Wizaz.pl - Conversation Between Star90 and sofialu

Wróć   Wizaz.pl > Star90

Notka

Conversation Between Star90 and sofialu
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Star90
    2016-02-29 10:03
    Star90
    hej kochana moje mają się dobrze, wlasnie mi o nich przypomnialas i chyba musze wybrac sie na usg bo wstyd się przyznać ale po operacji nie byłam tak się do nich przyzwyczaiłam,że zapominam o implantach...

    co do nosa.. pastucha mi robił czesc grzestna i pilowanie garba, jak z garba jestem zadowolona bo go nie ma to z części chrzestnej srednio...jak się okazało dopiero po skroceniu nosa - mam krzywy nos tzn skreca mi na jedną stronę.. co przy dłuższej końcówce nie było tak widoczne, tzn ja tego nie widziałam.No i strasznie mi to przeszkadza, niestety nie zdecyduje się już na operacje - musiałaby być to CKN- za bardzo się boję efektu..
  2. sofialu
    2016-02-25 09:43
    sofialu
    hej Star90 co slychac, jak cycunie po naszym dok.? moje miewaja sie swietnie, codziennie na nie zerkam i ciesze sie jak dzieciak z lizaka, hahhaahaha!
    pisze do ciebie bo pamietam ze jestes ze szczecina a ja szukam dobrego lekarza od nosow, moze znasz kogos lub cos slyszalas? zastanawialam sie tez nad Pastucha ale jest tak malo informacji w sieci na temat jego noskow. bylabym bardzo wdzieczna za kazda rade. buziam goraco.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.