Wizaz.pl - Conversation Between mijjenka and Negra11

Wróć   Wizaz.pl > mijjenka

Notka

Conversation Between mijjenka and Negra11
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. mijjenka
    2010-03-30 12:57
    mijjenka
    Hej Mi dermatolog przepisała 2 maści: Clindacne i Isotrexin. Właściwie to problem ze skórą mam mniejszy niż przedtem,ale czego to dokładnie zasługa to nie wiem. Uzywam też żelu z Iwostinu - Purritin. Polecam,bo oczyszcza skórę lepiej niż te dostępne w sklepach specyfiki. Teraz nie stosuję żadnych maści itp. i stan skóry znów się pogarsza i obawiam się że tak może być zawsze. :/ Że trądzik można tylko podleczyć,ale wyleczyć nie... wychodzi na to,że trzeba cały czas używać maści,ale jak długo skóra to zniesie? Ja też niestety mam tak,że muszę wycisnąć jak mi coś wyskoczy ;P Wiem,że nie powinnam no ale niestety... Życzę miłej kuracji!!
  2. Negra11
    2010-03-28 20:57
    Negra11
    no wlasnie nie tylko tego, uzywam tez kremu Avene na noc a na dzien krem przeciwtradzikowy z dax'a. Mozesz mi napisac jak nazywały sie te Twoje maścidła...? ;]
    Moj problem z trądzikiem nie jest jakiś masakryczny mysle...jesli spojrzec na to tak racjonalnie...co mi i tak strasznie przeszkadza, bo mam wrazenie, ze co dopiero sie wylecze z paru syfkow, to juz wychodza 2 kolejne na dokładke...oczywiscie zaskorniki tez denerwujace...jak nałoze makojaz to nie jest zle...ale bez najbardziej irytuja przebarwienia skóry...
    Poza tym nie wiem czy ma to tez jakis wpływ ale jak czuje ze cos mi wyskakuej czy ze sa jakies widoczne zaskorniki to nie moge wytrzymac i od razu się
    "wyciskam" ;/...ale przed i po od razu dezynfekuje takie miejsce afrodytką...
    Jak mozesz napisz mi jaki Ty mialas problem i jakie masci przepisal Ci dermatolog?i jak dlugo je stosowalas?
  3. mijjenka
    2010-03-28 07:21
    mijjenka
    Hej, no tak brałam te tabletki,ale 1 opakowanie. Nie wiem czy cokolwiek pomogły...używałam też żelu i maści,które przepisała mi dermatolog. Więc ciężko mi powiedzieć co przyczyniło się do poprawy stanu mojej skóry. Jeśli używasz tylko tych tabletek to nie wiem czy to wystarczy,no zależy też od tego,jak wielki masz problem z trądzikiem. Pozdrawiam
  4. Negra11
    2010-03-27 22:33
    Negra11
    hej, widze, ze udzielałas sie w temacie Face okey w grudniu, czy mozesz opisać swoja opinie? widze, ze od grudnia zaczelas stosowac te tabletki, ja zaczelam niedawno 2 opakowanie..chetnie dowiem się reakcji na ten suplement u innych...

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.