Wizaz.pl - Conversation Between Sabbath and Emiks

Wróć   Wizaz.pl > Sabbath

Notka

Conversation Between Sabbath and Emiks
Pokazuję wpisy gości od 1 do 1 z 1
  1. Emiks
    2013-12-04 10:15
    Emiks
    Odwzajemniam radość i mam nadzieję, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie
    Poranek wykorzystaliśmy na zwiedzanie okolicy i uwiecznianie na zdjęciach uroków minionych lat
  2. Sabbath
    2013-12-03 00:02
    Sabbath
    Nie pożegnałyśmy się rano, dziękuję więc tutaj za przemiłe spotkanie. Cieszę się, że Cię poznałam.
  3. Sabbath
    2012-10-09 20:39
    Sabbath
    Gdybyś kiedyś chciała dołączyć - zapraszam serdecznie.
  4. Emiks
    2012-10-09 14:20
    Emiks
    Bardzo proszę Jakże mogłabym zapomnieć o danej obietnicy
    ...i tak zupełnie przyjaźnie zazdroszczę Wam tych zlotów Bawcie się wesoło i pachnąco
  5. Sabbath
    2012-10-08 16:23
    Sabbath
    Pamiętam. Emiks, ale że Ty pamiętasz?! Jesteś kochana. Kontaktowałam się już z Fambudem, będziemy zamawiać po zlocie, który nam się tym razem przesunął.
    Dziękuję Ci najserdeczniej. I naprawdę doceniam, że pamiętałaś.
  6. Emiks
    2012-10-08 07:02
    Emiks
    Witaj

    Zgodnie z obietnicą z czerwca 2012 roku ... czy mnie jeszcze pamiętasz przychodzę z wiadomością, że w tym tygodniu mają być sample.
    Jeśli jeszcze nie zaspokoiłyście swojego lokalnego zapotrzebowania, to jest to odpowiedni moment

    Pozdrawiam serdecznie
    Mx
  7. Emiks
    2012-05-21 07:19
    Emiks
    Dziękuję serdecznie za tyle miłych słów zapewne wszystkie moje skarby są Ci doskonale znane. Odlewkowa uroda co nieco raniła moje poczucie estetyki, więc postanowiłam odrobinę zmienić ich image

    ... i chętnie obejrzałabym na kolekcjonerskim również Twoje zapachowe skarby... tak w ramach powrotu na forum
  8. Sabbath
    2012-05-19 02:33
    Sabbath
    pozwoliłam sobie zajrzeć do Ciebie, żeby napisać, ze w ramach powrotu na forum zajrzałam w wątek kolekcjonerski i prawie mi oczy wypadły. Skarby masz takie, ze mi mózg w poprzek staje. Nawet odlewki wyglądają u Ciebie tak, że zazdroszczę. Gratuluję. Kolekcja zachwycająca! Naprawdę fantastyczna.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.