
Wąsaty Sławomir i jego muzyka rockpolo dość niespodziewanie podbili serca Polaków. Po wielkim sukcesie "Miłości w Zakopanem", każdy kolejny singiel bije rekordy oglądalności na YouTubie (ostatni ma już 30 mln). W walce o popularność muzyka wspiera żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz, która regularnie śpiewa i tańczy w teledyskach i na koncertach Sławomira.
Żona Sławomira bez makijażu
Kajra znana jest z charakterystycznego wizerunku scenicznego - uwielbia cekinowe sukienki mini i mocny makijaż z wyraziście podkreślonym okiem. Ostatnio jednak postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Z okazji wyprawy na koncerty do ośrodków polonijnych w USA i Kanadzie, celebrytka pokazała kilka zdjęć z podróży, na których nie ma nawet grama makijażu. Bez kredki do oczu i misternie zakręconych loków jest właściwie nie do poznania!
Zobacz także: TAK wyglądałyby dziewczyny, gdyby spełniały wszystkie oczekiwania Instagrama
Niektórym fanom nie spodobał się naturalny wizerunek Kajry ("Wyglada jak chłop !!", "O kurza twarz :O"), większość jest jednak zachwycona gestem żony Sławomira:
Śliczna jesteś. Brawo dla Ciebie za to, że pokazujesz nasze naturalne domowe piękno.
Buziaki dziewczyno za siłę czytania tych obrzydliwych komentarzy. Niech żyje no make-up!
Naturalna,piękna kobieta bez tony makijażu i obstrzykniętych ust botoksem jak glonojad. Tak trzymać
Zobacz także: Lewandowska i Łuczenko-Szczęsna mają konkurencję. Oto nowa polska WAG!
Porównajcie zdjęcia z podróży z wizerunkiem Kajry, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić:

Przypomnijmy, że rezygnacja z makijażu podczas długiej podróży samolotem to bardzo rozsądny krok. Powietrze w kabinie pasażerskiej jest bardzo suche, a żeby zapobiec odwodnieniu skóry, najlepiej podkład zastąpić głęboko nawilżającym serum.
Jak wam się podoba żona Sławomira bez makijażu?
Zobacz także: Pupa usiana rozstępami, łuszczące się łokcie... Popularny sklep zupełnie zrezygnował z retuszu