Ludzie bardzo często sięgają po konkretne zapachy w zależności od swojego stanu emocjonalnego. Na przykład, w stresujących sytuacjach często wybieramy te kojarzone z relaksem, takie jak lawenda. Z kolei w momentach radości preferujemy świeże, owocowe aromaty.

Reklama

Jednakże, na nasze wybory zapachowe może również wpływać to, w jakim aktualnie nastroju jesteśmy. Gdy jesteśmy w optymistycznym humorze, jesteśmy bardziej skłonni do eksperymentowania z nowymi zapachami i wybierania bardziej odważnych kompozycji. Z kolei w chwilach smutku lub niepokoju sięgamy po ulubione, sprawdzone nuty, które kojarzą nam się z poczuciem bezpieczeństwa i komfortu.

Okoliczności, na które wybieramy nasz zapach także mają ogromne znaczenie. Każda pora roku to inne preferencje zapachowe. Na przykład: latem chętniej sięgamy po świeże, delikatne, orzeźwiające zapachy, natomiast zimą wolimy mocniejsze, ciepłe kompozycje. Istnieje również kulturowy i społeczny kontekst, który może wpływać na nasze wybory zapachowe, jak na przykład trendy w perfumach czy tradycje związane z danym obszarem geograficznym.

Jak możecie zauważyć, czynników jest wiele. Marka NOVELLISTA oferuje rozwiązanie na każdą zmienną.

Idealny wybór na lato!

Zanurz się w atmosferę wybrzeża Amalfi z wodą perfumowaną NOVELLISTA CITRUS AFFAIR. Ta wyjątkowa kompozycja przeniesie cię w miejsca, gdzie w powietrzu unosi się urokliwy zapach drzew cytrynowych, a pomarańcze mienią się złotym blaskiem swoich soczystych owoców w głębokim zmierzchu. To dzieło perfumiarki Marie Huguenot, której talent pozwolił stworzyć delikatny zapach cytrusowego piżma, idealny zarówno dla niego, jak i dla niej.

Zobacz także
NOVELLISTA CITRUS AFFAIR
mat. prasowe

Woda perfumowana NOVELLISTA UNIQUE WOOD to esencja dla tych, którzy nie znają słowa strach. Jej aromatyczna kompozycja z drzewnymi akordami podkreśla wewnętrzną siłę i odwagę noszącej ją osoby. Stworzona przez francuskiego perfumiarza Cyrilla Rollanda.

Zapach otwiera się aromatem różowego pieprzu, pelargonii i lawendy, przypominając podmuchy wiatru na twarzy. Następnie, akordy czarnego i syczuańskiego pieprzu z liśćmi fiołka dodają nuty dzikości natury. Niezapomniane doznania dopełnia ciepły aromat fasoli tonka, drzewa bursztynowego i wanilii, pozostawiając wyjątkowy ślad tego unikalnego zapachu. Ten intensywny zapach stworzony jest na specjalne okazje, aby zwrócić na siebie uwagę tłumu.

Wybór należy do ciebie

Nasze wybory zapachowe są złożoną mieszanką naszego nastroju, poczucia humoru i okoliczności. Choć emocje i humor mogą wpływać na nasze preferencje, równie istotne są kontekst i sytuacja, w jakiej się znajdujemy.

Więcej na stronie: https://www.notino.pl/novellista/

Reklama

Materiał promocyjny marki Givet.

Reklama
Reklama
Reklama