Wizaz.pl - Conversation Between sunniva2007 and AnKa0904

Wróć   Wizaz.pl > sunniva2007

Notka

Conversation Between sunniva2007 and AnKa0904
Pokazuję wpisy gości od 1 do 1 z 1
  1. sunniva2007
    2013-02-11 19:13
    sunniva2007
    witaj dawno do mnie napisalas, a ja nie wiedziec czemu nie dostalam zadnego maila z ta informacja:/ dlatego przepraszam, ze odpisuje dopiero teraz jezeli chodzi o zele z Modeny to nigdy nie zbudowalam paznokci w 100% tymi zelami- jako podkladowego uzywalam Blue celeste (on jest skierowany do trudne, tlustej plytki) z i-nails i dopiero na tym budowalam cala reszte, a do nablyszczania uzywam hybrydy clear a po tym naprawde bardzo rzadko sie cos dzieje Modena bardzo fajnie mi sie buduje i ma super kolorowke chociaz nie wszystkie kolory kryja jedna warstwa jak pisze sprzedawca. Od niedawna pracuje na zelach z Silcare i tez sa godne polecenia, przeszlam na nie bo maja o woele wieksza oferte, ale konsystencja i jakoscia sa zblizone do Modeny
  2. AnKa0904
    2013-02-02 22:24
    AnKa0904
    hej mam pytanko. Wyczytałam gdzieś na forum że używasz żeli z Modeny. Ja właśnie jestem na etapie zmiany żeli na modenę i bardzo mi się zapowietrza żel u nasady płytki może nie we wszystkich paznokciach ale jednak raczej nigdy mi się to nie zdarzało i właśnie nie wiem czy ja robię coś nie tak czy to może jest wina żelu i Tobie też się tak zdarzał. Byłabym wdzięczna za info.
    dodam że używam primera

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.