Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 11:19   #1425
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Rozwielitko dziękuję za fotki.
Lightest #1 faktycznie wydaje się jaśniejszy, ale może to dlatego, że jest w innej tonacji - faktycznie nieco różowej.

Ja dzisiaj rozpoczęłam testy z Joppa. Zaczęłam od formuły Soft Coverage i mało nie padłam. Zaznaczam, że na razie to tylko pierwsze wrażenia, bo podkład mam na sobie ledwie parę godzin, ale jest chyba lepszy od EDM. Formuła Soft z Joppa wtapia się w skórę jeszcze lepiej niż EDM, a krycie daje tak jak w EDM formuła intensive. Dodatkowo czuć wyraźnie, że skóra jest gładsza. Może to zasługa krzemionki, w dodatku jest tam też trochę innych składników, w sumie aż 7, ale same minerały.
Tą opinię muszę jeszcze koniecznie uzupełnić o to, jak podkład będzie na mnie wyglądał po całym dniu. Nie omieszkam o tym napisać.

Tyle zalet, jest jeszcze jedna - zasadnicza wada. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny. Co prawda podkład w bardzo dużym zakresie dostosowuje się do naturalnego koloru skóry, ale to jednak za mało. Wyglądam z nim na lekko opaloną. Wszystko jest w normie, mogę spokojnie tak chodzić, ale raczej wolę podkreślać bladość mojej cery niż udawać opaloną.

Załączam jeszcze zdjęcia moich próbek i porównanie odcieni Joppa do mojego ulubionego koloru z EDM. Różnica w odcieniach powalająca, ale na skórze jest nieznaczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Joppa.jpg (56,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Joppa vel EDM.jpg (65,5 KB, 31 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora