Wizaz.pl - Conversation Between nataszunka and Immolation

Wróć   Wizaz.pl > nataszunka

Notka

Conversation Between nataszunka and Immolation
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Immolation
    2009-06-23 07:33
    Immolation
    Hej

    Zaczne od tego ze ten nowy Extreeme 2000 Calorie to nic innego jak FLE tylko ze na rynek Amerykański - tam ma po prostu inna anzwe. Wiec kupujac ten niowy 2000 to tak jakbys miala dwa polskie FLE

    A jesli pytasz o klasyczny 2000 Calorie... dawal on ladny efekt ale nie powalajacy. Zostawial grudki i bardzo sie kruszyl. Jesli np załzawiło by Ci oko to spodziewaj sie ze caly tusz splynie z oczu. Ja tak mialam. Nigdy bym do Niego juz nie wrocila. Aaaa no i mnie strasznie uczulal - niesamowciue lzawily mi oczy od Niego. A jak juz zaczynaly lzawic to dodatkowo wpadaly kruszynki z tuszu do oczu i oczy klzawily jeszcze bardziej. Dla mnie niewypał generalnie

    Natomiast z FLE jestem bardzo zadowolona - tak samo z Mastepriece. Narazie to moje KWC
  2. nataszunka
    2009-06-22 15:07
    nataszunka
    Witam Cie bardzo serdecznie!
    Nie chcę pisac w wątku o silikonowej szczoteczce a miałabym do Ciebie pytanie o 2000 calorii. Aktualnie używam FLE i jestem bardzo zadowolna , ale chciałabym uzyskac efekt jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. I liczę na taki efekt dzięki nowej wersjii 2000 calorii. Możesz mi napisac jaki efekt daje 2000 calorii? Czy ten tusz również wydłuża? Bo FLE daje zadziwiające, świetne wydłużenie. Chociaż tak jak już pisałaś w wątku o szczoteczce opakowanie i szczoteczka wydaje się identyczna jak u FLE.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.