Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Blusche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-21, 20:31   #545
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Monika byla na Filipinach do 18stego, w miedzyczasie jej corka w szpitalu, i naprawde zostawila wszystko (znaczy caly biznes ) bez opieki. Odpisuje juz na maile, maja setki zamowien i wszystko realizuja i pakują. Więc bez znaczenia kiedy był złożony order-wszystko jest wyslane po 18stym. Ale mozna juz słać maile.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Hexxano, dziwna sprawa z tym Colombianem. Sugerując się zdjęciem z avatarka, też bym Ci poleciła coś z najjaśniejszych, np. Vanilla Latte lub White Chocolate, ewentualnie Ethiopian lub właśnie Colombian.



Przecież Monica dopiero skończyła urlop. Od dawna jest na stronie informacja, że sklep dla klientów miedzynarodowych nie funkcjonuje do 18.01.2010.

Zrobiłam zamówienie parę dni temu i zastanawiam się, kiedy dostanę przesyłkę. Jeśli przez okres urlopu można było składać zamówienia, to teraz mają pewnie masę roboty z pakowaniem.

Czy jakaś dobra dusza miałaby zbędne próbki Colombiana lub/i French Vanilla?

ja uzywam i Colombiana i French Vanilii vanilie mam w FC i Matte, Colombiana w FC. Chcesz? (jesli nei bylo by problemu wyslalabym Ci jak dostane nowa paczkę bo mam już resztki tych-a zamowiłam juz. I wtedy zrobię wiekszą odsypkę, i Colombian bedzie tez w matte )

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wiadomość, że zapomniała o moim mailu i że dośle mi cień do brwi.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując