Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlopaka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-31, 15:15   #3
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

Po 1- taka farba może wcale nie rozjaśnić ciemnych włosów
po 2 nie mam pojęcia jakiego koloru masz skórę ,jeżeli nie jest brzoskwiniowa/złotawa to kasztanowy kolor nie będzie pasował
po 3 każda farba niszczy włosy
po 4 odrosty są po każdej farbie więc albo będziesz dwukolorowo zapuszczał albo ciągle farbował albo zetniesz na krótko. Odrosty robią się nawet po 'szamponach koloryzujących' do 28 myć, a nawet zwykła szamponetka potrafi nie zmyć się do końca
po 5 farba może Ciebie uczulić i zrób sobie próbę uczuleniową najpierw (widzę że nie jesteś zorientowany w kwestii farbowania włosów)
po 6 nie wiem jaka z tej dziewczyny fryzjerka jeżeli dała Ci do pofarbowania się drogeryjną farbę (co z tego że loreal? ) fryzjerskie farby są dużo lepsze, a jeśli to fryzjerka to pewnie wie gdzie można kupić farby fryzjerskie prywatnie( a już w ostateczności zostaje allegro)
po 7 jeśli nie siwiejesz a Twój kolor włosów nie wygląda bardzo źle to po co farbować? Możesz mieć z tego więcej szkody niż pożytku

osobiście nie lubię farbowanych włosów u faceta. No chyba że straaaasznie szybko osiwiał i na identyczny kolor jak miał...
Tyle z mojej strony .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując