Recenzetnka miesiąca
Recenzetnka miesiąca

Testuj i recenzuj nowości kosmetyczne

Dołącz do największej społeczności beauty w Polsce

Bądź pierwsza! Testuj nowości rynkowe zupełnie za darmo

Pomóż innym w podejmowaniu decyzji zakupowych


Zarejestruj się na Wizaż.pl i dołącz do Klubu Recenzentki

Masz już konto? Zaloguj się!


Zgłoś się do testowania

Czy testowanie jest płatne?


Teraz testujemy

Jak mogę zwiększyć swoje szanse na udział w testach w Klubie?


Recenzetnka miesiąca

Recenzentka maja 2024 wybrana!

Recenzentka miesiąca

170 000+

Aktywnych recenzentek


2 000 000+

Recenzji w katalogu KWC


160 000+

Przetestowanych produktów


300+

Marek partnerskich


IG

Recenzentki Wizaz.pl na Instagramie

IG

Dołącz do naszej grupy na Facebooku


Zakończone testy

Recenzetnka miesiąca
Recenzetnka miesiąca

Testuj i recenzuj nowości kosmetyczne

Zarejestruj się na Wizaż.pl i dołącz do Klubu Recenzentki

Masz już konto? Zaloguj się!


FAQ

Często zadawane pytania

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące testowania produktów na Wizaz.pl!

 • Niestety nie. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie szybko dostarczyć przesyłki za granicę, a akcje testowania zwykle mają ograniczony czasem harmonogram.

 • Regulamin zakłada, że w testowaniu produktów mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

 • Oczywiście! W chwili otrzymania produktu staje się on Twoją własnością. Nie prosimy o jego zwrot, zależy nam jedynie na tym, żebyś pozostawiła szczerą opinię.

 • Nie, koszt przesyłki pokrywa Wizaz.pl

 • Nie, testowanie jest bezpłatne i nigdy nie zostaniesz poproszona o pokrycie jakichkolwiek kosztów.

 • Musisz pamiętać, że do każdego testu w Klubie Recenzentki Wizaz.pl zgłasza się bardzo dużo osób. Dodatkowo każdy z testów ma inne kryteria wyboru, związane ze specyfiką testowanego produktu. To ważne, żebyś była aktywna w KWC - pisz ciekawe i rzetelne recenzje, doceniaj inne Wizażanki przyznając im pochwały, dodawaj nowości do katalogu. Bądź cierpliwa – wkrótce z pewnością uda Ci się zakwalifikować do testu w Klubie Recenzentki Wizaz.pl!

 • Przede wszystkim zapoznaj się z harmonogramem testu – znajdziesz go zawsze na dole strony z naborem do testowania. Są w nim poszczególne etapy testowania oraz czas ich trwania. Po przetestowaniu kosmetyku otrzymasz wiadomość mailową z prośbą o wypełnienie ankiety wynikowej lub dodanie swojej recenzji. Ideą testowania nowych kosmetyków jest dotarcie do jak największej liczby osób zainteresowanych – dlatego pozostawienie swojej opinii jest obowiązkowym i najważniejszym etapem każdego testu.

 • Zyskujesz szansę na wypróbowanie nowych kosmetyków zupełnie za darmo! Masz okazję podzielić się wrażeniami z testu z największą społecznością w Polsce, skupioną wokół tematyki urody i kosmetyków. Twoja opinia będzie miała znaczenie nie tylko dla osób potencjalnie zainteresowanych zakupem kosmetyku, ale i dla marek kosmetycznych, które dzięki opiniom mogą ulepszać swoje produkty!

 • Wystarczy, że wejdziesz na stronę Klubu Recenzentki wizaz.pl i klikniesz „dołączam”. Możesz również od razu zgłosić się do konkretnego testowania, przed wypełnieniem ankiety zgłoszeniowej zostaniesz poproszona o dołączenie do Klubu.
  Aby zostać Klubowiczką i testować kosmetyki na Wizaz.pl, zostaniesz poproszona o wyrażenie zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych – to niezbędne, abyśmy mogli bez przeszkód do Ciebie pisać i wysyłać kosmetyki!