Wizaz.pl - Conversation Between apows and vrrerran

Wróć   Wizaz.pl > apows

Notka

Conversation Between apows and vrrerran
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. vrrerran
    2013-05-08 18:29
    vrrerran
    Ale czy ja powiedzialem ze mam na mysli ciebie ?? Przecierz napisalem w nawiasie "Nie twoje" Wiec nie rozumiem czemu sie tak unioslas na mnie
  2. vrrerran
    2013-05-08 05:55
    vrrerran
    A wiesz ze gadanie o bezplodnosci spowodowanej ciasnymi spodniami lub salipkami to jeden wielki mit, Nawet Adam i Jamie z pogromców mitów obalili ten mit Jak czytam wypowiedzi wizarzystek (Nie twoje) to mam totalnie wrazenie jakie to laski sa zacofane, jakie to sa puste i malo tolerancyjne. Przecierz od kiedy to spodnie sa wyznacznikiem meskosci, od kiedy spodnie wyznaczaja orientacje. po napisaniu tego postu widze ze Wiekszosc dziewczyn nie zasluguje nawet na to miano
  3. vrrerran
    2013-05-07 20:42
    vrrerran
    Hej Dzieki za porade odnosnie rurek i ze jako jedyna napisalas cokolwiek konstruktywnego i na temat Te moje które mam to damskie super skinny czyli mocno ciasne na calej dlugosci identyczne jak te allegro.pl/szare-obcisle-rurki-jak-nowe-i3217755885.html Pomimo tego ze jestem chlopakiem wygladam o wiele lepiej w takich obcisnietych spodniach niz w luzniejszych Raczej bede musial sie troche pomeczyc w nich

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.