Klub recenzentki Oriflame Optimals!

Rozpoczynamy wielkie testowanie kremów Oriflame Optimals!
Sprawdź kto weźmie udział w teście!

Wyniki Regulamin

Poznaj nową serię Optimals

Co oznacza dla Ciebie idealna cera? Czy jej synonimem jest świeżość i właśnie tego szukasz? A może zależy Ci na wygładzeniu zmarszczek? Albo bardziej promiennym wyglądzie? Niezależnie od tego, ile masz lat i jaki typ cery, w serii Optimals znajdziesz kosmetyki doskonale odpowiadające potrzebom Twojej skóry.

Więcej o testowanych produktach

Uwielbiasz Optimals? Dołącz do Klubu!

Z okazji premiery nowej serii Optimals marka Oriflame zaprasza Cię do klubu, w którym będziesz mogła korzystać z wielu rabatów cenowych. Kupuj kosmetyki Optimals taniej i korzystaj z fantastycznych niespodzianek w nadchodzących miesiącach!

Więcej o Optimals Club

Jak zamówić kosmetyki Oriflame?

Sposób 1: Zostań Konsultantką!

Zarejestruj się na stronie www.oriflame.pl i... gotowe! Możesz składać zamówienia w Oriflame i oszczędzać 23% na swoich zakupach! Jeśli zarejestrujesz się i złożysz zamówienie w dniach 8-28 kwietnia 2013 r., opłata wpisowa do Klubu wyniesie tylko 1 zł!

Sposób 2: Wejdź na www.oriflame.pl i zobacz pełną ofertę w naszym Katalogu.

Wypełnij krótki formularz pod linkiem Znajdź Konsultanta, a my skontaktujemy Cię z osobą z Twojej okolicy, u której będziesz mógł złożyć swoje zamówienie. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, zadzwoń na infolinię 801 122 000 lub sprawdź na www.oriflame.pl.