Kate Moss to ikona mody, która inspiruje kobiety z całego świata już niemal 30 lat. Supermodelka często zaskakuje modowymi wyborami, a jej stylizacje są szeroko komentowane w przestrzeni internetowej. Tym razem nie było inaczej. Moss pokazała się w pozornie prostym zestawie, który zrobił absolutny efekt "wow".

Reklama
  1. Kate Moss w modnej stylizacji dla kobiet 40+
  2. Pinrolled jeans w stylu Kate Moss
  3. Baleriny w stylu Kate Moss

Kate Moss w modnej stylizacji dla kobiet 40+

Po ulicach Nowego Jorku Kate Moss spacerowała w czarnym topie i dopasowanej marynarce w tym samym kolorze. Na szyi miała długi naszyjnik z perłowymi koralami, a w dłoni niosła niewielką torebkę marki Chanel w tłoczony wzór. Nasz wzrok przykuły jednak jej spodnie i buty. Mogłoby się wydawać, że nie mają szans dobrze ze sobą wyglądać, a jednak w zestawieniu modelki zagrały pierwsze skrzypce i zachwycają.

Pinrolled jeans w stylu Kate Moss

Kate Moss wybrała klasyczne jeansy boyfriend, czyli te o luźnym kroju i prostej nogawce. Zazwyczaj mają średni lub niski stan, nie opinają bioder i pośladków, dając swobodę ruchów. Modelka postawiła też na "pinroll", czyli modne "zrolowanie" nogawek na końcach. Dodaje do stylizacji nonszalancji i pozwala wyeksponować buty. Jednak uwaga! Podwinięcie spodni do kostek może nieco skracać nogi. Najlepiej więc wygląda na wysokich osobach.

Baleriny w stylu Kate Moss

Jeśli zaś chodzi o buty, supermodelka zdecydowała się przede wszystkim na wygodę. Na jej stopach mogliśmy zobaczyć klasyczne balerinki z mocno wyciętymi noskami i cienką kokardką. Baleriny to jedne z najmodniejszych butów na 2024 rok, więc nie dziwi nas, że Moss również się na nie skusiła. W tych butach śmiało możesz iść na spacer, na zakupy, do pracy i na imprezę. To ponadczasowy i elegancki wybór, który jednocześnie pozwala czuć się swobodnie.

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama