Wiśniowe mgiełki mogą mieć różne projekcje. Niektóre z nich są bardzo zmysłowe, kobiece, a inne to typowe, soczyste owocki. Niezależnie od tego jak są podane, zawsze przynoszą orzeźwienie i odświeżenie w trakcie upałów. Poznaj moje TOP 3 mgiełki o kuszącym, kobiecym zapachu wiśni!

Reklama

Spis treści:

  1. Mocno wiśniowa mgiełka do ciała
  2. Zapach kwitnącej wiśni z azjatycką gruszką
  3. Kultowa mgiełka o zapachu bujnej wiśni

Mocno wiśniowa mgiełka do ciała

Pierwsza mgiełka to Very Cherry od I Heart Revolution. To zapach, który daje od razu po psiknięciu odświeżenie i uczucie schłodzenia skóry. Ma bardzo mocny, owocowy zapach, który pobudza zmysły. Jest soczysta, słodziutka i ultrakobieca. Jej zapach utrzymuje się dość długo na skórze jak na mgiełkę. Dostępna jest w pojemności 236 mililitrów.

I Heart Revolution Body Mist Very Cherry
mat. prasowe

Zapach kwitnącej wiśni z azjatycką gruszką

Druga mgiełka jest zupełnie inną historią zapachową. Zamiast owoców, mamy tutaj japońską kwitnącą wiśnię, bardzo upajającą, ale wciąż zachowującą owocową słodkość dzięki gruszce azjatyckiej. Poza tym w zapachu znajdziemy świeżutką mimozę, biały jaśmin i drzewo sandałowe. Wśród mgiełek to killer trwałości - na mojej skórze utrzymuje się przez kilka godzin. Dostępna jest w kilku pojemnościach. Na lato - ideał.

Bath&Body Works Japanese Cherry Blossom
mat. prasowe

Kultowa mgiełka o zapachu bujnej wiśni

Victoria's Secret Bombshell Intense to zapach kultowy i bardzo lubiany przez kobiety na całym świecie. To bardzo słodka, szyprowo-owocowo-kwiatowa kompozycja w dekadenckim stylu. W wersji perfum ten zapach jest jednym z najpopularniejszych, jeśli chodzi o markę. Jako mgiełka idealnie sprawdza się podczas letnich wyjazdów. Jest trwała i rozbrzmiewa na skórze przez kilka godzin. Znajdziesz w niej bujną wiśnię, czerwoną piwonię i zmysłową, dodającą ciepła wanilię. Dostępna jest w dwóch pojemnościach - mniejszy jest idealny do podróży.

Zobacz także
Victoria's Secret Bombshell Intense
mat. prasowe
Reklama

Która z tych wiśniowych mgiełek podoba ci się najbardziej?

Reklama
Reklama
Reklama