ANTEA to luksusowa i wyrafinowana woda toaletowa dla odważnych, która łączy w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym stylem. Przyciąga uwagę i nadaje ton swoim głębokim, trwałym aromatem.

Reklama

Inspiracją do powstania zapachu był obraz „Antea”, włoskiego artysty Parmigianino. Przedstawia on młodą kobietę o wyrafinowanej urodzie. Artysta ukazał kobietę w subtelny sposób, z delikatnymi rysami twarzy, elegancko ułożonymi włosami i łagodnym spojrzeniem. Ubrana w piękną ozdobną suknię, co podkreśla jej status społeczny i wyrafinowany gust. Cała kompozycja emanuje spokojem i harmonią, nadając obrazowi niezwykłą elegancję i wdzięk. Antea jest często postrzegana jako ikona kobiecej urody i wdzięku w malarstwie renesansowym.

Woda toaletowa ANTEA została stworzona tak, aby odzwierciedlić te same cechy: subtelność, elegancję i ponadczasowe piękno. To zapach dla osób, które pragną wyrażać swoją wyjątkowość i zmysłowość. Zapach, który pozostaje w pamięci, tak jak obraz Antei pozostaje na płótnie, niezapomniany i pełen wdzięku
- mówi Bartosz Puzio, twórca zapachu i „nos” JAN BARBA.

ANTEA dołączyła do rodziny wód toaletowych (eau de toilette | EDT), obok zapachów AIYOKU i OLYMPIA. Tworzone przez Bartosza Puzio wody toaletowe są lekkie, subtelne i pięknie otulają zmysły wyjątkowymi aromatami, dostarczając unikalnych doznań olfaktorycznych.

Projekt bez nazwy - 2024-07-09T160442.390

AIYOKU łączy w sobie świeżość cytrusowych nut z drzewnymi, mchowymi tonami, natomiast OLYMPIA to owocowo-kwiatowa kompozycja, łącząca soczyste owoce z aldehydami i delikatnymi kwiatowymi akcentami. Dzięki lekkiej formule EDT świetnie sprawdzają się zwłaszcza latem, pozostawiając delikatną, świeżą projekcję zapachu.

Zapraszamy do odkrycia nowego zapachu ANTEA oraz pozostałych perfum z kolekcji JAN BARBA, które są dostępne w autorskiej butikowej perfumerii przy ul. Kopernika 25 w Warszawie. Warto wejść do świata JAN BARBA i poznać kompozycje, które są hołdem dla elegancji, zmysłowości i ponadczasowego piękna.

Zobacz także

*JAN BARBA to marka niszowych perfum stworzona w 2015 roku. Wszystkie zapachy JAN BARBA powstają w laboratorium marki i rodzą się z pasji i potrzeby uchwycenia czegoś wyjątkowego. Zapach jest bowiem elementem, który wzbogaca naszą codzienność.

Reklama

Materiał promocyjny marki JAN BARBA.

Reklama
Reklama
Reklama