klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Piękna Milena/fot. Instagram
Styl życia

Zobaczcie piękną siostrę Roberta Lewandowskiego! Jak to możliwe, że ją tak długo ukrywał ;)

Wiedziałyście, że Robert Lewandowski ma siostrę? I to jeszcze jaką piękną :) Poznajcie Milenę Lewandowską-Miros. Siostra Lewego perfekcyjną figurę zawdzięcza ciężkiej pracy na treningach ze swoją przyjaciółką i szwagierką, Anią.
Anna Konieczyńska
luty 04, 2017

Milenę Lewandowską-Miros ze sławnym młodszym bratem i szwagierką łączy miłość do sportu. Podczas studiów na UW trenowała siatkówkę. Teraz wychowuje synka Leona, uczestniczy w obozach sportowych Ani i pomaga mężowi, Radkowi Mirosowi rozkręcić markę modową Signor Leone, która szyje męskie garnitury.
Tu na zdjęciu z bratem i mamą:

Milena nigdy nie miała parcia na szkło i nie ma zamiaru wykorzystywać pozycji swojego brata, żeby stać się sławną. Ale oglądając jej zdjęcia w kusym bikini, na których wygląda jak swoja szwagierka, Ania, wróżymy jej karierę w show-biznesie :)

Zobacz w naszej galerii, jaką piękną i stylową siostrę ma Lewy!

Zobacz także: Superfoods na wiosenny detox - naprawdę działają!

Zapisz

1 z 9

Mama Milena

Mama Milena

Milena jest mamą trzyletniego Leona, więc z niecierpliwością czeka na narodziny dziecka Roberta, które stanie się dla synka towarzyszem zabaw.

2 z 9

Piękna trzydziestoletnia

Piękna trzydziestoletnia

Milena jest trzy lata starsza, więc w tym roku będzie świętować 32. urodziny. Dzięki perfekcyjnej sylwetce wciąż wygląda jak nastolatka!

3 z 9

Piękna jak Ania

Piękna jak Ania

Mielna przyjaźni się ze swoją szwagierką, Anią. Na swój ślub w czerwcu 2014 roku pożyczyła od niej nawet kolczyki, w których Lewandowska powiedziała „tak” Robertowi.

4 z 9

Milena jak modelka

Milena jak modelka

Milena lubi pozować przed obiektywem, więc ostatnio rozkręca swój instagram (@lewandowskamilena7), na który wrzuca m.in. zdjęcia z obozu z Anią, z podróży do Miami i z rodzinnych wyjazdów.

5 z 9

Modna Milena

Modna Milena

Milena wybrała się z mężem do Florencji na tydzień mody męskiej, a sama jak wytrawna blogerka pozowała w minimalistycznych stylizacjach. Moda to kolejna po sporcie pasja, która łączy ją z Anią.

6 z 9

Dedykowana bramka

Dedykowana bramka

To właśnie Milenie Robert zadedykował historyczną pierwszą bramkę podczas Euro 2012. Gdy nastoletni piłkarz wyprowadził się z domu, to ona otaczała go opieką.

7 z 9

Siatkarka treningu

Siatkarka treningu

Milena uczestnicy w obozach Ani, ale na studiach na UW trenowała siatkówkę w AZS-ie.

8 z 9

Na obozie z Anią

Na obozie z Anią

Milena, jako że pochodzi ze sportowej rodziny, nie boi się wysiłku, a nagrodą jest perfekcyjna sylwetka.

9 z 9

Na ślubie Mileny

Na ślubie Mileny

Na ślubie Mileny rodzina Lewandowskich stawiła się w komplecie.

Komentarze