Wizaz.pl - Conversation Between Noc(nik) and Ainnel

Wróć   Wizaz.pl > Noc(nik)

Notka

Conversation Between Noc(nik) and Ainnel
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Ainnel
    2012-02-29 13:08
    Ainnel
    pytaj o co chcesz i ile chcesz, mam czas odpowiadać . myślę, że jakbym nie farbowała tak ze trzy miesiące, to wypłukałoby się do mojego naturalnego koloru, chociaż to tylko takie przypuszczenia, bo nie przetrzymywałam jednej warstwy tak długo.
    Trzymałam jakoś pomiędzy 1,5 a 2 godziny, chyba godzinę i 40 minut .
    a w słońcu poblask się zmienia z czasem - na początku jest typowo zimny, teraz widać że włosy lśnią na bardziej ocieplony brąz, ale nie rudy, nie potrafię dokładnie tego określić. a za jakiś czas zaczną mieć rudawy połysk (u mnie jakoś 6 tygodni) i wtedy właśnie zaczynam farbować .
  2. Noc(nik)
    2012-02-29 05:49
    Noc(nik)
    Ale myślisz, że do zera ci się wypłucze ? ; ) Jak długo trzymałaś? Jaki masz poblask w słońcu?Wybacz, że tyle pytań
  3. Ainnel
    2012-02-29 00:39
    Ainnel
    Tak, kolor mi się wypłukuje, po miesiącu od farbowania jest trochę jaśniejszy. Dodatkowo to wypłukiwanie przyspieszają szampony z SLS i prawdopodobnie rumianek w Babydreamie .
  4. Noc(nik)
    2012-02-28 22:35
    Noc(nik)
    Cześć Naturalnie mamy chyba taki sam kolor włosów. Od półtora roku zastanawiam się nad Khadi ciemny brąz. Wolałabym jednak, żeby mi się wypłukiwała. Jak to jest u ciebie ? Jestes ogólnie zadowolona?

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.