Wymienię eau mega viktor&rolf, estee lauder, chanel, kenzo, clarins, guerlain, mac, blusche... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: Kosmetyki

Notka

Targowisko: Kosmetyki Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-10, 20:46   #1
ferguusson
Zakorzenienie

Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Smile

eau mega viktor&rolf, estee lauder, chanel, kenzo, clarins, guerlain, mac, blusche...

Witam w nowym watku wymiankowym(naprawdę już ostatni )

Kilka spraw:
+ wysyłka za granice, więc dla wizażanek z Polski preferuje wieksze wymianki
+ wszystkie kosmetyki są zadbane, często z kartonikami, czyste i swieże. O jakimkolwiek ubytku informuje w opisie. Wysyłam zawsze starannie opakowane, folia bąbelkowa, ale bez niepotrzebnej taśmy na samych opakowaniach. Tego samego wymagam od Was.
+zależy mi na obustronnym zadowoleniu z wymianki, często dorzucam gratisy i niespodzianki
+nie wymieniam się na siłę.

Czego szukam?
pielegnacji cery naczynkowej, dobrych cieni w bezach/brazach itp, perfum(Armani She, van cleef & arpels feerie EDT, ciekawych slodkich "jadalnych" zapachów niszowych), hydrolatów, HA. Warto wspomnieć podatność na kuszenie

Do oddania

1. Rozświetlacz/róż Estee Lauder. Ubytek minimalny. Jest kartonik.

2. benefit lemon aid, korygujący krem do powiek i baza pod cienie.
benefit Ooh la lift, rozświetlacz pod oczy, ujędrniający. (zuzycie jeden test) wymienione

3. krem Clarins, Hydra Quench, cera normalna/sucha. Pojemnośc wyjsciowa 30ml, zuzycie około 2-3 testy. (na zdjęciu-pierwszy krem, błekitne opakowanie)

4. cień Mac Gilded Ash, zużycie pare %, jak na zdjęciu wymienione

5. cień Guerlain, nr 140, jest welurek wymienione

6. Kosmetyki mineralne Blusche(pytajcie prosze o kolory dostępne)

7. cienie dwójki chanel, ubytek na foto(tylko testy). Jest kartonik, welurek.

8. khol czarny Guerlain, ubytek pare testów

Dokładka

Słynna paletka Urban Decay, Alice, limitowana. 16 mało uzywanych cieni, kredki(bez primera). Gdzies mam lepsze zdjęcia, swatcha i chyba makijaż

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-09-11 o 20:37
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 20:47   #2
ferguusson
Zakorzenienie

Dot.: eau mega viktor&rolf, estee lauder, chanel, kenzo, clarins, guerlain, mac, blus

Perfumy:

1. L'eau par kenzo, około 70ml/100.

2. eau mega viktor & rolf- zostało 20ml/30ml

Możliwe odlewki:
3. Zen
4. Idylle
5. DKNY

MAC

exchange

Czas edycji: 2010-07-10 o 20:51
Stary 2010-07-10, 20:48   #3
ferguusson
Zakorzenienie

Dot.: eau mega viktor&rolf, estee lauder, chanel, kenzo, clarins, guerlain, mac, blus

Swatche

1. Mac i Guarlain(z pierwszego postu) dla Agulki, zdjęcie z lampą(trochę prześwietlone, guerlain ginie na nim) i dzienne-choć troche pochmurne..

MAC

exchange

Czas edycji: 2010-07-10 o 20:52
Stary 2010-07-10, 20:48   #4
ferguusson
Zakorzenienie

dokładki

MAC

exchange
Stary 2010-07-10, 21:13   #5
ranka
Kici kici miau miau

Przekupka: 190 pkt / 100% pozyt.

chetnie bym capnela MACa

Instagram mój
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:21   #6
glamourous
Zakorzenienie

Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.

loj nie mowilas ze masz zen a wiekszej ilosci wymienic nie chcesz?
i jeszcze jedno oswiec mnie wiesniaczke co to sa swatche bo ja myslalam ze to taka marka zegarkow
Stary 2010-07-10, 21:22   #7
Marigold19
🦄

Przekupka: 106 pkt / 100% pozyt.

Może coś u mnie za cień Guerlain?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...56&postcount=1
Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:22   #8
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Swatche

1. Mac i Guarlain(z pierwszego postu) dla Agulki, zdjęcie z lampą(trochę prześwietlone, guerlain ginie na nim) i dzienne-choć troche pochmurne..

Podobaja mi sie oba

A chcialabys nowe kulaski 02?? "ino" testowane
Rozyk z chanel 82 reflex - raz uzyty
Pigment -Vanilla - Mac- praktycznie cale op
Pigment- Naked- Mac- zuzycie ok5%
Brazer Laguna z Nars- ok5%zuzycia
Sopelek z Guerlain -Bialy- pare razy uzyty
Rozswietlacz z Lancaster- ze 3 razy mazniety
Rozswietlacz z Dior- koronkowy 02- 15-20%zuzycia
Szmineczka - Equality- Mac- piekny kolor nude-nowa nigdy nie otwierana
Blyszczyk-C-Thru-Mac-ok5%zuzycia
Szmineczka -Dior -Addict 214-zuzycie ok5%
agulek124 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:33   #9
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chetnie bym capnela MACa
Ranko, wstępnie nic nie widzę dla siebie i agulek pyta tez o ten cien, zatem narazie podziękuję i przesyłam buziaka

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
loj nie mowilas ze masz zen a wiekszej ilosci wymienic nie chcesz?
i jeszcze jedno oswiec mnie wiesniaczke co to sa swatche bo ja myslalam ze to taka marka zegarkow

Bo mam tego limitowanego jeszcze trochę(klasyczny wymieniłam cały) ale tylko odlewkę dla testu jakby któś chciał bo piękny jest. Ze wszystkich moich zapachów mogę zrobić małą odlewkę

Urocza jesteś
Swatch to też podgląd odcieni kolorówki, na dłoni najcześciej by pokazać rzeczywisty kolor na skórze

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Może coś u mnie za cień Guerlain?
niestety nic

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Podobaja mi sie oba

A chcialabys nowe kulaski 02?? "ino" testowane
Pigment -Vanilla - Mac- praktycznie cale op
Brazer Laguna z Nars- ok5%zuzycia
Sopelek z Guerlain -Bialy- pare razy uzyty
Rozswietlacz z Lancaster- ze 3 razy mazniety
Blyszczyk-C-Thru-Mac-ok5%zuzycia
Szmineczka -Dior -Addict 214-zuzycie ok5%

Agulku, co ja poradzę że lubię Twoje kosmetyki
Wszystkie..

Pogrubiłam te na których mi najbardziej zalezy, a podkreslone ktore tez mi sie podobają.

Nie znajdziesz nic u mnie jeszcze?

MAC

exchange
Stary 2010-07-10, 21:38   #10
glamourous
Zakorzenienie

a ktora limitowanke Zen masz, ta w rozowym pudelku? tak z ciekawosci pytam bo mnie napadl ostatnio facet w debbenhamsie i mnie chcial spryskiwac alem sie nie dala bom byla juz wypsikana mnostwem testerow dal mi na takiej wstazeczce ale z niej wszystko wyparowalo
kurcze ze tez ja taka zapozniona jestem, zenka oddalas a mi on sie tak marzy....
Stary 2010-07-10, 21:44   #11
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:

Agulku, co ja poradzę że lubię Twoje kosmetyki
Wszystkie..

Pogrubiłam te na których mi najbardziej zalezy, a podkreslone ktore tez mi sie podobają.

Nie znajdziesz nic u mnie jeszcze?
Hmm... odleweczka Idylle( a masz atomizerek?)...a chowasz cos tam z pielegnacji jeszcze?
Stary 2010-07-10, 21:51   #12
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
a ktora limitowanke Zen masz, ta w rozowym pudelku? tak z ciekawosci pytam bo mnie napadl ostatnio facet w debbenhamsie i mnie chcial spryskiwac alem sie nie dala bom byla juz wypsikana mnostwem testerow dal mi na takiej wstazeczce ale z niej wszystko wyparowalo
kurcze ze tez ja taka zapozniona jestem, zenka oddalas a mi on sie tak marzy....

No zen za mna tez chodził długooo... Aż tz mi kupil.. I jak to tż, chwycił nie ta buteleczkę. A że na lotnisku kupił to nie mogłam wymienić. Stał na połce z miesiąc, ja z fochem aż przetestowałam i się zakochałam. I cały czas w pamieci miałam tego złotego, a jak już go dostałam to przestał mi sie podobać, to piżmo i ambra mnie dobijały.

Limitowanka z 2009 roku więc juz niedostępny. Bardzo pozytywny i energetyzujący zapach, z tych ciepłych i otulających, ale nie nachalnych. A że rózowy sie pojawił to nei widziałam. Podoba mi sie meski za to, ten granatowy

Cytat:
Hmm... odleweczka Idylle( a masz atomizerek?)...a chowasz cos tam z pielegnacji jeszcze?
właśnie nie mam już atomków, mam tylko 4ml probeczki

Mam jeszcze z Clarinsa trochę, ten do suchej powinien Ci pasować a pamiętam że masz suchą. I jeszcze coś do demakijażu też, ale nie pamietam co-nowy i zafoliowany

MAC

exchange
Stary 2010-07-10, 21:55   #13
glamourous
Zakorzenienie

no popatrz a mi sie ten klasyk Zen spodobal...dostalam przy okazji ktorejs tam wymianki probeczke no i tak im bardziej testuje tym bardziej mi sie podoba takie chancopodobne ale bez tej irytujacej chanelowskiej nuty ktora jest w chance i coco mademoiselle.
sluchaj a ty bywasz w miescie? moglabys mi w arnottsie spojrzec czy maja moze Moschino Couture? bo tu na mojej wiosce rozne zapachy maja ale tego akurat nie...a tez dostalam odlewaska i mi sie mocno spodobal ja to w ogole taka jestem ze mi sie duuuuzo rzeczy podoba
Stary 2010-07-10, 21:56   #14
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:

właśnie nie mam już atomków, mam tylko 4ml probeczki

Mam jeszcze z Clarinsa trochę, ten do suchej powinien Ci pasować a pamiętam że masz suchą. I jeszcze coś do demakijażu też, ale nie pamietam co-nowy i zafoliowany
a ta probeczka ma psikacz?? ile ich masz??

oo.... co to to do demakijazu??
Stary 2010-07-10, 22:01   #15
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
no popatrz a mi sie ten klasyk Zen spodobal...dostalam przy okazji ktorejs tam wymianki probeczke no i tak im bardziej testuje tym bardziej mi sie podoba takie chancopodobne ale bez tej irytujacej chanelowskiej nuty ktora jest w chance i coco mademoiselle.
sluchaj a ty bywasz w miescie? moglabys mi w arnottsie spojrzec czy maja moze Moschino Couture? bo tu na mojej wiosce rozne zapachy maja ale tego akurat nie...a tez dostalam odlewaska i mi sie mocno spodobal ja to w ogole taka jestem ze mi sie duuuuzo rzeczy podoba

a ja znowu uwielbiam tą nutę w coco
o dobrze w sumie że trochę inne gusta

Ja mieszkam i pracuję w centrum wiesz jaka to pokusa na zakupy
Nie wiem czy nie mylę go teraz z Juicy Coulture ale .. kojarzę? Zajrzę i dam znac

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
a ta probeczka ma psikacz?? ile ich masz??

oo.... co to to do demakijazu??

no właśnie nie ma wysyłałam teraz sporo odlewek i wykonczylam wszystkie psikacze..

Mam jeszcze inne atomizery ale to nie są takie ładne jak te ktore zamawiałam z Polski i mają sklonność do przeciekania(ze zbiorowych rzutów na wizażu).
zaraz sprawdzę co to, tylko muszę się ruszyć, a mam tortille chips, świezo zrobione guacamole, tequile sunrise i za dobrze mi by wstawać

MAC

exchange
Stary 2010-07-10, 22:09   #16
glamourous
Zakorzenienie

wiem wiem bo kiedys tez pracowalam w centrum...i co przerwa na lunch to lecialam albo do arnottsa albo do debbenhamsa

nie chce mi sie zdjec wklejac ale moschino wyglada tak

http://cgi.ebay.ie/MOSCHINO-COUTURE-...item53e075c9a9

a juicy couture tak

http://cgi.ebay.ie/Juicy-Couture-EDP...item414f9fdeb7

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

a jesli chodzi o odlewki i psikacze to widzialam w bootsie takie plastikowe atomizerki- przy akcesoriach podroznych, tylko ze one maja pojemnosc 50 ml - czyli duuuzo, ale moze z braku laku ujda?
Stary 2010-07-10, 23:20   #17
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:

no właśnie nie ma wysyłałam teraz sporo odlewek i wykonczylam wszystkie psikacze..

Mam jeszcze inne atomizery ale to nie są takie ładne jak te ktore zamawiałam z Polski i mają sklonność do przeciekania(ze zbiorowych rzutów na wizażu).
zaraz sprawdzę co to, tylko muszę się ruszyć, a mam tortille chips, świezo zrobione guacamole, tequile sunrise i za dobrze mi by wstawać

A ile masz tych probeczek??

Dobrze, to zjedz na spokojnie---->smacznego ...ja poczekam

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Juz sie dzis nie doczekam..... ide spacDobranoc

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Madziu, masz jeszcze pryzmy?? jest mozliwosc na malusia odsypeczke?? Ciagle sie nad nimi zastanawiam

Dobrze, ja juz naprawde ide spac i zycze wszystkim DOBRANOC
Stary 2010-07-10, 23:57   #18
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
wiem wiem bo kiedys tez pracowalam w centrum...i co przerwa na lunch to lecialam albo do arnottsa albo do debbenhamsa

nie chce mi sie zdjec wklejac ale moschino wyglada tak

http://cgi.ebay.ie/MOSCHINO-COUTURE-...item53e075c9a9

a juicy couture tak

http://cgi.ebay.ie/Juicy-Couture-EDP...item414f9fdeb7

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

a jesli chodzi o odlewki i psikacze to widzialam w bootsie takie plastikowe atomizerki- przy akcesoriach podroznych, tylko ze one maja pojemnosc 50 ml - czyli duuuzo, ale moze z braku laku ujda?
sprawdzę w pon lub wtorek Ja jeśli tylko mam czas tez zaraz debenhams Tylko że od dawna juz nie mam czasu ale to lepiej dla portfela.. Albo poźniej po stresującym dniu trzeba się rozluźnić

te z bootsa to nie wiem do czego są przeznaczone ale napewno nie do perfum wylało mi sie wszystko kiedyś..

Cytat:
A ile masz tych probeczek??

Dobrze, to zjedz na spokojnie---->smacznego ...ja poczekam

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Juz sie dzis nie doczekam..... ide spacDobranoc

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Madziu, masz jeszcze pryzmy?? jest mozliwosc na malusia odsypeczke?? Ciagle sie nad nimi zastanawiam

Dobrze, ja juz naprawde ide spac i zycze wszystkim DOBRANOC

juz jestem

pryzmy mam, odsypię Ci.
to mleczko z Clarinsa wklejam, ale zauwazyłam własnie w lazience że nie ma folii, musiałam je jakoś niedawno otworzyć i uzyć testowo. Ale ma długi termin ważności. Potem dostałam mydła naturalne i już nie uzywam mleczek.

MAC

exchange
Stary 2010-07-11, 00:22   #19
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:

juz jestem

pryzmy mam, odsypię Ci.
to mleczko z Clarinsa wklejam, ale zauwazyłam własnie w lazience że nie ma folii, musiałam je jakoś niedawno otworzyć i uzyć testowo. Ale ma długi termin ważności. Potem dostałam mydła naturalne i już nie uzywam mleczek.
Wlasnie sie umylam i mowie zajrze jeszcze

To do oddania masz te mleczko i zel do mycia buzi??
Stary 2010-07-11, 00:30   #20
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Wlasnie sie umylam i mowie zajrze jeszcze

To do oddania masz te mleczko i zel do mycia buzi??

hehe

Tylko mleczko Aguś, choć musze je jeszcze użyć raz i rozważyć jego wysyłkę Ale krem jak najbardziej, i jest w tubce, higieniczny i to 30ml.

MAC

exchange
Stary 2010-07-11, 00:44   #21
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:
hehe

Tylko mleczko Aguś, choć musze je jeszcze użyć raz i rozważyć jego wysyłkę Ale krem jak najbardziej, i jest w tubce, higieniczny i to 30ml.

Acha, no dobrze... wiec jestem zainteresowana:
-cieniami z Guerlain i Mac
-malutka odsypeczka pryzm
-probeczka Idylle(masz moze 2-ie?)
-i jakis atomizerek(moze byc ten ze zbiorowych rzutow na wizazu)

za krem podziekuje, poniewaz mam go w probkach, razem ze 100ml
za kazdym razem babeczki z Clarinsa dorzucaja mi pare i sie nazbieralo...

Tak mysle, ze Lagune jescze sobie zatrzymam, ale reszta co chcialas jest do wziecia co proponujesz?
Stary 2010-07-11, 00:57   #22
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:

Acha, no dobrze... wiec jestem zainteresowana:
-cieniami z Guerlain i Mac
-malutka odsypeczka pryzm
-probeczka Idylle(masz moze 2-ie?)
-i jakis atomizerek(moze byc ten ze zbiorowych rzutow na wizazu)

za krem podziekuje, poniewaz mam go w probkach, razem ze 100ml
za kazdym razem babeczki z Clarinsa dorzucaja mi pare i sie nazbieralo...

Tak mysle, ze Lagune jescze sobie zatrzymam, ale reszta co chcialas jest do wziecia co proponujesz?
ok, czyli cien guerlaina i Maca już pakuję dla Ciebie, do tego atomek 4ml idylle i idylle znika z wątku bo juz więcej nie mogę odlać, atomek(on jest chyba 10ml) i jeśli jeszcze widzisz coś u mnie to mi napisz i daj znać co byś mogła mi oddać z tych zakreślonych przeze mnie(tak by się mniej więcej zgadzalo i bys była zadowolona)

MAC

exchange
Stary 2010-07-11, 01:05   #23
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:
ok, czyli cien guerlaina i Maca już pakuję dla Ciebie, do tego atomek 4ml idylle i idylle znika z wątku bo juz więcej nie mogę odlać, atomek(on jest chyba 10ml) i jeśli jeszcze widzisz coś u mnie to mi napisz i daj znać co byś mogła mi oddać z tych zakreślonych przeze mnie(tak by się mniej więcej zgadzalo i bys była zadowolona)
I prosze... nie zapomnij o tych pryzmach

Co chcesz to bierz

Ty wiesz lepiej na czym Ci bardziej zalezy, wiec pisz smialo
Stary 2010-07-11, 01:28   #24
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
I prosze... nie zapomnij o tych pryzmach

Co chcesz to bierz

Ty wiesz lepiej na czym Ci bardziej zalezy, wiec pisz smialo

oczywiscie pamietam

to jutro ustalimy co dokładnie, dobrze? Bo już padam na pyszczek

MAC

exchange
Stary 2010-07-11, 01:40   #25
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:
oczywiscie pamietam

to jutro ustalimy co dokładnie, dobrze? Bo już padam na pyszczek

Jasne ja juz tez ledwo siedze...dobranoc
Stary 2010-07-11, 08:12   #26
annamonica
Zakorzenienie

Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
GG do annamonica

witaj!
interesuja mnie kosmetyki mineralne i odlewka zen'a.
zerknij do mnie prosze
Stary 2010-07-11, 15:02   #27
annamonica
Zakorzenienie

GG do annamonica

wiesz, to jedwabne cacuszko chciałabym wymienić na perfumy z flakonem, nie odlewki, głównie szukam męskich 30-50ml
może coś masz...?
Stary 2010-07-11, 15:34   #28
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annamonica Pokaż wiadomość
wiesz, to jedwabne cacuszko chciałabym wymienić na perfumy z flakonem, nie odlewki, głównie szukam męskich 30-50ml
może coś masz...?
moj tz ma masę nieuzywanych już, ale wszystkie w bardzo duzych pojemnosciach, 70-90ml

a ktora to kolekcja zary..? tegoroczna..?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Agulku, zerknij na to:

sopelek Guerlain

rzeczy za cienie Guerlaina i Maca + odlewkę Idylle i atomizer-co o tym myślisz? jesli za mało/za duzo to mow i coś wymyślimy. Aha, i jeszcze odsypkę pryzm.

a jeśli widzisz jeszcze coś u mnie to skusiłabym się na jedną z powyzszych rzeczy.

A mogłabym jeszcze prosić o fotki..? Mogą byc na maila..

MAC

exchange
Stary 2010-07-11, 15:38   #29
annamonica
Zakorzenienie

GG do annamonica

dostała ją kilka miesięcy temu, szczerze Ci powiem, że nie wiem z której kolekcji... osoba, która mi ją dała mogła zakupić ją w tym roku, a równie dobrze i w zeszłym (i mogła przechomikować troszkę) ciężko pewnie było upolować tę bluzeczkę, niektóre rzeczy znikają z zary w momencie i już nie ma danego modelu w kolekcji
a nie dobrałabyś sobie czegoś u mnie? byłabym chętna nawet na większą męską flaszkę, ja wysłałabym rzeczy do Ciebie z Polski, ale Ty mogłabyś nadać przesyłkę na adres w Anglii, jeśli różnica w kosztach byłaby znaczna
Stary 2010-07-11, 17:50   #30
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annamonica Pokaż wiadomość
dostała ją kilka miesięcy temu, szczerze Ci powiem, że nie wiem z której kolekcji... osoba, która mi ją dała mogła zakupić ją w tym roku, a równie dobrze i w zeszłym (i mogła przechomikować troszkę) ciężko pewnie było upolować tę bluzeczkę, niektóre rzeczy znikają z zary w momencie i już nie ma danego modelu w kolekcji
a nie dobrałabyś sobie czegoś u mnie? byłabym chętna nawet na większą męską flaszkę, ja wysłałabym rzeczy do Ciebie z Polski, ale Ty mogłabyś nadać przesyłkę na adres w Anglii, jeśli różnica w kosztach byłaby znaczna
Annamonico, nie widzę już nic dla siebie

Planujesz dokładki może?

up

MAC

exchange
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: Kosmetyki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości