Wizaz.pl - Conversation Between nie_ma_mnie and uca

Wróć   Wizaz.pl > nie_ma_mnie

Notka

Conversation Between nie_ma_mnie and uca
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. uca
    2012-05-27 02:07
    uca
    Biore pasemko tak miedzy dwa palce tak na pare cm od koncowek (nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc) i podcinam, kade pasmo tyle samo na oko. No i te podciete wlosy podpinami tak sobie tne, najpierw z lewej i podpinam, pozniej rozpuszczam i z prawej zeby bylo symetrycznie, na na sam koniec tyl glowy. Ksztalt "U" mi sam wyszedl bo mocniej podcinalam pasma przy twarzy bo mi sie niszczyly, za to z tylu glowy mam wlosy w dobrym stanie, praktycznie nie wymagaja w ogole podcinania.
  2. nie_ma_mnie
    2012-05-26 21:46
    nie_ma_mnie
    skoro tak twierdzisz
    a jaką metodą je podcięłaś?
  3. uca
    2012-05-26 20:14
    uca
    Hehe chyba to zasluga zdjecia z lampa, bo pozostale sa w kiepskim oswietleniu. W pielegnacji duzo nie zmienialam: dodalam maske z zoltka i zamiast tradycyjnego olejowania czesciej stosuje na mokre wlosy miks odzywki bezsilikonowej (w koncu tutaj takowa znalazlam) rycyny i oleju ze slodkich migdalow, na 2 h przed myciem.
  4. nie_ma_mnie
    2011-03-20 10:44
    nie_ma_mnie
    myślę, że by wchłonęło i olej gdyby je trochę przetrzymać. Tylko, że trzeba by było nawysilać się trochę i dokładnie je rozprowadzić na każdym kosmyku.
    Stosowałam je na bardzo tłuste włosy i radziło sobie z nimi
  5. uca
    2011-03-20 00:42
    uca
    A siemie zmywa olej?
  6. uca
    2011-03-13 06:46
    uca
    Poki co to jestem na odwyku od zakupow hehe. Tez mam zamiar testowac to siemie ale dopiero jak zuzyje (czyt. zjem) to mielone. Chcialm sie tam wybrac, bo jest informacja ze sprzedaja na miejscu. Moje wlosy po olejku z mammei sa wniebowziete , do tego plukanka z mieszanki skrzypu, rozmarynu i pokrzywy, fajnie mi przyciemnila.
  7. nie_ma_mnie
    2011-03-12 13:10
    nie_ma_mnie
    próbowałam się dogadać z tym siemieniowym szamponem, idzie trochę pod górkę, ale jeśli chodzi o nawilżenie włosów to był szał xxx.
    Robiłaś to zamówienie?
  8. uca
    2011-02-22 23:52
    uca
    wlasnie prbolem jest taki ze w czcionce komputerowej ma taki sam symbol. Normalnie w pisowni roznica jest taka ze peso to 'S' z jedna pionowa kreska a dolar 'S' z dwoma kreskami.
  9. nie_ma_mnie
    2011-02-22 22:42
    nie_ma_mnie
    ooo jaki znak ma dolar? pewnie $hit?
  10. uca
    2011-02-22 03:04
    uca
    Z wysylka do Polski? Tutaj normalnie znaczek '$' jest czytany jako peso nie jako usd.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.