Wizaz.pl - Conversation Between destiny666 and malutka1588

Wróć   Wizaz.pl > destiny666

Notka

Conversation Between destiny666 and malutka1588
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. destiny666
    2009-03-11 17:31
    destiny666
    Hej, salon Skandal już nie istnieje, ja zmieniłam kosmetyczkę i jestem bardziej zadowolona niż z zabiegów u pani Doroty.Oto stronka mojej nowej pani kosmetyczki:
    http://www.kosmetologia.org/index.ph...d=17&Itemid=28
    Zabieg oczyszczania to ok. 150zł. Po zabiegu nie widać żadnych zaczerwienień. Pani Agnieszka zajmuje się w czasie zabiegu wyłącznie Tobą - doradzi Ci coś odnośnie cery, powie co będzie robiła po kolei, możesz jej zadawać pytania. Jest na prawdę bardzo sympatyczną osobą Co do samego oczyszczania to ona używa raczej preparatów wyższej rangi niż kosmetyków, trudno mi to wytłumaczyć. Nie narzuca Ci się niczego zbędnego (mi często aplikowano maskę algową, u Pani Agnieszki - nigdy, a w rezultacie wyglądam o niebo lepiej niż po wizycie u starych kosmetyczek).
    Na stronce też znajdziesz kilka przydatnych informacji, jeżeli masz jakieś jeszcze pytania to z chęcią odpowiem. Panią Agnieszkę z całego serca polecam!
  2. malutka1588
    2009-03-10 07:44
    malutka1588
    witam!! pisze do Ciebie w zwiazku z gabinetem kosmetyczno-fryzjerskim "Skandal" na Bemowie.Chcialam sie wybrac na oczyszczanie twarzy,widze,ze polecasz ten salon wiec postanowilam wybrac sie tam.Mam do Ciebie pytanko : czy mozesz mi napisac jak dokladnie ten zabieg oczyszczania twarzy wyglada?Bo w tym momencie,w kazdym salonie jest inaczej.Ja spotkalam sie z tym,ze w wiekszosci z nich,taki zabieg sklada sie z kilku czesci : masaz,jakas maseczka i dopiero na koncu oczyszczanie w sensie wysicskanie jakichs niedoskonalosci twarzy.Czesto jest tak ze samo wyciskanie kosztuje 100zl,a po zabiegu z wieksza iloscia masazy i maseczek,ktore nam robia przy zaplacie okazuje sie,ze mamy zabulic duzo wiecej dlatego chcialabym zebyc mi napisala jak tam jest,bede bardzo wdzieczna.A i czy sa duze kolejki do tej Pani,czy umie tez dobrze doradzic co do czyjegos rodzaju skory? buziaki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.