Wejdź
Styl życia

Znamy już Recenzentkę maja 2019!

Kto zdobył tytuł i zgarnia pudło wypełnione po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!
Agata Dudar
czerwiec 06, 2019

Maj okazał się być szczęśliwym miesiącem dla Wizażanki, która jest z nami od 3 lat i jest autorką 345 recenzji. Zamieszcza wyczerpujące opinie na temat produktów, które urozmaica indywidualnymi odczuciami. Bardzo pomocne są często wymieniane przez nią plusy i minusy recenzowanych produktów. Dzięki niej odkryłyśmy kosmetyczne perełki, które okazały się redakcyjnymi hitami! Jej zaangażowanie i aktywność jest ceniona wśród Wizażanek.

Recenzentką maja została Bleomycyna! Gratulujemy, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! :)

Jesteście ciekawe, co przygotowałyśmy dla Recenzentki maja? Same nowości, bestsellery kosmetyczne! Sprawdźcie same na poniższym zdjęciu, co otrzyma Recenzentka! Paczka będzie w drodze już wkrótce, a w niej  między innymi takie perełki jak:

  • Paleta cieni do powiek Vivid Earth, Sephora
  • Naturalny peeling MySkinHero, MIYA
  • Odżywczy Szampon na bazie wosku Ylang-Ylang, Klorane
  • Balsam do ciała, Samarite
  • Żel pod prysznic w wersji mini, Yope
  • Woda toaletowa Sweet Flavour Latte, Tokidoki
  • Odżywka do włosów Tea Tree Special Color, Paul Mitchell
  • szczotka do łatwego rozczesywania włosów, Michel Mercier 

Mamy też dla Was dodatkową informację na temat wyboru Recenzentek miesiąca. Począwszy od lipca 2019r. przy wyborze Recenzentki miesiąca Jury będzie rozpatrywało kandydatury Wizażanek z pierwszych dwudziestu miejsc Rankingu. Wierzymy, że w ten sposób zwiększy sie transparentność konkursu i znacznie wyrównamy szanse na wygraną wśród wszystkich biorących udział.

Jak zostać Recenzentką miesiąca? Kluczowe znaczenie ma aktywność. Doceniamy ciekawe, pomocne, ale przede wszystkim rzetelne recenzje. Liczba zdobytych pochwał też jest brana pod uwagę przy wyborze laureatek. Pamiętajcie, że w konkursie nie bierzemy pod uwagę recenzentek, co do których uczciwości mamy wątpliwości. Nie warto więc sztucznie nabijać konta pochwałami z nieprawdziwego konta.

Czekamy na Wasze recenzje i nowe produkty!

Komentarze
Styl życia Recenzentka Czerwca wypróbuje prawdziwe cudeńka - zobacz, kto nią został
Tym razem paczka gorących nowości leci w ręce Wizażanki o stosunkowo krótkim stażu - jej recenzje są bardzo przydatne, pogłębione i pełne ciekawostek. Kto to taki?
Katarzyna Brasiak
lipiec 08, 2019

Aktywność recenzentek Wizaz.pl w czerwcu była imponująca: napisałyście ponad  9 tysięcy recenzji i dodałyście  ponad  tysiąc nowych produktów. Tradycyjnie wybraliśmy jedną Wizażankę, której recenzje pomagają społeczności w podejmowaniu trafnych decyzji zakupowych. Recenzentka czerwca potrafi skutecznie doradzić produkt – opisuje je szczegółowo, nie pomijając żadnej ważnej cechy. Swoje recenzje wzbogaca o własne ciekawe doświadczenia i osobiste refleksje. Jest doceniana przez inne Wizażanki. Recenzentka miesiąca będzie miała okazję wypróbować kosmetyki ze specjalnie przygotowanej paczki, która zawiera hity i gorące nowości kosmetyczne. Wśród nich między innymi: BioDermic Aloe Mask – maska aloesowa , która regeneruje i łagodzi Sesderma Hidraderm Hyal – mocno nawilżający krem do twarzy Masło do ciała z olejem konopnym CeCe od Sweden Emulsja do opalania dla dzieci Jantar Sun Regenerujący krem do twarzy na noc Ducray Revolution – nawilżająca maska w postaci rozgrzewającego żelu Urocze maseczki Prreti Skin Smoothie – wygładzająca i nawilżająca Przepiękna paleta cieni Eveline Angel Dream Mgiełka do ciała Mani Waves Krem do twarzy BasicLab Intensywna kuracja nocna do zębów Biorepair Matujący puder prasowany marki Revers Chłodzący balsam po opalaniu Dermedic Sunbrella Tytuł Recenzentki Czerwca otrzymuje Ann_ek . Gratulujemy! Dziękujemy, że tworzycie Kosmetyk Wszech Czasów i sprawiacie, że zakupy kosmetyczne są znacznie łatwiejsze!

Przeczytaj

Nasze akcje