Retro okulary w stylu Anny Lewandowskiej to jeden z ulubionych modeli gwiazd z lat 60', który pasuje do pociągłej i kwadratowej twarzy. Dodaje jej dziewczęcego uroku, a podobne modele kupisz teraz w sieciówkach takich jak H&M, Reserved i Croppie na wyprzedaży!

Reklama

Spis treści:

  1. Anna Lewandowska w retro okularach przeciwsłonecznych w stylu lat 60'
  2. Białe okulary przeciwsłoneczne retro z H&M
  3. Okulary przeciwsłoneczne retro w owalnych oprawkach z Croppa
  4. Przejrzyste okulary przeciwsłoneczne retro z Reserved

Anna Lewandowska w retro okularach przeciwsłonecznych w stylu lat 60'

Anna Lewandowska tego lata postawiła na bardzo trendy oprawki okularów przeciwsłonecznych. W jej social mediach dostrzegłyśmy białe okulary o owalnym kształcie w grubej, plastikowej oprawce. To model szalenie modny w latach 60', który często nosiła Marilyn Monroe i Jackie O. Świetnie wyglądają z dziewczęcymi sukienkami, ale też prostym białym topem i szortami. Uzupełnią każdą stylizację!

Zobacz też: Anna Lewandowska postawiła na modne klapki na lato za 3,5 tysiąca złotych. Niemal identycznie kupisz w CCC

Białe okulary przeciwsłoneczne retro z H&M

Model niemalże identyczny znajdziesz teraz na wyprzedaży w H&M. Kosztuje 19,99 zł i jest wykonany z wysokiej jakości lakierowanego plastiku. Oprawki są dość duże, a zauszniki szerokie, dzięki czemu będzie ci w nich naprawdę wygodnie i nie będą ściskać głowy.

Zobacz także

Okulary przeciwsłoneczne retro w owalnych oprawkach z Croppa

Owalne białe okulary przeciwsłoneczne wprost z lat 60' dostaniesz też w Croppie. Kosztują 29,99 zł. Mają mocno przyciemniane szkła, dzięki czemu dobrze chronią oczy przed słońcem. Mają cienkie zauszniki i nieco mniejszą oprawę niż propozycja H&M.

Przejrzyste okulary przeciwsłoneczne retro z Reserved

Biel to nie twój kolor, ale podoba ci się kształt w stylu vintage? W Reserved znajdziesz piękne owalne okulary z przejrzystą oprawką w kolorze bursztynu. Są bardzo uniwersalne, znacznie delikatniejsze niż ich białe odpowiedniki i będą świetnie wyglądać w stylizacjach typu boho. Kosztują na wyprzedaży tylko 39,99 zł.

Reklama

Co myślisz o oprawkach w stylu Lewandowskiej? Skusisz się?

Reklama
Reklama
Reklama