Wizaz.pl - Conversation Between gaga and Andzelaa

Wróć   Wizaz.pl > gaga

Notka

Conversation Between gaga and Andzelaa
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Andzelaa
    2010-07-19 19:49
    Andzelaa
    cześć... mam problem z moimi włosami i potrzebuję naprawdę dobrej prostownicy. Otóż włosy moje są mocno kręcone i prostownica którą mam działa na włosy dosłownie na chwile. Prostuje pół godziny, wyjdę na pole na minute gdy jest nawet leciutka mżawka albo jest morko po deszczu i na głowie baranek ;/ to samo gdy idę na impreze.. zaraz już są zakręcone całkowicie nawet gdy na polu jest sucho.. potrzebuję naprawde dobrej prostownicy która długo utrzyma efekt prostych włosów. prosze mi coś doradzić ...
  2. Andzelaa
    2010-07-19 19:47
    Andzelaa
    cześć... mam problem z moimi włosami i potrzebuję naprawdę dobrej prostownicy. Otóż włosy moje są mocno kręcone i prostownica którą mam działa na włosy dosłownie na chwile. Prostuje poł godziny, wyjde na pole na minute gdy jest nawet leciutka mżawka albo jest morko po deszczu i na głowie baranek ;/ to samo gdy ide na impreze.. zaraz już są zakręcone całkowicie nawet gdy na polu jest sucho.. potrzebuję naprawde dobrej prostownicy która długo utrzyma efekt prostych włosów. prosze mi coś doradzić ...

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.