Słodkie perfumy damskie z Biedronki to kompozycja idealna dla osób lubiących zapachy lekkie, owocowe i dziewczęce. Nie są duszące ani przytłaczające, a mimo to bardzo długo trzymają się na skórze i ubraniach. Dodatkowa zaleta? Obłędnie niska cena i dostępność w każdym sklepie Biedronka!

Reklama

Jak pachną słodkie perfumy z Biedronki z kolekcji Dominika Rupińskiego?

Perfumy, o których wspominamy, to nowy zapach z kolekcji perfum influencera Dominika Rupińskiego, które powstały we współpracy z marką BI-ES. Zapach Japanese Peach Jelly to połączenie woni słodkich żelek i dojrzałej japońskiej brzoskwini, którą cechuje jednocześnie delikatność, ale też wyrazistość. Perfumy zamknięte są w uroczym szklanym flakonie z różową zatyczką i ozdobione minimalistyczną grafiką. Za 50 ml zapłacisz tylko 24,99 zł, co jest naprawdę świetną ofertą. Zwłaszcza, że stosunek ceny do jakości i trwałości zapachu jest w tym przypadku naprawdę bardzo dobry.

Słodkie perfumy damskie z Biedronki
mat. prasowe

Zobacz też: Owocowe arabskie perfumy kuszą słodyczą i pachną 1:1 jak Lost Cherry Toma Forda. Kupisz je za 140 zł zamiast 1000 zł!

Inne słodkie perfumy pachnące brzoskwinią

Jeśli lubisz nuty brzoskwini w perfumach, mamy dla ciebie jeszcze dwie propozycje popularnych perfum o tym właśnie zapachu. Pierwszą z nich jest oczywiście Bitter Peach od Toma Forda, która uchodzi za jedne z najbardziej kultowych perfum z oferty marki. To połączenie gorzkiej brzoskwini z rumem, paczulą i jaśminem, a także soczystą krwawą pomarańczą i koniakiem. To kompozycja idealna dla zdecydowanych, pewnych siebie kobiet, które lubią w zapachach nieco sprzeczności. Kupisz je m.in. w Sephorze za 1039 zł/30 ml.

Brzoskwiniowe perfumy Bitter Peach, Tom Ford
mat.prasowe
Reklama

O wiele tańszym, ale równie pięknym, brzoskwiniowym zapachem jest Peach Glow z Zary. Kosztuje tylko 49,90 zł/30 ml, a dominują w nim woń brzoskwini, praliny, bursztynu i grejpfruta. Uważaj jednak, bo ten zapach jest tak popularny, że często bywa wyprzedany i trzeba na niego zapolować.

Zobacz także
Brzoskwiniowe perfumy Zara, Peach Glow
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama