Wizaz.pl - Conversation Between mag_rat and kwasanri

Wróć   Wizaz.pl > mag_rat

Notka

Conversation Between mag_rat and kwasanri
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. mag_rat
    2008-09-14 19:09
    mag_rat
    Witam serdecznie! Dzięki za miłe słowa i pochwały Co do Twojego pytania- używam kleju wodnego firmy Renesans, jest baaaaardzo wydajny bo rozcieńczany wodą a i do tego taniutki- płaciłam jakoś 7zł z kawałkiem. A co do serwetki na słoiczku- motyw wycięłam w miarę jak najbliżej krawędzi nadruku, no i naklejałam po kawałku ciągle wygładzając palcami. Jeśli np. naklejasz motyw na płaską powierzchnię warto wypróbować jedną z poniższych metod:
    -na żelazko- smarujesz klejem dekorowaną powierzchnię, najlepiej poczekać chwilkę aż przeschnię, ja w tym przypadku używam nierozcieńczanego kleju i rozcieram go palcem żeby była jak najcieńsza wartstwa. Następnie przykładasz do tego motyw, nakrywasz papierem śniadaniowym i prasujesz to żelazkiem nastawionym na niską temperaturę. Kilka razy w te i we wte i powinno być ładnie przyklejone bez zmarch
    - na folię- sposób opisany już był na forum przez Pupil'a. Do tego potrzebna będzie foliałka do przechowywania dokumentów. I działamy tak: jak w poprzednim sposobie smarujemy klejem powierzchnię, pocieramy folię o siebie żeby się naelektryzowała, łapiemy nią wycięty motyw(nadrukiem do góry!), przykładamy to na posmarowaną klejem powierzchnię i wygładzamy . Dzięki temu, że motyw jest na folii możemy go bez problemu przesunąć i wygładzić. Odczekujemy chwilkę, i próbujemy czy folia schodzi bez motywu-jeśli tak to ją odrywamy i już

    Troszkę chaotycznie to opisałam ale mam nadzieję, że wiesz o co chodzi W razie jakichkolwiek pytań służe pomoca
  2. kwasanri
    2008-09-14 17:15
    kwasanri
    twoje prace sa poprostu rewelacyjne, az nie moglam sie napatrzec. perfect nakladasz wzor, dobierasz kolory no i lakier. rewelacja.
    co mnie zastanawia, jesli nakladasz motyw z serwetki, jak to zrobilas ze tak pieknie przyleglo wszystko do np.sloiczka??
    ja nie trafilam jeszcze na rewelacyjny klej to jak narazie uzywam bialka jajecznego
    rewelacja.
    dziekuje ci i pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.