Włosy wymagają różnego rodzaju substancji pielęgnujących. Do suchych i zniszczonych włosów idealna będzie keratyna, która odpowiada za ich rekonstrukcję, ale także kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym. Nie zapominajmy o wygładzeniu włosów oraz zabezpieczeniu końcówek przed kruszeniem. Jak dobrać dla siebie idealną pielęgnację? Najlepiej dopasować ją do potrzeb skóry głowy i włosów.

Wśród testowanych kosmetyków znalazły się:

  • Szampon z linii GLISS AQUA REVIVE,
  • Szampon z linii GLISS LIQUID SILK,
  • Szampon z linii GLISS ULTIMATE REPAIR.

Szampony efektywnie oczyszczają włosy i wzmacniają ich strukturę. Cała marka GLISS posiada certyfikat PETA.

Czy kosmetyki spełniły oczekiwania kobiet?

Szampony do włosów GLISS: AQUA REVIVE, LIQUID SILK, ULTIMATE REPAIR - wyniki testu

Recenzentki stwierdziły, że szampony spełniły ich oczekiwania - zaznaczyło to 97% kobiet*.

Z kolei 98% przyznało, że dokładnie oczyszczają włosy*.

Gliss - szampony (1)
Content Studio

Dla osób, które zwracają uwagę na zapachy, na pewno będzie istotne, że aż 99% Recenzentek przyznało, że te szampony pięknie pachną*.

95% Wizażanek stwierdziło przy tym, że polecą je swoim przyjaciółkom, a 93% sięgnie po nie ponownie*.

Co Recenzentki sądzą o szamponie do włosów GLISS AQUA REVIVE?

W jego składzie znajdziemy m.in. kwas hialuronowy oraz algi morskie. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i zapewnia im nawilżenie do 48 godzin. Aż 92% zawartych w nim substancji jest pochodzenia naturalnego.

img4vq9iS-edc10ec
Materiały prasowe

Czy Recenzentki potwierdziły jego działanie nawilżające? 95% stwierdziło, że szampon GLISS AQUA REVIVE nawilża włosy!**.
Po użyciu tego produktu włosy stają się znacznie bardziej miękkie i gładkie, co sprawia, że są łatwiejsze w ułożeniu. To doskonały wybór dla każdego, kto pragnie nie tylko pięknie pachnących włosów, ale także ich widocznego odświeżenia i ulepszenia kondycji - kebwayxx.

Największą zaletą tego szamponu jest jednak efekt nawilżenia. Już po pierwszym użyciu włosy są znacznie łatwiejsze do rozczesania. Regularne stosowanie kosmetyku przynosi widoczną poprawę kondycji włosów – stają się one bardziej elastyczne, błyszczące i zdrowo wyglądają - Joanix.

Jak działa szampon do włosów GLISS LIQUID SILK? Opinie Recenzentek

W jego formule znajdują się składniki o działaniu wygładzającym, czyli ceramidy i płynny jedwab. Zadaniem tego produktu jest nadanie włosom miękkości i blasku. Dzięki niemu włosy są też łatwiejsze w rozczesywaniu.

imgOEvrK5-bcf0b2d
Materiały prasowe

Co ważne, 94% Recenzentek przyznało, że szampon GLISS LIQUID SILK naprawdę sprawia, że włosy są lśniące***.
Po użyciu tego szamponu moje włosy stają się bardziej miękkie, lśniące i łatwiejsze w rozczesywaniu. Zapach jest przyjemny i delikatny, dobrze się pieni i łatwo spłukuje - Paulineex33.

Szampon świetnie się pieni. Daje uczucie świeżości, włosy są gładkie i lśniące. Duże opakowanie starczy na wiele myć. A samego produktu nie trzeba nakładać dużo, dlatego jest bardzo wydajny. Opakowanie jest zgrabne i fajne w użytkowaniu. Z chęcią kupię produkt ponownie - dodi112.

Za co Wizażanki polubiły szampon do włosów GLISS ULTIMATE REPAIR?

Szampon zawiera m.in. płynną keratynę i ekstrakt z czarnej perły. Za sprawą tak unikalnych substancji zniszczone włosy zostają odbudowane. Zaletą tego kosmetyku jest też to, że dobrze oczyszcza włosy i zwiększa ich wytrzymałość.

imgMpaqT1-5727ca1
Materiały prasowe

95% użytkowniczek Wizaz.pl przyznało, że szampon GLISS ULTIMATE REPAIR odbudowuje suche i zniszczone włosy****.
Wystarczy dosłownie kropla, by cieszyć się ogromną ilością piany. Włosy są dobrze oczyszczone, a przy tym mam wrażenie, że wypielęgnowane. Z czasem kondycja moich włosów znacznie się poprawiła, mimo że wcześniej były suche i puszyły się - Caroline2602.

Zapach bardzo przyjemny. Opakowanie duże pojemne i śliczne. Do moich typów włosów kosmetyki idealne. Polecam każdej osobie, która potrzebuje szybkiego SOS dla swoich włosów. Polecam - justynaoleszek33.

Działanie szamponów do włosów doskonale uzupełniają maski GLISS, które również sprawdziły Wizażanki. Sprawdźcie ich recenzje TUTAJ.

* Wyniki na podstawie testowania w Klubie Recenzentki Wizaz.pl na grupie 291 kobiet w kwietniu 2024 r.

**Wyniki na podstawie testowania w Klubie Recenzentki Wizaz.pl na grupie 97 kobiet w kwietniu 2024 r.

***Wyniki na podstawie testowania w Klubie Recenzentki Wizaz.pl na grupie 97 kobiet w kwietniu 2024 r.

****Wyniki na podstawie testowania w Klubie Recenzentki Wizaz.pl na grupie 97 kobiet w kwietniu 2024 r.

Materiał promocyjny marki Schwarzkopf GLISS.