Wizaz.pl - Conversation Between Kalex and Reachel

Wróć   Wizaz.pl > Kalex

Notka

Conversation Between Kalex and Reachel
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Reachel
    2008-12-29 17:28
    Reachel
    Jeszcze raz wielkie dzieki
  2. Kalex
    2008-12-29 14:32
    Kalex
    Witam!
    Koszulę i kamizelkę dla mojego męża kupiliśmy w Kielcach w salonie PABIS w Katarzynie (na I piętrze) na Sienkiewicza.
  3. Reachel
    2008-12-23 20:19
    Reachel
    Hej! Dzieki wielkie za odpowiedz.
    Ja jestem z Krakowa, ale na szczescie dostalam w salonie kawale materialu w kolorze sukienki. Ale nie moge znalesc w sklepach koszuli w takim samym odcieniu. Sa raczej ciemniejsze. A zalezaloby mi na jak najasnieszym. Bo znalezlismy swietny garnitur smokingowy i tak na prawde koszula do niego powinna byc biala. No i nie wiem, co teraz zrobic Czy zaryzykowac zakurzona sukienke, czy zle wygladajacy smoking, czy szukac czegos innego dla pana mlodego, czy moze uda mi sie znalesc jakis kompromis I takie oto sa moje dylematy) aCHA, jezeli moge to mam jeszcze jedno pytanie. pamietasz jeszcze w jakim sklepie kupiliscie ta koszule??
    pozdrawiam i wielkie dzieki za wszystkie podpowiedzi.
  4. Kalex
    2008-12-19 08:53
    Kalex
    Witam!
    Odpowiadam na Twój post, zamieszczony w moim profilu
    Moja suknia była w kolorze śmietankowym (w katalogu ten odcień nosił nazwę IVORY) - mąż też miał koszule i kamizelke w takim kolorze. Niech nie kupuje w żadnym wypadku białej, bo Ty będziesz w przy nim wtedy wyglądać jak w zakurzonej sukni
    My dopsowaliśmy super odcień koszuli i kamizelki w bardzo prosty sposób - na zakupy poszliśmy z moim butem ślubnym Nie wiem czy jesteś z Kielc, w każdym razie moje buty ślubne kupiłam w salonie Paryżanka (w tym samym co suknię i dodatki) z firmy GROVIKAR w odcieniu identycznym jak sukienka. I na zakupy dla męża poszliśmy zbutem i po prostu przykładałam but do rożnych koszul i kamizelek i w ten sposób urafiliśmy super zestaw. Polecam tą metodę, bo dla mężczyzn są rożne odcienie śmietankowego
  5. Reachel
    2008-12-15 15:22
    Reachel
    Hej! Bardzo ładnie wygladalas na swoim slubie Mam krotkie pytanie, bo bede miala taka sama suknie jak Ty. czy Twoja suknia byla w kolorze smietankowym? a jezeli tak to jaki kolor koszuli mial Twoj maz? biala, czy szukalas smietankowej? i ja to wsztsko najlepiej do siebie spasowac? Z gory wielkie dzieki za odpwiedz Serdecznie pozdrawiam.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.