Wejdź
Styl życia

Znamy sekret perfekcyjnej figury Julii Wieniawy! Młoda gwiazda pokazała jak ćwiczy

Julia Wieniawa pokazała, jak dba o figurę! Dziewczyna Antka Królikowskego pochwaliła się nagraniem z siłowni na swoim Instagramie.
Milena Majak
czerwiec 07, 2017

Sekret perfekcyjnej figury Julii Wieniawy to już nie żadna tajemnica :). Młoda gwiazda zdradziła, co robi, aby mieć zgrabne ciało. 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, młodych gwiazd w Polsce. Ma zaledwie 19 lat, a obecnie mało kto nie kojarzy jej nazwiska. Wielu osobom może się wydawać, że przecież Julia jest naprawdę szczupła i ma piękną figurę, więc po co jej dodatkowe wysmuklanie? Otóż jej celem jest ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała, a nie odchudzanie się.

Dodatkowo popracujemy nad kondycją Julki, żeby spokojnie mogła tańczyć na scenie podczas koncertów bez zadyszki - pisze trenerka gwiazdy, Agnieszka Szymczak.

Nie uwierzysz, która z gwiazd malowała się w kościele, a która w… Toi Toiu!

Jak trenuje Julia Wieniawa?

Okazuje się, że młoda gwiazda chodzi na siłownię, gdzie pod okiem trenerki, Agnieszki Szymczak, wykonuje spersonalizowany zestaw ćwiczeń. Wśród nich znajduje się jedno z naszych ulubionych ćwiczeń na zgrabne i jędrne pośladki, czyli przysiady z obciążeniem. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów na wyrzeźbienie pupy.

Osobiście jestem zwolenniczką treningów interwałowych, funkcjonalnych i takich z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, ewentualnie hantli i kettlebell. Zaproponowałam Julii taki trening, który bardzo jej się spodobał chociaż wydaje mi się, że "szczerze nienawidzi" mnie za krzesełko. Ćwiczenia były tak przeze mnie dobrane, by angażowały wiele partii mięśniowych na raz, a tym samym maksymalnie spalały tkankę tłuszczową - pisze Szymczak.

Julia opublikowała na swoim Instagramie wideo, w którym to pokazuje, jak sama wykonuje taki przysiad:

Wieniawa planuje w zaledwie miesiąc osiągnąć idealną figurę. Agnieszka Szymczak tłumaczy, że kolejne treningi będą różnić się intensywnością. Póki co Julia wykonuje 40 sekund pracy, 25 sekund przerwy x7 ćwiczeń, x3 serie.

Zaczęłam treningi z Agą, która pomoże mi wysmuklić sylwetkę. Będzie mnie motywować, wspierać i zmuszać do robienia krzesełek. Trzymajcie za mnie kciuki. Daje sobie miesiąc na osiągniecie celu - napisała pod zdjęciem na Instagramie Wieniawa.

Czy jej się uda? Mamy nadzieję, że już niedługo pojawią się kolejne zdjęcia z jej treningów oraz efekt po :).

Zdjęcie główne: Instagram 

Komentarze
Julia Wieniawa opowiada o nietolerancji glutenu
Styl życia Przez takie jedzenie Julia Wieniawa puchła i... miała plamy na skórze. Co musiała wykluczyć z diety?
Julia Wieniawa przyznała, że w ostatnim czasie nie wyglądała najlepiej - puchła, a na jej ciele pojawiły się plamy. Co jej się stało?
Milena Majak
kwiecień 04, 2019

Alergie i nietolerancje pokarmowe stały się ostatnio bardzo "modne" wśród gwiazd. Najczęściej wspominają oczywiście o glutenie , który uważany jest za największą zarazę ostatnich lat. Niedawno również Julia Wieniawa wyznała, że mieszanina białek roślinnych występujących w ziarnach zbóż ewidentnie jej szkodzi. Podobno przez jedzenie pizzy miała nawet małą depresję ... Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Mar 8, 2019 o 1:37 PST Julia Wieniawa opowiada o glutenie Figura Julii Wieniawy to dla wielu osób nie lada zagadka. Młoda gwiazda rzadko chwali się na Instagramie zdjęciami jedzenia i wiadomo jedynie, że chodzi na siłownię . Rzeźbi ciało pod okiem trenera personalnego, który również podpowiada jej, co powinna, a czego nie powinna jeść . Ściśle określona dieta (której jeszcze nigdy nie zdradziła) uległa jednak w ostatnim czasie radykalnej zmianie. W rozmowie z "Faktem" aktorka wyjawiła, że na jeden miesiąc postanowiła przeorganizować menu i przyjąć inny, bardziej restrykcyjny sposób żywienia . Moja trenerka zachęciła mnie jakiś czas temu, żeby wyeliminować gluten na miesiąc i zobaczyć, jak będę się czuła. I jak potem zjadłam pizzę, to miałam małą depresję. Nie wiedziałam, o co mi chodzi! - zdradza Julia Wieniawa w rozmowie z "Faktem". Jak nietrudno się domyślić, na 30 dni porzuciła wszystkie produkty zawierające gluten . I mimo że już po kilku dniach czuła się lepiej, taki eksperyment nie do końca pochwalają lekarze. Dlaczego? Bo jeżeli odzwyczajamy organizm od jedzenia glutenu, nie mając cieliakii, nie przyniesie to nam korzyści, a wręcz może zaszkodzić . W końcu od diagnozowania tego typu problemów są lekarze. A jak powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z "Faktem", u niej jeszcze...

Przeczytaj

Nasze akcje