Wizaz.pl - Conversation Between gorzalkaa and rapifen

Wróć   Wizaz.pl > gorzalkaa

Notka

Conversation Between gorzalkaa and rapifen
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. gorzalkaa
    2009-11-24 13:56
    gorzalkaa
    na szczescie splynely mi pieniazki wczoraj. juz sie polowy z nich pozbylam bo oddalam dlug i kupilam funty wiec na zakupy tam mam 120 funciakow ;D wiec Primark stoi dla mnie otworem ;pp tylko obym pojechala i sprawy w szkole dobrze sie potoczyly i wtedy mi to umozliwi wyjazd wsio sie okaze 30 listopada a poki co nerwy... ale dzis mi przepadlo glupie kolokwium bo babeczki nie bylo z jednej strony zaciesz bo wogole od pazdziernika nie mialam z nia zadnych zajec ale z 2 strony znow zadala kilkadziesiat stron z 3 ksiaze wiec hmm ;// jakos to bedzie moze za 2 tyg znow jej nie bedzie ;pp
  2. rapifen
    2009-11-23 20:59
    rapifen
    Hej i jak tam sprawa się potoczyła z pieniędzmi?
  3. gorzalkaa
    2009-11-21 09:47
    gorzalkaa
    tylko wiesz dzis banki nie pracuja.. nie wiem poczekam do pon max do wt a wtedy zaczne dzialac pozatym mam troche innych problemow i one teraz ciaza mi na glowie bo jak babeczka zrobi wzesniej egz i mi nie pozwoli wczesniej zaliczyc wtedy nie polece 10 grudnia na swieta do UK ((( !
  4. rapifen
    2009-11-20 20:54
    rapifen
    Oj daj spokój będzie kasa poczekaj do jutra i może nie wiem, zadzwoń? Będzie dobrze, pewnie kobieta która tym zarządza dostałaby ostro za taką pomyłkę!
  5. gorzalkaa
    2009-11-20 17:47
    gorzalkaa
    aj daj spokoj teraz sie wlasnie odwiedzialam ze ci co maja w tym samym banku co szkola to juz stypendium maja.. a ja juz panikuje ze babka pomylila nr konta.. tak wie mjestem pesymistka.. ale juz tam mam od urodzenia i ma to wrodzone ..
    to dobrze ze sie dodzwonilas ja teez chcialam isc do orto jak i styp przeleja a tu dupa !! ;(((((
  6. rapifen
    2009-11-20 16:02
    rapifen
    Echhh przykro mi. Mnie to dopiero czeka :d chociaż nie wiem jak moje plany związane ze studiami, matura z hiszpańskiego stoi pod znakiem zapytania i nie wiem czy dostane się na filologie angielska jak planuje. Eh no i do dentystki się dodzwoniłam, za 2 tygodnie wizyta więc w miarę ok :P
  7. gorzalkaa
    2009-11-20 15:29
    gorzalkaa
    hmm moze ma na glowie jakies wazne spawy ? nie denerwuj sie tylko dzwon do oporu ;p ja tu mam powaznijszy problem czekam na moje styp a na koncie jak nie ma tak nie bylo.. i jeszcze we wt mam kolosa ktorgo uwale bo tam nie ma umiiesz/nie umiesz jest tylko widzimisie kobiety...
  8. rapifen
    2009-11-19 17:59
    rapifen
    podejrzewam że za pół roku mi zdejmą, ale teraz nie wiem, we wtorek nie poszłam do dentystki bo całkowicie zapomniałam a teraz jak do niej dzwonie to nie odbiera. Może jej się coś stało? Nie wiem, zawsze jak się choć spóźnię to od razu dzwoni się pyta a teraz nawet nie odbiera. Podejrzana sprawa.
  9. gorzalkaa
    2009-11-19 17:06
    gorzalkaa
    hehe dziwisz sie ze same ochy i achy ? widzisz jakie piekne zeby masz wiec teraz same plusy tego aparatu i meczenia sie z nim ;p
    a wogole kiedy maja Ci sciagac? ;p
  10. rapifen
    2009-11-17 19:59
    rapifen
    Hmmm jak brązowe malutkie kropeczki, białe albo żółtawe to może to być kamień w różnym stopniu :p ja całe życie miałam dwa zęby nałożone na siebie, jak się rozsunęły okazało się że właśnie kamień - a nie próchnica z resztą to domeną mleczaków jest próchnica. będą ci długo służyły nie mogę się doczekać aż mi ten aparat zdejmą. same ochy i achy xD

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.