Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 21:03   #345
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Nika, pamiętaj, że Lenka będzie coraz bardziej absorbująca i czasu będzie jeszcze mniej. Ale czas musisz dla nas znaleźć.

Kikunia, a jakim mlekiem karmisz? Bo ja Nanem i dorywczo piersią, a młoda i tak śpi najpierw 4 godz.(to po butli po kąpieli) a potem po 2, 1,5 lub 2,5(w nocy wystarcza jej pierś). Zastanawiam się nad przejściem całkowitym na sztuczne, ale cały czas mam jakieś obiekcj. Jakbym tym samym odbierała coś dziecku. Wiem, że to głupie, ale jakoś takie uczucie we mnie jeszcze siedzi. Choć już mniej. I szukam kogoś, kto pomoże mi się usprawiedliwić samej przed sobą, żeby zrezygnować z piersi.

Mam nadzieję, że Nadia w końcu pośpi qw nocy dziś porządnie. Cały dzień ie spała, więc wyszłyśmy na spacetr, gdzie padła. niestety tylko na 40minut, bo dłużej nie wytrzymałam - do domu wróciłam mokra jak szczur od mokrego śniegu i mżawki i przewiana do kości. wyglądałam jak zużyty mop. A mała w domu nie pospała, bo było za ciepło. Znów teść przyhajcował w centralnym
i dopiero teraz przysypia na mnie. Zjadła solidną porcję mleka i zasnęła w ulubionej ostatnio pozycji: brzuszkiem na mojej klatce. Spi wtedy jak anioł. tylko trzeba poczekać, aż zaśnie solidnie, bo jak słabo, to przy odkładaniu się budzi i trzeba wszystko zaczynać od nowa.
ciekawe czemu moje dziecko sobie tak upodobało tę pozycję? ui to tylko u mnie. Mężowi coś nie wychodzi ułożenie jej tak wygodnie dla obojga.
Tak słodko mi tu śpi pod brodą, że aż żal ją odkładać:love :. Ale czas samemu iść w końcu spać.
Dobrej i spokojnej nocy z długim snem Waszych maluszków
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując