Anna Lewandowska znów zachwyciła swoją letnią stylizacją, w której tym razem najbardziej urzekły nas jej modne klapki. To ulubiony w tym sezonie model gwiazd, który kosztuje krocie. Jeśli ci się podobają, ale szkoda ci wydawać takiej sumy na buty, z pomocą spieszą sieciówki.

Reklama

Modne klapki Hermes Chypre jak u Anny Lewandowskiej

Na InstaStories trenerki zauważyłyśmy jedne z ulubionych butów gwiazd, które noszą też Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jakob Kosel. To klapki Chypre od domu mody Hermes. Mają charakterystyczny dla marki kształt literki "H* i dodatkowy pasek zapinany na rzep. Kosztują ok. 3,5 tysiąca złotych, stanowią więc niemały wydatek.

Zobacz też: Anna Lewandowska nosi torebkę od Prady za 8200 zł, a ja znalazłam w CCC podobną 70x taniej! Wygląda bardzo luksusowo

Klapki na lato z CCC jak Hermes Chypre

Na szczęście model o niemal identycznym designie znajdziesz w CCC. To klapki od Jenny Fairy, które mają układ do złudzenia przypominający ten od Hermesa. Są bardzo wygodne i wykonane z ekologicznej skóry. Będą świetnie wyglądać zarówno do szortów, jak i sukienki. Kosztują tylko 79,99 zł, czyli ułamek ceny butów od projektanta. Do wyboru masz różne kolory i rozmiary od 36 do 41.

Podobne klapki, które również przypominają Chypre, ale kosztują o wiele mniej znajdziesz też w innych sieciówkach. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które też mogą wpaść ci w oko:

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama