Wizaz.pl - Conversation Between smileofangel and tigi

Wróć   Wizaz.pl > smileofangel

Notka

Conversation Between smileofangel and tigi
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. smileofangel
    2009-04-11 12:43
    smileofangel
    "świetny' chirurg z wroclawia Pan. N ma ostatnio coraz gorsze opinie... co do dr Skwiercz nie wiem czy tnie pod pacha ale watpie bo wszystkie jej prace ktore 'znam' sa ciete pod piersia, drenow nie zaklada bo chce nas na stole dokladnie miedzy 5a 9dniem cyklu kiedy org sam swietnie pozbywa sie plynow - mi nic nie bulgotalo opuchlizny malo, mam - jak w podpisie! mentory 300cc Hp okragle teksturowane... nie wiem jak wytlumaczyc Ci co znaczy pod oba miesnie? sama nazwa wskazuje... klatka piersiowa zbudowana jest z miesnie wiekszych (dwie sztuki) i pod nimi mniejszych (dwie sztuki) wiekszosc chirurgow pakuje implanty pod pierwszy wiec i wkladka na dole lekko wystaje i jest pod samym groczolem, pod dwa znaczy ze jest umiejscowiona pod dolnym miesniem calkowicie zaszyta... mysle ze najlepiej bedzie i najwiecej dowiesz sie na konsultacji, Pani dr sama wszystko Ci opowie na wejsciu a potem zapyta co chcesz jeszcze wiedziec
  2. tigi
    2009-04-10 11:05
    tigi
    a możesz mi wytłumaczyć co to znaczy 'pod 2mieśień'? a pani dr wykonuje ciecie pod pacha bardzo mi na tym zależy, we Wrocławiu jest świetny chirurg ale ta odległość mnie przeraza i późniejsze konsultacje.
    jak się czułaś jak miałaś wyjmowane dreny?
    jakiej marki i rozmiar masz wkładek?

    pozdrawiam
  3. smileofangel
    2009-04-10 09:37
    smileofangel
    mi tez tak powiedziala ale z naciskiem na 'jego' stanik... ktory na str producenta kosztuje 180zł wiec chyba facet narzut na niego robi jeszcze... ja za okragle placilam nieco ponad 8tys anatomy jakos troche ponad 10 z tego co wiem, do tego za wkladki placisz sama przelewem wiec wiesz ze lekarz nie zdziera sobie na nich tez (Z. nie potrafil mi wyszczegolnic co ile kosztuje - albo nie chcial), poza tym Pani doktor jako jedna z niewielu robi implanty pod oba miesnie nie tylko pod jeden...
  4. tigi
    2009-04-10 07:55
    tigi
    mi dr powiedział że wystarczy sportowy staniuk ze sklepu, podal nazwe ale nie pamietam.. hmm.. jak cenowo przedstawia sie u dr skwercz? mam konsultacje 30.04.br. u pani dr
  5. smileofangel
    2009-04-09 21:00
    smileofangel
    Zrezygnowalam ze Zdzita. bo mi wciskal anatomy za prawie 14kol i to 280cc co bylo smieszne ba anatom wizualnie jest o 150cc mniejszy niz tej samej pojemnosci okragly do tego twierdzil ze mam jakas mikro klate tym czasem mam normalna klatke i wcale nie mala bo przed op mialam 77cm pod biustem, owszem widac ze to fachowiec ale mnie speszyl i rozdraznil drozyzna - kazda konsultacja plac, stanik 350zł kon z matrixem 250zł szkoda gadac... na terenie 3miasta polecam dr Skwiercz
  6. tigi
    2009-04-09 20:48
    tigi
    witaj,
    chciałam zaczerpnąć info na temat o pani dr, u której robiłaś ''nowy biust''?! i czemu zrezygnowałaś z dr zdzitowieckiego?

    potrzebuje pomocy;-)
    pozdrawiam
  7. tigi
    2009-04-09 20:47
    tigi
    witaj, chciałam zaczerpnąć info na temat o pani dr, u której robiłaś ''nowy biust''?! i czemu zrezygnowałaś z dr zdzitowieckiego?

    potrzebuje pomocy;-)
    pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.