Wizaz.pl - Conversation Between Konwalia11 and DominiSiek

Wróć   Wizaz.pl > Konwalia11

Notka

Conversation Between Konwalia11 and DominiSiek
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. DominiSiek
    2012-05-08 06:30
    DominiSiek
    wiem coś o tym baardzo Ci dziękuję
  2. Konwalia11
    2012-05-07 21:08
    Konwalia11
    Tak, na poczatku cwiczylam prawie codziennie, aaaale nie zawsze "pelny" program - czasem cwiczylam tylko krotki program 15-minutowy. Wiadomo, wygospodarowanie ponad godziny dziennie nie jest latwe...
  3. DominiSiek
    2012-05-07 19:39
    DominiSiek
    dziękuję bardzo a mozesz jeszcze mi odpowiedziec, że jeśli po około 2 tygodniach, to jak często cwiczyłas ? codziennie?
  4. Konwalia11
    2012-05-07 18:31
    Konwalia11
    Hej. Cwicze od polowy grudnia, efekty byly bardzo szybko, chyba nawet po 2 tygodniach? - u mnie szczegolnie w talii. Jestem szczupla i w sumie nie zalezy mi tyle na schudnieciu co na uformowaniu sylwetki - wyrobieniu ladnych miesni brzucha, nog itp. Chyba najmniej zadowolona jestem z ud, ale to bardziej sprawa genetyczna. Cellulitis sie zmniejszyl, ale idealnie jeszcze nie jest. To tyle, mam nadzieje, ze moglam pomoc...
  5. DominiSiek
    2012-05-07 15:55
    DominiSiek
    Hej wyczytałam, że cwiczyłas callanetics. Chciałab ym zapytac,jak dlugo cwiczysz i po jakim czasie zauwazylas efekty? I najwaażniejsze, jesteś szczupłą osobą, czy raczej masz/miałaś[?] masywne uda, pupe i oponke ? Mam andzieje, ze się odezwiesz Pozdraaawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.