klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Szymon Reich odpadł z „Hotelu Paradise”
Styl życia

Zaskakujący finał odcinka „Hotel Paradise”! Odpadł ulubieniec widzów

Takiego „rajskiego rozdania” nikt się nie się nie spodziewał. Po licznych pertraktacjach i teoriach spiskowych z „Hotelu Paradise” odpadł ulubieniec widzów TVN! Co się stało?

„Hotel Paradise” budzi coraz więcej skrajnych emocji. Ostatnio pisaliśmy, że do projektu, w którym bierze udział grupa niezwykle atrakcyjnych singli walczących o miłość oraz 100 tys. złotych, dołączył Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz oraz znany i lubiany przez widzów Szymon Reich, którego poznaliśmy podczas 7. edycji „Top Model”. Wtedy też na jaw wyszedł fakt, że model i jedna z uczestniczek, Viola, znali się na długo przed nagraniami do „Hotelu Paradise”.

Nie trzeba było długo czekać, by w internecie pojawiło się wiele plotek i spekulacji, jakoby Szymon i Viola mieli wejść ze sobą w tajny pakt i wspólnie dojść do finału. Niestety, podczas piątkowego „rajskiego rozdania’, które miało miejsce 28. lutego, chłopak postanowił nie wchodzić w bliższe relacje pomiędzy swoją koleżanką, a „Blondino” i jako swoją parę wybrał Lexi. To właśnie ta decyzja kosztowało go opuszczeniem show. Co poszło nie tak?

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

Szymon Reich odpadł z „Hotelu Paradise”

Szymon od pierwszego momentu wejścia do programu nie ukrywał zainteresowania ciemnowłosą pięknością Olą. Ta jednak, już od początku show nawiązała układ z przystojnym Adamem, z którym ku zaskoczeniu widzów i uczestników programu, coraz częściej się kłóci. Podczas piątkowego podsumowania całego tygodnia, mogliśmy obserwować, że to właśnie z Olą najchętniej dopasowałby się Szymon. Ku zaskoczeniu wszystkich podczas „rajskiego rozdania” chłopak nie pokierował się uczuciami, lecz strategią i postawił na Lexi. Tę samą uczestniczkę wybrał też Chis, który kilka odcinków wcześniej złamał serce atrakcyjnej blondynki.

Teraz to Lexi musiała zadecydować, czy z show odpadnie Szymon, czy Chris! Dziewczyna,  wybrała Chrisa, a więc to Szymon odpadł z show!

Nie poznałem jej, może myślałem, że między wierszami jesteśmy dogadani, ale może zabrakło trochę szczerości - powiedział Szymon. 

Też jesteście zdziwieniwyborem Lexi? Przypominamy, że dziewczyna była bardzo negatywnie nastawiona na Chrisa, z którym była w parze na samym początku. Kiedy zostawił ją dla Violi, wciąż narzekała na mężczyznę, twierdząc, że nie ma o czym z nim rozmawiać. Co sprawiło, że się do niego przekonała? Uczucie, a może strategia, by nie dopuścić, by show wygrali Szymon i Viola? O tym przekonamy się już wkrótce!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Szymon i Viola znali się przed udziałem w „Hotel Paradise”
Styl życia Dwójka uczestników "Hotelu Paradise" znała się na długo przed rozpoczęciem show
Nowy program TVN budzi wiele skrajnych emocji. Jak się okazało, dwójka uczestników poznała się na długo przed rozpoczęciem nagrań. Czy ten fakt przesądzi o finale show?

W hotelu zamieszkanym przez atrakcyjnych singli robi się coraz goręcej! Poprzednie układy, zauroczenia, czy przyjaźnie są poważnie zagrożone. Do uczestników, których poznaliśmy podczas pierwszego odcinka, dołączyło dwóch przystojniaków : Szymon Reich , którego widzowie TVN poznali w 7. edycji „Top model” oraz Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz . Co ciekawe, jeden z nich na długo przed programem znał się z inną uczestniczką show. Czy ta wiadomość wpłynie na relacje pomiędzy innymi domownikami i będzie miała wpływ na wielki finał „Hotelu Paradise” ? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lut 21, 2020 o 6:20 PST Zobacz także: Kim są uczestnicy  „Hotel Paradise” Szymon i Viola znali się przed udziałem w „Hotel Paradise” „Hotel Paradise”, podobnie jak polsatowskie  „Love Island” ma za zadanie przybliżyć do siebie nieznanych sobie wcześniej ludzi, grać na ich emocjach, a jednocześnie pokazać, jak bardzo ludzka natura jest przebiegła, a w wyścigu po 100 tys. złotych wszystkie chwyty są dozwolone . Nie wierzycie, a jednak! Już w drugim odcinku mogliśmy obserwować pierwsze sojusze , oraz dążenia do poróżnienia sparowanych ze sobą uczestników. Kolejny etap programu namieszał jeszcze bardziej, a do „Hotelu” wszedł przystojny, umięśniony i przebojowy Szymon , który ku zaskoczeniu wszystkich jest znajomym jednej z uczestniczek show – Violi . Jednym z chłopaków jest mój znajomy, z którym znam się też prywatnie – mówiła o Szymonie Viola. Nie spodziewałam się tutaj znajomego w tym domu, ale bardzo dobrze mieć swoją mordkę – dodała. Czy relacja Szymona i Violi nabierze na Bali nieco innego niż dotychczas charakteru? Póki co dziewczyna wykazuje większe zainteresowanie...

Przeczytaj
Pierwszy odcinek „Hotel Paradise”: Kim są uczestnicy
Styl życia „Hotel Paradise”: kto naprawdę szuka miłości, a dla kogo to jest czysta gra?
Długo wyczekiwany pierwszy odcinek polskiej wersji „Hotel Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej już za nami! Czy kontrowersyjne show TVN powtórzy sukces „Love Island”?

Nie da się ukryć, że „Love Island” stało się niezaprzeczalnym hitem Polsatu i wylansowało wielu celebrytów, takich jak Sylwia Madeńska , Mikołaj Jędruszczak , Marietta Fiedor , Monika Kozakiewicz , czy Franek Rumak . Na fali popularności „Wyspy miłości”, konkurencyjny TVN  postanowił zdecydować się na podobny format i zamknąć grypę atrakcyjnych singli w ekskluzywnym hotelu na Bali, gdzie pod czujnym okiem prowadzącej, Klaudii El Dursi , mają za zadanie odnaleźć miłość i zgarnąć 100 tys. złotych. Czy „Hotel Paradise”  powtórzy sukces „Love Insland” ? Poznajcie uczestników show.  „Hotel Paradise”: Kim są uczestnicy? Uczestnicy „Hotel Paradise” to specjalnie wyselekcjonowani niezwykle atrakcyjni i pewni siebie single, którzy uwielbiają zabawę i nie mają żadnych skrupułów w walce o wygraną. Zjawiskowe uczestniczki programu to: Ola Kiepura – jest trenerką fitness i dietetykiem. Prowadzi studio treningu personalnego, a jej praca, jest jednocześnie jej pasją. Wyświetl ten post na Instagramie. Przedstawiamy Wam pierwszych uczestników! Ola ma 23 lata i jest z Katowic Myślicie, że znajdzie miłość na Bali? ❤️ Więcej znajdziecie na stronie, link w bio #hotelparadise #raj #siodemka #tvn7 #uczestnicy #soon #bali #polishgirl #hot Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sty 31, 2020 o 2:36 PST Chris Ducci – instruktor w jednej z największych sieci siłowni w Wielkiej Brytanii. Uwielbia fitness, nie boi się ryzyka, a mama i brat są najważniejszymi osobami w jego życiu. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sty 31, 2020 o 2:40 PST Maciej Kindler – trener personalny, który...

Przeczytaj
Styl życia Adam z „Hotel Paradise” jako 12-latek wystąpił w „Mam talent”. Co za głos!
Jak się okazuje, półfinalista pierwszej edycji „Hotelu Paradise”, Adam Radziszewski rozpoczął swoją telewizyjną karierę na długo przed show dla atrakcyjnych singli. Jako 12-latek zadebiutował na antenie TVN śpiewając w „Mam talent”. To trzeba zobaczyć.
Urszula Jagłowska
kwiecień 22, 2020

Adam Radziszewski to bez wątpienia jeden z najlepszych graczy pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” . Umięśniony Przystojniak z Trójmiasta od początku show nie ukrywał, że jest tam po to, by dobrze się zabawić, poznać piękne kobiety, a przede wszystkim zgarnąć główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Niestety, choć chłopak wielokrotnie podkreślał, że kieruje się honorem i górnolotnymi „zasadami” wielokrotnie łamał je w imię uczuć, które ku zaskoczeniu innych uczestników bywały chwiejne jak chorągiew na wietrze. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Lut 6, 2020 o 1:40 PST Adam Radziszewski w „Hotel Paradise” Na początku Adam dopasował się z ciemnooką pięknością Olą , której deklarował dozgonną wierność i wspólne dojście aż do finału. Co więcej, obiecywał również, że gdyby dziewczyna została wyeliminowana z show, on odejdzie z programu razem z nią. Jak się później okazało, były to puste słowa. Wciąż podkreślający, że „dane słowo jest dla niego najważniejsze”  przystojniak, szybko zapomniał o pakcie z Olą, gdy ta została usunięta z rajskiego hotelu decyzją Sandry Mosakowskiej . Wtedy Adam szybko nawiązał więź z nową uczestniczką show, Martyną Kondratowicz . Ku zdziwieniu wszystkich, po upojnej nocy z Martyną Adam porzucił ją , łamiąc serce blond piękności. Co więcej, dzień po pamiętnym zbliżeniu związał się z Violą Nowasielską , z którą doszedł aż do półfinału „Hotel Paradise”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 26, 2020 o 1:04 PDT To jednak dopiero szczyt góry lodowej, jaką były intrygi...

Przeczytaj
Już w drugim odcinku „Hotel Paradise” padło wyznanie miłości! Kogo trafiła strzała amora?
Styl życia Już w drugim odcinku „Hotel Paradise” padło wyznanie miłości! Kogo trafiła strzała amora?
Pierwsze układy, wyznanie uczuć, a nawet złamane serce już za nami. Drugi odcinek „Hotelu Paradise” był jeszcze mocniejszy od premierowego!

Pierwszy odcinek „Hotelu Paradise” nie tylko przybliżył nam sylwetki dziewięciu niezwykle pewnych siebie, atrakcyjnych, przebojowych i szukających miłości singli, ale również ukazał nam  pierwsze sojusze , jakie zawiązały się pomiędzy uczestnikami. Wytatuowana i uwielbiająca medycynę  estetyczną Lexi, nawiązała nić porozumienia z umięśnionym, kochającym sport Chrisem . Naturalna ciemnowłosa piękność Ola, skupiła całą swoją uwagę na przystojnym Adamie . Jasnooka blondynka z figurą modelki , Sandra, w pierwszym dopasowaniu wybrała przebojowego miłośnika siłowni Maćka , z kolei bojący się powiedzieć „kocham” Łukasz stanął przed poważnym wyborem . Dwie ciemnookie brunetki o egzotycznej urodzie podczas pierwszego „rajskiego rozdania”, czyli rundy dopasowań w pary, wybrały właśnie jego. Zobacz także:  6 rzeczy, które sprawią, że związek będzie udany Wybór chłopaka nie był prosty. Znając obie dziewczyny zaledwie kilka godzin, musiał zdecydować, która z nich będzie zagrożona w kolejnym odcinku. Wybór padł na Violę,  która po „rajskim dopasowaniu musiała przeprowadzić się do domu dla singli. Jak się okazuje, kolejny odcinek „Hotelu Paradise” dostarczył widzom jeszcze więcej emocji. Z ust jednej z uczestniczek już w drugim odcinku show padło wyznanie miłości. Lexi wyznała miłość Chrisowi Odkąd Chris pojawił się w programie, Lexi nie ukrywała zainteresowania umięśnionym przystojniakiem. Nic więc dziwnego, że w pierwszym „rajskim dopasowaniu” to właśnie Chris został przez nią wybrany. Drugi odcinek był jeszcze bardziej emocjonujący od premiery programu. Lexi wyznała Chrisowi miłość! Wyświetl ten post na Instagramie. Fot @thisisyoungc mua @barbarabonus @bright.light_studio one of my fav work ! #model #polishmodel #polishgirl #warsaw #tychy...

Przeczytaj