostw stylizacji paznokci. Autorka 320 artykułów w prasie branżowej na całym świecie; wielokrotna prelegentka kongresów kosmetycznych. Autorka niemal 30 innowacyjnych programów szkoleniowych nail art & nail design; kreatorka nieszablonowych rozwiązań (od fartuchów z zarękawkami, przez innowacyjne biurka, pilniki, workbooki, ekspozytory, kołyski do zdjęć, aż po planery 
i frezy dla stylistów paznokci). Autorka technik Deep Gel Manicure, MataLOVE, CoverEXPRESS, One Stroke 3D. Konsultantka Ministerstwa Rozwoju w sprawie włączenia kwalifikacji "stylizowanie paznokci" do 
Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Współprowadząca program "Kosmetyczne rewolucje" w TVN Style, właścicielka Akademii Online oferującej niemal 40 szkoleń z zakresu modelowania paznokci i zarządzania w branży beauty.
Autorka bestsellerowych Leksykonów Stylizacji Paznokci „Wyssane z palca”.

 

 

planer Pauliny Pastuszak konkurs
mat. prasowe

Z tym planerem twój każdy dzień będzie lepszy.

Komentarze
Małgorzata rozenek-majdan i radek majdan
Instagram@r_rozenek
Newsy Małgorzata Rozenek wyprowadza się? Zobacz, gdzie planuje zamieszkać!
W małżeństwie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nigdy nie brakowało rutyny. Nikogo nie zaskakuje także fakt, że po narodzinach małego Henryka para postanawia przeprowadzić kolejną rewolucję w swoim życiu.
Paulina Wierzchowiecka
grudzień 15, 2020

Kiedy Radosław Majdan doczekał się pierwszego syna zdał sobie sprawę, że przestrzeń mieszkalna, na której żyje jego rodzina jest zbyt mała. Jak donosi „Flesz”, para postanowiła rozejrzeć się za nowym lokum, a jak wiadomo Perfekcyjna Pani Domu ma specyficzne wymagania i niełatwo będzie im  sprostać!  Gdzie planuje zamieszkać Małgorzata Rozenek? Do opinii publicznej dotarła informacja, że Rozenek postanowiła wybrać jedną z najbardziej prestiżowych okolic Warszawy. Zielony, spokojny i ociekający luksusem Konstancin wydaje się być idealnym miejscem dla rodziny z dziećmi. Ale lokalizacja to nie wszystko! Dom musi spełniać wymogi małżeństwa , które jak się pewnie domyślacie, są dosyć wysokie. Jaki dom wybrała Małgorzata Rozenek? Chociaż trudno mówić o konkretnym wyborze , para podjęła już pewne decyzje związane z metrażem i wyglądem domu. Ma być on przede wszystkim funkcjonalny i zapewnić przestrzeń i prywatność każdemu z członków rodziny. Dodatkowo Perfekcyjna potrzebuje w domu gabinetu, w którym wraz z mężem mogłaby oddać się obowiązkom zawodowym . To, co jest parze najbardziej potrzebne to jednak duży ogród, w którym cała rodzina na czele z chłopcami mogłaby się bawić i relaksować. Rozglądają się z Radkiem za działką albo za willą z dużym ogrodem, żeby chłopcy mieli przestrzeń do zabawy. Mają bardzo precyzyjne wymagania, więc niełatwo będzie im znaleźć gotową posiadłość - uważa osoba z otoczenia pary. Biorąc pod uwagę fakt, ze Małgorzata jest stricte związana ze światem piękna i aranżacji wnętrz, dom na pewno będzie robił wrażenie . Jak donosi informator „Flesz” w planach jest posiadłość  mająca nawet 300 mkw, w której nie zabraknie praktycznych rozwiązań i pięknego wystroju.  

Przeczytaj