Zasady organizowania wspólnych zakupów - REGULAMIN FORUM! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne > Wspólne zakupy kosmetyczne

Notka

Wspólne zakupy kosmetyczne Tutaj organizowane są wspólne zamówienia dotyczące kosmetyków mineralnych.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 13:15   #1
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 14 669
Wpisy w blogu: 7
Exclamation

Zasady organizowania wspólnych zakupów - REGULAMIN FORUM!


Zasady ogólne platformy zakupowej.


1. Czym jest podforum Wspólne zakupy kosmetyczne
Podforum Kosmetyki mineralne -> Wspólne zakupy kosmetyczne służy wspólnym zakupom kosmetycznym forumowiczom Wizaz.pl.
Poprzez zamówienie zbiorowe rozumiemy zamówienie dotyczące kosmetyków mineralnych i/lub naturalnej pielęgnacji robione wspólnie przez kilka osób z rozłożeniem kosztów przesyłki na wszystkie osoby biorące udział w zamówieniu. Zamówienia zbiorowe organizowane są jedynie w wątkach przeznaczonych do tego celu, wszelkie próby organizacji na dziko będą bezwzględnie tępione z pełnym zastosowaniem przewidzianych restrykcji.

2. Kto jest kim
Jedna z osób, zwana dalej Organizatorką zbiera chętnych - zwanych dalej Uczestnikami, a następnie składa zamówienie na swój adres. Po otrzymaniu paczki przesyła zamówione rzeczy dalej lub umawia się na odbiór osobisty (opcja odbioru osobistego jest przejawem chęci i dobrej woli Organizatorki a nie jej obowiązkiem).

3. Kto tu działa
Zamówienia mogą organizować wyłącznie osoby z oficjalnej Listy Organizatorek, podanej TUTAJ.
Sa to osoby starannie wybrane z grona aktywnych forumowiczek, ich nominacji dokonuja wyłacznie Moderatorzy forum Kosmetyki Mineralne, zawiadujący również platformą zakupową. Przyjęcia i mianowania na Groszka-Organizatora (charakterystyczny status Uzytkownika forum – groszkowy, wyboldowany kolor nick’a) dokonuje admin forum Wizaz.pl -> Zlosliwiec.
Opis statusu i zakresu działalności Organizatorek na platformie zakupowej mineralnej znajdziesz TUTAJ.

4. Moderator i dane osobowe
Moderator forum Kosmetyki Mineralne może poprosić Organizatorkę lub Uczestnika o jego dane kontaktowe (telefon, adres mailowy, numer gg), które zachowuje wyłącznie dla własnej informacji na wypadek braku kontaktu przez forum.

5. Co pisać, a co nie
Na wątkach zakupowych dozwolone sa jedynie wpisy:
Uczestnicy:
- listy zakupów
- potwierdzenia listy jeśli Organizator o to prosi lub zwrócenie uwagi na błąd w liście zakupów w poście głównym Organizatora lub arkuszu
Organizatorki:
- potwierdzenia przyjęcia Uczestnikow do zamówienia
- informacje o zmianie statusu zamowienia
- informacje o wysyłce
- prośby o potwierdzenie list zakupów
- odrzucenie uczestnikow badź prośby o zmiany w listach zakupów
- potwierdzenia rozliczeń i platności

Na wątkach zakupowych nie wpisujemy podziekowań, potwierdzeń przelewu, nie pytamy o: zasady działania forum, kosmetyki i ich dobór, nie uświadamiamy niedoinformowanych (samarytańskie uczynki uskuteczniamy na PW) i nie wtrącamy się do cudzych zamówień – masz uwagi do Organizatorki lub Uczestnika – wyślij PW do nich lub zgłoś ZP (zły post – szybkie info do Moderatorów).
Zawsze czytaj pierwsze posty wątków, w których chcesz się wpisać, upewnij się czego dotyczą, większość zawiera też kompendium informacji zebranych z całego wątku.

6. Zgłoszenia chęci udziału
Wszystkie osoby chcące zgłosić chęć udziału we wspólnym zamówieniu z firmy, z której aktualnie żadna Organizatorka nie organizuje zamówienia, winny to zrobić wyłącznie w TYM wątku. Informacje takie pomogą Organizatorkom zorientować się, z jakich firm jest aktualnie "zapotrzebowanie" na zbiorowe zamówienie.
Podgląd aktualnie organizowanych zamówień (wolne miejsca) znajdziesz TUTAJ.
Wszelkie zgłoszenia poza wątkiem dotyczącym danej firmy nie są w żaden sposób wiążące dla Organizatorki i łamią zasadę jawności zamówień zbiorowych. Nie ma załatwiania nic po cichu. Ponadto każdą taką PW Organizatorka ma obowiązek zgłosić do moderatorów, jej autor poniesie stosowne konsekwencje. Zgłoszenia w wątku Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu jedynie sygnalizują potrzebę złożenia zamówienia, nie są wiążące dla Organizatorki. Mogą ale nie muszą zostać wzięte pod uwagę.
Uczestnicy nie mogą zasypywać organizatorki PW z pytaniami o przyłączenie i listą zamówień przy jednoczesnym braku wpisu na zakupowym. Listy tworzone są jedynie na podstawie wpisów we właściwym wątku.

7. Organizatorka rulez
Wszelkie formy dręczenia Organizatorek będą stanowczo tępione. Nie są one instytucjami publicznymi, przygarnięcie kilku osób do własnego zamówienia stanowi przejaw ich dobrej woli. Jeśli liczba chętnych przekracza możliwości jednego zamówienia Organizatorka ma prawo poprzestać na jednym. Ma też możliwość wyboru Uczestników tak by współpracowała z osobami godnymi zaufania- wszystko zalezy od Organizatorki.

8. Wykluczenie Uczestnika z zamówienia
Jeśli z Uczestnikiem, który nie dokonał przelewu nie ma kontaktu przez 3 dni, Organizatorka może uznać, że zrezygnował on ze wspólnego zamówienia i przyjąć inną osobę na jego miejsce.

9. Odpowiedzialność za przesyłkę
Organizatorka nie ponosi konsekwencji z tytułu zaginięcia paczki od sklepu do niej ani przesyłek na terenie Polski do uczestniczek. Jeśli wysyłka Pocztą Polską uzgodniona jest domyślnie, znaczy to, że biorąc udział w zamówieniu Uczestnik zgodził się na warunki ubezpieczenia standardowej wysyłki pocztowej, a jeśli chciałby je podnieść powinien o tym poinformować i pokryć koszty dodatkowego ubezpieczenia. Wszelkie reklamacje składa Organizatorka.

10. Organizatorka to też człowiek
Organizatorka jest zobowiązana przekazać Uczestnikom zamówienia ich kosmetyki w możliwie najszybszym czasie. Każda Organizatorka ma jednak swoje prywatne życie, więc prosi się o wyrozumiałość i cierpliwość.

11. Sztuka dla sztuki
Organizatorka nie czerpie zysków finansowych z zamówień, ale wszelkie gratisy i darmowe zestawy próbek, o ile nie zaznaczy inaczej, należą się jej.


Zasady zamówień

12. Kolory
Posty dotyczące jednego zamówienia pisane są w jednym kolorze właściwym danej Organizatorce – zobacz TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

13. Post główny
Organizatorka wyróżnia swój post większą czcionką, dodaje link do niego w podpisie oraz aktualizuje na bieżąco następujące dane, (wszystko to można również zawrzeć w arkuszu on-line i do niego podać link).
- firma i numer/nazwa zamówienia
- pula do rozdzielenia
- przewidywany termin złożenia zamówienia
- szacunkowy przelicznik walut do przelewu
- dodatkowe koszta (przesyłka do Polski, przesyłka w Polsce zgodna z cennikiem PP, cena koperty) – na poczatku może być szacunkowy, przed zamknięciem zamówienia - w ostatecznej postaci
- lista uczestników
- lista zakupów każdego uczestnika oraz kwota jego zamówienia
- data złożenia zamówienia
- stan zamówienia: złożone / wysłane / u organizatora / rozesłane / inne

14. Aktualizacje
Organizatorka winna jest aktualizować główny post zamówienia na bieżąco (rownież arkusz jeśli go prowadzi), podać niezwłocznie po zamknięciu listy uczestników dane do przelewu na PW wszystkim Uczestnikom oraz informować na wątku o każdej zmianie w zamówieniu, jego statusie badź opóźnieniach. Niektóre Organizatorki podają dane do przelewu na swoim arkuszu.

15. Wycofanie się z zamówienia
Po złożeniu deklaracji udziału we wspólnym zamówieniu nie jest możliwe wycofanie się bez podania ważnej przyczyny. Zastanów się więc dobrze, czy chcesz wziąć w nim udział. Osoby które wycofują się w ostatniej chwili, mogą się w końcu spotkać z odmową Organizatorek realizacji wspólnych zakupów, a nawet trafić na Czarną Listę.
Pamiętaj również, by twoja lista była przemyślana i ostateczna, nie zmieniaj notorycznie swoich zamowień, wprowadzasz tym zamieszanie i dokładasz pracy Organizatorkom, szanuj ich pracę i czas.
Absolutnie nie wolno Uczestnikom edytować swoich postów! Jeśli chcesz zaktualizować swoje zamówienie wpisz nowy post dodając link do swojego poprzedniego wpisu.

16. Koszty
Kazda Organizatorka winna jest podać w pierwszym\głównym poście zamówienia orientacyjne koszty przesyłki oraz ich podział między Uczestników (proporcjonalny na ilość osób w zamówieniu lub procentowy wg indywidualnego udziału kwotowego kazdego Uczestnika), jeśli przed złożeniem zamówienia okaże się, ze koszty te wzrosły znacznie na niekorzyść Uczestników, wtedy maja oni prawo zrezygnować z zamówienia. W każdym takim przypadku Organizatorka jest zobowiązana poinformować wszystkich uczestników o zmianach jeszcze przed złożeniem zamówienia, bo później już nie ma możliwości wycofania się.
Koszty przesyłki w Polsce definiuje Poczta Polska na swojej stronie internetowej lub w każdym oddziale pocztowym.

17. Lista zakupów
Jedynie deklaracje pod postem dotyczącym nowego zamówienia w wątku danej firmy są brane pod uwagę. Każde takie zgłoszenie winno zawierać pełną listę zakupów bądź kwotę, na którą opiewać ma zamówienie (w tym wypadku post obowiązkowo musi być uzupełniony o listę zakupów najpóżniej dnia następnego). Uczestnik ma obowiązek śledzić na bieżąco zmiany w składzie zamówienia, jeśli zostało 6 miejsc nie pisać, że chce 8. Zostało 6 czyli może wziąć 6.

18. Obowiązki Uczestnika
Każdy Uczestnik zamówienia ma obowiązek śledzić zmiany w zamówieniu, do którego się zgłosił. Żadna z Organizatorek nie będzie indywidualnie informować każdej osoby o zmianach w statusie zamowień. Sledż info o wysyłkach, rozliczeniach, danych adresowych, itp. Pamiętaj, ze nie jesteś w sklepie, a osoby, z którymi współpracujesz to zwykli ludzie poświecający Tobie i innym swój wolny czas.

19. Vat i zwrot kosztów
Poprzez uczestnictwo w zamówieniu zagranicznym uczestnik przyjmuje do wiadomości fakt, iż koszty zamówienia mogą wzrosnąć o wysokość podatku VAT, który zgodnie polskim prawem powinien być nałożony na każdą paczkę o wartości powyżej 22 euro, jak również, że w przypadku zaginięcia przesyłki może nie otrzymać z powrotem całej wpłaconej kwoty (niektóre firmy zwracają kwotę zamówienia bez kosztów przesyłki, ponadto trzeba mieć na uwadze różnicę kursów walut).

20. Przelewy i rozliczenia
Uczestnicy są zobowiązani przelać odpowiednią kwotę na konto Organizatorki w możliwie najkrótszym czasie, o ile nie jest to możliwe od razu, wymagany jest kontakt w tej sprawie z Organizatorką, która może odmówić oczekiwania na przelew jeśli opóźnia to termin złożenia zamówienia. Organizatorka nie zakłada za nikogo kaucji, zamówienie składa wyłącznie po otrzymaniu przelewów od Uczestników zamówienia.
Proszę pamietać, ze wszelkie wstępne koszty są szacunkowe i ostatecznie mogą wynieść mniej lub więcej zależnie od kursów walut, dlatego zawsze śledź info o rozliczeniach (nadpłaty i niedopłaty), podane zazwyczaj w arkuszach danych Organizatorek.

21. Regulaminy indywidualne Organizatorek
Część z Organizatorek stworzyło dodatkowe zasady własnych zamowień. Przystepując do zamówienia u danej Organizatorki musisz się z nimi zapoznać i akceptować je w równym stopniu jak powyższy Regulamin.


Postanowienia końcowe

22. Kwestie sporne
Wszelkie zachowania, które sugerowałyby ewentualne oszustwo, oraz wszelkie sporne kwestie należy zgłaszać do Moderatorów. Spory rozwlekane na forum publicznym będą kategorycznie tępione.

25. Osoby nieletnie
Osoby nieletnie chcące wziąć udział w zamówieniu zbiorowym muszą mieć zgodę prawnych opiekunów na podanie Organizatorce danych osobowych.

26. !!!
Punkt ostatni ale bodaj najważniejszy – TO NIE JEST FABRYKA!
Szanuj czas i dobrą wolę osób udzielających się na platformie zakupowej, pamiętaj, że nie jesteś w sklepie i przystępując do naszego grona masz obowiązek poznać i zaakceptować powyższe zasady.Zyczymy udanej wspólpracy

rozwielitka&vril

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-06-11 o 15:13
zlosliwiec jest offline  
Stary 2009-11-10, 18:49   #2
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 174
Dot.: Zasady organizowania wspólnych zakupów - REGULAMIN FORUM!

ARCHIWUM APELI


Kwestia podatku vat
Jednoczesnie przypominam wszystkim, ze zgodnie z polskim prawem na kazda paczke o wartosci powyzej 22 euro (jego ekwiwalent w zlotowkach) powinien byc nalozony podatek vat. To, ze nie jest, nie zwalnia obywateli tego kraju od uchylania sie od obowiazku uiszczenia tej oplaty. Forum nie zamierza nikogo w tej kwestii wychowywac, kazdy ma swoj rozum ale przyznawanie sie publicznie do lamania prawa nie jest dobrym pomyslem.


Ostrzezenia i punkty karne
Podforum zakupowe-mineralne dziala juz ponad miesiac, a mimo to wiele osob nie zadalo sobie trudu, by poznac regulamin forum i nie stosuje sie do jego zasad. W zwiazku z tym od dzisiaj bezwzglednie kazdy, kto bedzie naruszal przejrzystosc forum, robil off-topowe wpisy na watkach zakupowych, nie bedzie stosowal odpowiednich kolorow czcionek (badz mylil kolory, co jest notoryczne) dostanie oficjalne ostrzezenie i punkty karne Jesli nie jestes pewien jakiego koloru uzywa Organizator, do ktorego chcesz sie zglosic sprawdz to na Oficjalnej Liscie Organizatorow.

Na watkach zakupowych dozwolone sa jedynie wpisy:
uczestnicy:
- listy zakupow
- potwierdzenia listy jesli Organizator o to prosi lub zwrocenie uwagi na blad w liscie zakupow w poscie glownym Organizatora
organizatorzy:
- potwierdzenia przyjecia uczestnikow do zamowienia
- informacje o zmianie statusu zamowienia
- informacje o wysylce
- prosby o potwierdzenie list zakupow
- odrzucenie uczestnikow badz prosby o zmiany w listach zakupow
- potwierdzenia rozliczen i platnosci

Jesli zauwazysz, ze twoj post zniknal, nie stalo sie to bez przyczyny, wiec nie wpisuj sie ponownie, tylko sprawdz co stalo sie z twoim postem - opcje sa tylko dwie - post zostal usuniety calkowicie za OT, badz zostal przeniesiony na watek zgloszeniowy.

Jednoczesnie prosze Organizatorow o nie branie pod uwage zgloszen bez podanej listy zakupow, badz kwoty, na ktora zamowienie ma opiewac, ani nie wlaczac do zamowienia postow oznaczonych innym kolorem (badz czarnym) niz swoj wlasny.


Nieaktualne zamowienia
Prosze o przeredagowanie zamowien w watku o aktualnych zamowieniach - zakonczone oznaczyc kolorem "silver", a te w trakcie realizacji uaktualnic, w czesci wpisow wciaz jest status "zbieram chetne", chociaz zamowienia sa posuniete duzo dalej, prosze o uzupelnienie listy uczestnikow i pozostale dane.


Kolory
Przypominam Organizatorom o nie branie pod uwage zgloszen nie oznaczonych ich kolorem czcionki oraz o zglaszanie do usuniecia postow w watkach zakupowych napisanych czarna czcionka.


Informacje o przelewach
Od dzis prosimy o nieumieszczanie w watkach zakupowych informacji o dokonanym przelewie. Sluzy to podniesieniu czytelności i przejrzystości wątków. Posty na ten temat będą usuwane bez ostrzeżenia.


Dodatkowe punkty w regulaminie
W związku z nagminnymi przypadkami męczenia Organizatorek wprowadzone zostają kolejne punkty regulaminu:
  • Wszelkie zgłoszenia poza wątkiem dotyczącym danej firmy nie są w żaden sposób wiążące dla Organizatorki i łamią zasadę jawności zamówień zbiorowych. Nie ma załatwiania nic po cichu. Ponadto każdą taką PW Organizatorka ma obowiązek zgłosić do moderatorów, jej autorka poniesie stosowne konsekwencje. Zgłoszenia w wątku "Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu" jedynie sygnalizują potrzebę złożenia zamówienia, nie są wiążące dla Organizatorki. Mogą ale nie muszą zostać wzięte pod uwagę. Jedynie deklaracje pod postem dotyczącym nowego zamówienia w wątku danej firmy są brane pod uwagę. Uczestniczka ma obowiązek śledzić na bieząco zmiany w składzie zamówienia, jeśli zostało 6 miejsc nie pisać ze chce 8. Zostało 6 czyli może wziąć 6.
  • Wszelkie formy dręczenia Organizatorek będą stanowczo tępione. Nie są one instytucjami publicznymi, przygarnięcie kilku osób do własnego zamówienia stanowi przejaw ich dobrej woli. Jeśli liczba chętnych przekracza możliwości jednego zamówienia Organizatorka ma prawo poprzestać na jednym. Ma też możliwość wyboru uczestniczek tak by współpracowała z osobami godnymi zaufania- wszystko zalezy od Organizatorki.


Braki w kolorach
W zwiazku z brakiem kolorow dla nowych organizatorek oraz wciaz pojawiajacymi sie nowymi zgloszeniami jestesmy zmuszeni ustanowic dodatkowy limit dla organizatorek. Od tej chwili na glownej liscie organizatorek bede tylko osoby, ktore organizuja przynajmniej jedno wspolne zamowienie w miesiacu. Organizatorki nieaktywne zostana przeniesione na liste rezerwowa i zostanie im odebrany kolor, ktory bedzie przyznany nowej organizatorce na ich miejsce. Organizatorki z listy rezerwowej w drodze wyjatku beda uzywac czarnej czcionki oznaczajac kazdy swoj post adnotacja jakiego zamowienia wpis dotyczy. To samo tyczy sie osob zglaszajacych do zamowienia u organizatorek z listy rezerwowej - w kazdym poscie musza napisac do kogo sie zwracaja i jakiego zamowienia ich post dotyczy. Niestety przy kilku osobach na liscie rezerwowej moze sie zrobic balagan. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, poki co obowiazuje ta zasada.
Rozwiazanie nie jest najlepsze, w przyszlosci postaramy sie wyprowadzic jakis kompromis. Zasada podobnych kolorow czcionek z kursywa czy pogrubieniem dla roznych organizatorek nie moze byc przyjeta, gdyz juz w tej chwili organizatorki w tak rozny sposob oznaczaja swoje posty. Chyba, ze to sie zmieni.
Jesli macie jakies uwagi lub pomysly na rozwiazanie tago problemu, zapraszam Nie chcemy byc zmuszeni do ograniczenia sie do stalej listy organizatorek, wiec wszelkie rozwiazania sa mile widziane


Rezygnacje z zamowien
Przypominam, ze osoby zglaszajace sie do wspolnych zamowien musza byc zdecydowane na wziecie w nim udzialu, vide Regulamin. Niedopuszczalne sa sytuacje gdzie uczestnicy rezygnuja z udzialu w zamowieniu juz po jego zamknieciu i to z blahych powodow. Prosze liczyc sie z tym, ze w przypadku takiego zachowania przyznane zostana punkty karne i miejsce na Czarnej Liscie.
Zasada ta powstala by chronic Organizatorow i pozostalych Uczestnikow przed niezdecydowanymi, ktorzy wstrzymuja, a czasem nawet uniemozliwiaja zlozenie zamowienia w terminie, nie mowiac juz o tym, ze zajmuja niepotrzebnie miejsce innym zainteresowanym. Takie nierozsadne praktyki beda stanowczo tepione. Prosze miec na uwadze, ze zaden z Organizatorow nie bedzie notorycznie przeliczal zamowien i odkladal ich zlozenia ze wzgledu na maruderow - to nie maszyny na uslugach Uczestnikow, a forum zakupowe to nie fabryka.
Wycofac sie z zamowienia mozna WYLACZNIE przed jego zamknieciem ("zamkneite zamowienie" nie jest tozsame z "lista zamknieta") i to podajac wazny powod. Zaznaczam rowniez, by wszelkie tego typu sytuacje zalatwiac TYLKO na watkach zakupowych, nie na PW z Organizatorem - jesli sie wycofujesz, napisz o tym otwarcie na watku i uzasadnij.
Wszystkie kwestie sporne zarowno Organizatorzy jak i Uczestnicy winni sa zglaszac na PW do WSZYSTKICH Moderatorow forum mineralnego jednoczesnie.


Kwestia rezygnacji z zamowienia
Status zamowienie zamkniete oznacza zebrana liste uczestnikow, ktorzy sa poinformowani o wszelkich zmianach w zamowieniu jeszcze PRZED jego zlozeniem, a wiec o kosztach calkowitych i ewentualnych brakach produktow z ich list. Rezygnacja z udzialu w zamowieniu moze zostac zlozona m.in. wlasnie z powodow jak powyzej ale WYLACZNIE podczas statusu lista zamknieta.
Trzeba rozroznic dwa statusy.
Lista zamknieta - w tym momencie jest dopuszczalna rezygnacja i Organizator musi sie z tym liczyc, dlatego wlasnie przed zamknieciem i zlozeniem zamowienia musi poinformowac wszystich Uczestnikow o zmianach. Dopiero potem moze zamknac zamowienie oznaczajac je statusem zamkniete, a potem zlozone\oplacone,etc.
Zamowienie zamkniete nie jest tozsame ze statusem lista zamknieta, ktory oznacza jedynie zebranie Uczestnikow w zamowieniu. Miedzy statusem lista zamknieta, a zamowienie zamkniete Organizator musi poinformowac wszystkich o ewentualnych zmianach w zamowieniu. Uczestnik zamowienia zaocznie zgadza sie na warunki zawarte w poscie glownym, nie na stan tuz przed zlozeniem zamowienia.
Uczulam zeby zanim kliknac zamowienie poinformowac wszystkich o zmianach, jesli sie nic nie zmienilo - mozna klikac, jesli mimo zmian nikt nie rezygnuje - mozna klikac, jesli ktos rezygnuje - otwieramy ponownie zamowienie dobierajac kogos lub przeliczamy koszty na pozostalych uczestnikow, ale wtedy oni rowniez musza zostac poinformowani o zmianach i potwierdzic swoj udzial (tzn. ze rowniez moga sie wycofac, jesli koszty im nie odpowiadaja). Dopiero wtedy klikamy zamowienie, gdy juz wszystko jest jasne.


Kwestia stosowania kolorów przypisanych organizatorkom oraz punkty karne za łamanie regulaminu
Wiele osob wciaz myli kolory przy wpisywaniu postow i zglaszajac sie do konkretnej Organizatorki uzywaja kolor innej - pol biedy jesli zacytuja wczesniej post Organizatorki ale jesli nie, to robi sie niezly bajzel.
Nie mam zamiaru w dalszym ciagu bawic sie w edytora kodu html, bo kilkunastu osobom na dzien nie chce sie zajrzec do Listy oficjalnych Organizatorow i sprawdzic kolor czcionki. Od teraz kazdy kto zignoruje zasade pisania kolorem Organizatora, do ktorego sie zglasza dostanie punkt karny za lamanie regulaminu podforum zakupowego.
Bylam wyrozumiala przez wiele miesiecy ale popelnianie wciaz tych samych bledow mimo wyraznie opisanych kolorow, lacznie z podaniem wzornikow dla waszej wygody i ulatwienia jest w stosunku do nas, moderatorow oznaka braku szacunku dla naszego czasu i pracy. Nie jestesmy tutaj po to, by codziennie przez godzine naprawiac bledy czyjegos lenistwa, mamy naprawde wazniejsze rzeczy do zrobienia niz psuc wzrok sleczac nad kodem html.
Punkty karne bezwzglednie dla kazdego kto ignoruje regulaminZamknięcie listy organizatorek
Z dniem dzisiejszym (8.01.2010) zawieszamy rozwijanie listy oficjalnych organizatorek. Jest już ich ponad 20, skoczyły się kolory nadawane indywidualnie, możliwości forum nie pozwalają na dalszy rozwój forum zakupowego. Mamy za małe pole manewru, jest to forum a nie platforma organizująca wspólne zamówienia- na większa skalę nie jesteśmy w stanie i nie chcemy tego kontrolować.
W przypadku, gdy dotychczasowa organizatorka zrezygnuje z pełnionej funkcji na jej miejsce zostanie przyjęta nowa osoba, najchętniej "oczytana", taka która dała się poznać na forum i wzbudza zaufanie.
Jednocześnie zachęcamy do organizowania zamówień w kręgach off-line, razem z koleżankami by więcej osób wciągnąć w minerały.


22.01.2010
APEL DO ORGANIZATOREK ZAMOWIEN EDM

W postach glownych aktualnych zamowien (niektorych) wkradl sie blad.
Jesli Organizatorki prosicie o dobieranie tanszych rzeczy do tych drozszych, to prosze podawajcie liste "dozwolonych" przedmiotow, ktore mieszcza sie w znizce, ktora chcecie uzyskac. W tej chwili w kilku postach glownych zamowien jako propozycje do dobrania sa podane pomadki, ktore pare dni temu zostaly wycofane przez EDM z pakietu znizkowego. Prosze o edycje, bo w chwili obecnej wpisy wprowadzaja zamet
Z gory dziekuje za uwage


02.03.2010
Rezygnacje z zamowien
Jesli chcesz zrezygnowac z zamowienia, do ktorego sie zglosiles napisz o tym w osobnym poscie - NIE EDYTUJ LISTY ZAKUPOW piszac "nieaktualne", itp. , wprowadza to zamieszanie jesli Organizator nie zauwaza, ze post zostal edytowany.
Jednoczesnie przypominam, ze zglaszajac sie do zamowienia, Organizator, Moderatorzy i pozostali Uczestnicy zamowienia licza na twoje zdecydowanie, a nie fanaberyjne zagrania - czarna lista jest w zasiegu kliku, pamietaj o tym.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-03-02 o 17:32
rozwielitka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.