Decorecykling Ddośka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 23:45   #1
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310

Decorecykling Ddośka


Witam wszystkich.

Od roku juz śledzę Wasz dział, wczytując sie w tajniki decoupage. Przeglądam wasze galerie i zachwycając się, marzę o udanych próbach podobnych cieniowań, postarzeń, pomysłów.
Nie wypowiadałam się jednak tu jeszcze, bo czułam, że to za wysokie progi na moje nogi, więc mądrzyć się nie mam co, a kolejne ochy i achy byłyby banalne.

Jestem pracującą mamą słodkiej dwulatki. Od kiedy urodził sie mój Szałaputek, zaczęłam wynajdować sobie kolejne powody do zmęczenia : dzierganie, filcowanie, szycie, bizuteria. Aż przyszedł czas na decoupage.
Niestety, dzięki pomysłowej córeczce, natłokowi codziennych zajęć, pracy zawodowej oraz mężowi (dla niego też czasami trzeba znaleźć czs ) możliwości dłubania mam malutko. Dlatego długo nie miałam zamiaru zakładac żadnego własnego wątku twórczego, wystarczał mi blog, na którym chwaliłam sie wszelkimi swoimi cudakami-krzywulcami. Co prawda, blog ten tez długo chowałam przed światem, bo bardzo krytycznie patrzę na swoje wytwory, mając okazję naoglądać się cudów w wizażowych galeryjkach.
Jednakże kolejna nieudana próba z uwydatnieniem Cracku skusiła mnie do udzielenia sie na wątku.

Prace będą powstawać w tempie żółwim, bo i czasu mam jak na lekarstwo.
Mimo to bardzo proszę o wszelkie dobre rady, jak rozwiązać problemy z niedociągnięciami, co poprawić, co ujdzie. Bardzo mile widziana konstruktywna krytyka, jednak nie bijcie za mocno


Najstarsze rzeczy (po awarii laptopa zostały mi zdjęcia tylko z bloga):
1. Pudełko po butach stało się pojemnikiem na farbki
2. Ramki na zdjęcia
3. Pudełko na prezent (tez po butach),
4. Bransoletka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0395.jpg (23,5 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0401.jpg (31,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wPICT0045.jpg (47,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7554.jpg (47,4 KB, 82 załadowań)
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 23:48   #2
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Toaletka powstała jako wielkanocny prezent dla siostry.
Po raz pierwszy użyłam tu papieru ryżowego i bardz mi się spodobał.
Ścianki są pokryte crackiem sotille, ale bardzo delikatnie i przy kantach. Całośc przyciemniane bejcą do postarzania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7534.jpg (108,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7536.jpg (35,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7543.jpg (111,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7545.jpg (43,3 KB, 51 załadowań)
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 23:54   #3
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

I ostatnie wytwory, szkatułki z różami.
Tu też właśnie poległam z wypełnianiem cracku sotille. Próbowałam wetrzeć bejcę, ale przy jej wycieraniu, wycierało mi się również ze szczelin. Próbowałam milion razy , ale niemal za każdym razem ten sam efekt. W końcu udało mi się wetrzeć minimalne ilości bejcy ( a raczej nie wytrzeć wszystkiego). Nie wiem, w czym robię błąd, bo teoretycznie robię wszystko według zasad.
Tutaj tez pojawiły sie pierwsze odważniejsze próby cieniowania.

Obie szkatułki malowane na złoto, przez co trudno było zrobic wierne zdjęcie. Ale jako tako się udało. Na taką samą okrągłą, tylko większą, mam zamówienie. Moje pierwsze w decou, więc urosłam o 5 centymetrów. Szkatułkę juz kupiłam, tylko czasu nikt mi nie chce sprzedać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc0538q.jpg (46,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc0530n.jpg (50,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc0531m.jpg (49,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc0532ku.jpg (42,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc0537m.jpg (38,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc0542w.jpg (38,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc0543en.jpg (30,9 KB, 17 załadowań)
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 07:27   #4
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Decorecykling Ddośka

Witaj wśród pozytywnie zakręconych fajnie, że jest nas tu coraz więcej

Prace bardzo staranne, zwłaszcza że robione w krótkich przerwach pomiędzy karmieniem a bieganiem za córeczką
Pierwsze pudełko ciekawe kolorystycznie, widać na nim pomarszczoną serwetkę więc ma na sobie zdecydowanie za mało lakieru Możesz to nawet teraz naprawić Ale jest ładne i będziesz zawsze mieć sentyment do niego jako do jednej z pierwszych prac.
Ramki na zdjęcia bez zarzutu, drugie pudełko również wydaje się być ok. Nie do końca pasuje mi ten krak, umieszczony jak słońce .. ale ja z reguły nie gustuje w jednoskładnikowcu i nie za bardo wiem, co z nim robić żeby było ok. Od tego mamy 2 niekwestionowane specjalistki - Terenię18 i jambolaję. One kochają jednoskładnikowca a on im się odwdzięcza tym samym
Bransoletka również bardzo starannie wykonana, brakuje jej delikatnego przetarcia papierem na krawędzi, widać tam zadziora ale poza tym jest ok
Ryżowa toaletka bardzo ładna lubię ten papier.
Ostatnie szkatułki bardzo klimatyczne, ładnie postarzone, lubię taki styl. Pierwsze próby cieniowania ok, robisz takie same błędy jak prawie każda z nas na początku cieniowania - zbyt równy cień i jednolity kolor. Cień należy stopniować - ciemniej przy motywie, im dalej od motywu tym kolor delikatniejszy i bardziej rozmazany. I w nieregularnym kształcie Niekwestionowaną mistrzynią cieniowania tego forum i nie tylko jest nasza rosier, jej cienie są perfekcyjne więc w wolnej chwili zajrzyj sobie na wątek Marty i wzoruj się na jej cieniach. Tutaj masz linki do przykładowych pięknie pocieniowanych prac:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1314806309
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1314806309
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1314210066
Cudnie cieniuje też babagaga:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1316361500
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1314899712
Każda inaczej, więc wszystkie prace są inne i wszystkie mogą być inspiracją.
Ale pomijając tą uwagę o cieniowaniu ostatnie dwie szkatułki są bardzo bardzo ładne Co do sottila to jest on niestety humorzasty i bardzo mało wdzięcznym materiałem. Sama z jakąś dziką determinacją nadal na nim pracuję. Bejca niezbyt nadaje się do wypełniania spękań. Wypłukuje się ze spękań. Najlepiej pracuje się z farbą olejną dla artystów - malutka tubka starczy Ci na lata. Zabrudzenia z farby od razu wycierasz szmatką i właściwie nie ma problemu. Potem dajesz pracy dobrze wyschnąć, żeby w czasie lakierowania nie wypłukać świeżej farby olejnej ze spękań i jest to najlepsze. Do tego farba olejna jak zaschnie to spękania są nie do usunięcia i można delikatnie zmyć pod wodą kontrowersyjną 2 warstwę sottila pozostaną tylko spękania z farby olejnej. Albo nie zmywasz sottila i malujesz całość śmierdziuchem
Uf to chyba wszystko
Generalnie bardzo ładne i estetyczne prace Na +5

Zapraszam też do naszego wątka plotkarskiego o tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527245&page=89
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 07:31   #5
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Decorecykling Ddośka

Hejka

Fajnie że jesteś z nami, bardzo obiecująco otworzyłaś swój wątek. Podobają mi się bardzo ramki, fajne użycie jednoskładnikowca.
W temacie sottila - wiele osób sie skarży, że trudno jest wypełnic te wąziutkie, delikatne i płytkie spękania, Jola- Jambolaja miała taki kłopot, nie wiem ostatecznie jak sobie poradziła, czy nie zrezygnowała zupełnie z tego preparatu. Ja nie używam bejcy do wypełniania spękań, tylko porporiny i wydaje mi się, że co prawda nie bez wysiłku, ale uwydatniam spękania. Wiem że niektóre osoby wypłeniają je pasta Antique Rub i też nie narzekają, a inne wypełniają farbą olejną. Osobiście uważam, że bejca nie jest dobrym sposobem na wypełniania kraka. Próbowałam wielokrotnie wypełnić je laccą scurante i było to samo- wszystko sie rozmazywało.
To w zasadzie tyle.... wystarczy spróbować innych rzeczy, może cos sobie dopasujesz

Pozdrawiam

A i brawa za pudełeczko z różą,. piękne!!

Edytowane przez zielona butelka
Czas edycji: 2011-10-18 o 07:33
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:29   #6
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: Decorecykling Ddośka

Witam i ja.

Bardzo ładne prace zaprezentowałaś. Ja tam uwag nie mam, bo mało się znam na decou Bransoletka super, bo to moja ulubiona serwetka, toaletka super, bardzo mi się podoba.
A ostatnie dwa pudełka - bardzo przypadły mi do gustu.
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:38   #7
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Jej, normalnie mnie zaskoczyłyscie.
Ja tu sie spodziewałam miliona uwag, a tu takie miłe słowa.
Bardzo Wam za nie dziękuję.

Pupliku, bardzo dziękuję za rady . Skorzystam i w wolnym czasie zajrzę do sklepu plastycznego. Może farbą olejną mi się uda?
I dziękuję za konkretne przykłady. Przyłożyłaś sie do krytyki
Z tym cieniowaniem to dopiero zaczynam, więc jeszcze lata miną, zanim to załapię w pełni. Tym bardziej, że malowanie/rysowanie nigdy nie było moja mocna stroną.
To drugie pudełko było pierwszym skrakowanym przedmiotem i nawet nie wiedziałam, jaki efekt wyjdzie. i tez mi sie nie spodobało, ale jednoskładnikowca juz się nie poprawia, bo widac. Pierwsze pudełko kisi sie w szafce wypełnionej pierółkami do dłubania, więc nie ma chyba sensu go dolakierować. Wolę zająć się czymś nowym. A że pomarszczone, to wiem :/

I przyznać się muszę, że papier ścierny mam, ale... leży nowiuski. jak raz spróbowałam przetrzeć, to się zrobił biały lakier w tym miejscu. I zrezygnowałam. W czym popełniłam błąd?

Zielona butelko, bardzo dziękuję za miłe słowa . Na pewno spróbuje jeszcze kolejnych kraków, bo podobaja mi sie spekania podobne do sotiila, ale jak na razie mi to nie idzie.

Figamago, bardzo dziękuję i Tobie Jak to miło usłyszeć takie słowa
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 14:04   #8
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Decorecykling Ddośka

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Z tym cieniowaniem to dopiero zaczynam, więc jeszcze lata miną, zanim to załapię w pełni. Tym bardziej, że malowanie/rysowanie nigdy nie było moja mocna stroną.....

I przyznać się muszę, że papier ścierny mam, ale... leży nowiuski. jak raz spróbowałam przetrzeć, to się zrobił biały lakier w tym miejscu. I zrezygnowałam. W czym popełniłam błąd?
Załapiesz szybciej, niż myślisz tylko podglądaj najlepsze mistrzynie cieniowania jest tu ich jeszcze kilka Poza tym może uda nam się wreszcie przekonać rosier i powstanie tutorial, jak porwanymi desusami w taki sposób cieniować może nam w tym pomożesz?

Lakier może się zrobić biały pod warunkiem że po ponownym polakierowaniu z powrotem będzie przeźroczysty Możesz spróbować na tym pierwszym pudełku, które masz na dekupażowe przydasie. Na 99% po ponownym pomalowaniu biały mat zniknie A jaki lakier używasz?
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:48   #9
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Na razie mam lakier i większość rzeczy z empiku (czyli stamperia). Ale w końcu w naszej maleńskiej mieścince znalazłam sklep dla plastyków i nie mogłam stamtąd wyjść przez 3 godziny. W końcu kupiłam tylko jedna farbke malutka, bo nie miałam przy sobie kasy, więc babka az się śmiała, że jednak kobietom ciężko dogodzić - tyle czasu przebiera, czyta butelki, a kupi mały pierdółek .

Ale zastanawiam się nad Śnieżką do drewna. czytałam tu, że też się nadaje
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 17:57   #10
Aga Waleria
Zadomowienie
 
Avatar Aga Waleria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 770
GG do Aga Waleria
Dot.: Decorecykling Ddośka

Witaj Dośka
Ja jestem świeżak więc z mojej strony będą tylko ochy i achy. A papier ścierny ważna rzecz należy go mieć a przede wszystkim używać!!!
Ja jak przecieram to w kuchni mam siwy dym i wszystko jest bielutkie od pyłu, ale ja "szlifuje" co 2 lub 3 warstwy lakieru.

A co do błędów to my niedoświadczone musimy je popełniać, bo inaczej nigdy nie dorównamy mistrzyniom takim jak Babagaga, Rosier, Madzia siodemeczka i Ewa Pupilek (pamiętam od maleńkości że na błędach człowiek się uczy )
Aga Waleria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:04   #11
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Decorecykling Ddośka

Witaj wśród nas fajne prace robisz aż przy niektórych nie chce się wierzyć, że to twoje początki - czekam na twoje następne prace
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 18:38   #12
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Decorecykling Ddośka

Witaj! :rosa: Bardzo udane początki, czekamy na ciąg dalszy
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:50   #13
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Dziękuję! Takie miłe słowa na wieczór

Agnieszko, gdyby nie błędy, byłoby tu nudno i zbyt perfekcyjnie
A co tak namiętnie szlifujesz? Bo u siebie widziałam parę stropołków czy nierówności, ale nie sądziłam, że do tego potrzeba aż tyle ścierania? Jak widać, bardzo mąło jeszcze wiem... Dzięki za komentarz

Cycolu, bardzo Ci dziękuję . Całkiem pierwsza praca były trzy pierdółki pomalowane na brązowo, pokrakowane po całości jednoskładnikowcem i ponalejane motywy z serwetek. Jak uczeń podstawówki na plastyce Ale potem juz powolutku dosżłam z grubsza, co do czego służy, tylko jeszcze nie za bardzo wiem, jak, ile i gdzie tego użyc, żeby było tak, jak chcę.
Abstrahując, świetny nick

Pati, Dziękuje bardzo za odwiedziny!
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 09:58   #14
Kubisia1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 621
Dot.: Decorecykling Ddośka

A mi podobają się bardzo szkatułki:roz a:.
Są w moich klimatach, bardzo lubię te kolory .
Fajne rzeczy robisz, z niecierpliwością czekam na nowe .
pozdrawiam
Ania
Kubisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 14:35   #15
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Kubisiu, bardzo Ci dziękuję.
Zmykam zatem wypodkładować kolejne, bo czas leci, a dziecko nie będzie spało wiecznie
Tylko najpierw musze skończyć sutaszki dla koleżanki. Żeby ktoś wydłużył dobę...
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 19:52   #16
Aga Waleria
Zadomowienie
 
Avatar Aga Waleria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 770
GG do Aga Waleria
Dot.: Decorecykling Ddośka

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Agnieszko A co tak namiętnie szlifujesz? Bo u siebie widziałam parę stropołków czy nierówności, ale nie sądziłam, że do tego potrzeba aż tyle ścierania?
Nie no bez przesady )) nie aż tyle Ja ten siwy dym to tak w przenośni
Aga Waleria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 01:05   #17
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Decorecykling Ddośka

Ale ładne te Twoje prace.
Fajnie ozdobiłaś pudełka po butach. Też mam kilka z przydasiami na półkach. Musiałabym je kiedyś zdecoupażyć.
Wszystko mi się podoba. Jak na początek bardzo ładnie sobie radzisz.
Tylko ćwiczenia czynią mistrza.
Czekam na dalsze prace. Na pewno będzie co oglądać. Pozdrawiam.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >
Papierki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=546774&page=7
Decoupage - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496541&page=12
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 12:12   #18
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Biernasiu, żby mi Bozia przedłuzyła noce i sen dziecka, to zdziałałabym więcej. A tak? Powolutku, po cichutku... Ale rozłożyłam kolejne rzeczy do gruntowania, więc niedługo może coś sie uda skończyć.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:39   #19
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Decorecykling Ddośka

Bardzo podoba mi się pudełko po butach, kolory dobrałaś super!!! Różane też śliczne . Widać, że masz żyłkę do decoupage
A dzieci kiedyś urosną i czasu na decou będzie więcej .
__________________
Wątek decoupage
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 23:56   #20
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Decorecykling Ddośka

Witaj,witaj!Przedmówczyni e powiedziały juz wszystko ja tylko dodam(bo też nie za bardzo podoba mi sie rozmieszczenie kraka),że nakładam nierównomiernie:tu wiecej,tam mniej,tam wcale i równiez pod motyw-jesli to jest serwetka.Wtedy jest bardziej naturalny.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 13:06   #21
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Rosier, dziecko na razie rośnie i mój czas wolny kurczy się wprost proporcjonalnie do wieku córci
Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa

Jambolaja, z krakiem jednoskładnikowym raczej się pożegnam, bo nie widzi mi sie za bardzo ten rodzaj spękań. Pokombinuję jeszcze z sotillem, aż go wyciapię do końca i potem wypróbuję medium.
Wiem,że na tych starych rzeczach krak wygląda nieciekawie, ale nawet nie wiedziałam czego się spodziewać, więc machnęłam ot tak, w rogu. Nie rozpłynęło się tak, jak mi się wymyśliło
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:10   #22
kicia0940
Zadomowienie
 
Avatar kicia0940
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 571
Dot.: Decorecykling Ddośka

Muszę przyznać, że jak na początki to całkiem, całkiem. Zapowiada się interesująco
__________________
Dłubanki moje i mojej mamy:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=8680

Mój Decoupage - tu oglądaj prace sprzed grudnia 2010
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404567
kicia0940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:20   #23
esmolny
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 632
Dot.: Decorecykling Ddośka

Bardzo ładne rzeczy , a pudełko po butach - dla mnie superowe ! Mam tę serwetkę kilka lat, a zupełnie nie miałam pomysłu jak go wykorzystać.
__________________
http://www.smolny.pl
esmolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 00:49   #24
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Decorecykling Ddośka

Nie rezygnuj z 1-składnikowca tylko spróbuj nakładać do gąbeczką.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:03   #25
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Decorecykling Ddośka

Szkatułki piękne. Mają swój urok. Toaletka surowa w wyrazie, ale takie lubię. Siostra niech uważa, bo może zginąć.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 22:59   #26
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Szkatułka czy jej zawartość?
Dziękuje bardzo za miłę słowa.

Czas tu wrzucic kolejne dwie szkatułki, tylko jakoś nie mam kiedy. Byle do soboty...
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:55   #27
aszma
Rozeznanie
 
Avatar aszma
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 673
Dot.: Decorecykling Ddośka

fajne prace
Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi,przesłać życzenia się godzi.
Przyjmij zatem z rąk moich garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju,radości a Nowym Roku-olbrzymiego Rogu Obfitości!
aszma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 23:00   #28
Aga Waleria
Zadomowienie
 
Avatar Aga Waleria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 770
GG do Aga Waleria
Dot.: Decorecykling Ddośka

Gdy Mikołaj wychodzi z mroku,
A blask choinki bije z cienia,
Najpiękniejszy dzień tego roku
W żywą prawdę się zamienia.
Prezenty są dla Ciebie w worku,
Ja Ci składam ciepłe życzenia,
I oby bałwan na podwórku
Nie nosił Twojego imienia!
Aga Waleria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 06:57   #29
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Decorecykling Ddośka

Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,
Zapach potraw w
śród płonących świec,
Betlejemska gwiazda mruganiem weso
łym
Niesie ziemi sw
ą niebiańską pieśń.

B
óg Miłością dusze rozświetla
I op
łatek błogosławi biały,
Wlewa pok
ój w nasze smutne serca
Narodzony dzisiaj Jezus ma
ły.

Niechaj ziemi
ę rozśpiewa kolęda,
Ka
żdy dom i każdego z nas,
Niechaj pi
ękne Bożonarodzeniowe Święta
Nios
ą wszystkim betlejemski blask.

Magicznych świąt Tobie i twojej rodzinie życzy Sylwia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _nieg_kartka.jpg (26,0 KB, 1 załadowań)
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 20:49   #30
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Decorecykling Ddośka

Kończy się Stary rok, kończy się też urlop. Urlop od pracy zawodowej,ale też tej cichej, własnej. Czas spakować walizki z wraz z Nowym Rokiem ruszyć do rzeczywistości, do domu.
Wszystkim tu zarażonym domowym dłubaniem życzę wszelkiej pomyślności, miłości, zdrowia, więcej czasu na odpoczynek. Oraz niezmiennie nowych pomysłów na własne twory
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.