Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biegłe władanie angielskim-samodzielna nauka ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 11:16   #16
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Biegle wladanie angielskim-samodzielna nauka ?

Cytat:
Napisane przez sandrusz Pokaż wiadomość
Glownie mi o te slowka chodzi bo z nimi slabo....A z gramatyka jak juz wspominalam radze sobie, bo dosc latwo mi przychodzi
A jeszcze pytanie co do tych podcastow. To jest tak ze facet gada powoli, po angielsku a Ty tego sluchasz, ale bez zadnego tlumaczenia tak? Po prostu odsluchujesz monologu w jezyku angielskim? Kurde oby bylo skuteczne
Z tą powolnością nie jest tak do końca - zależy, jaki podcast. W tych co Ci podałam, facet mówi w miarę powoli, a kiedyś natrafiłam jak mówili tak szybko, że słuchałam bełkotu. Tłumaczeń nie ma, czasem na niektórych stronach bywa, że są transkrypcje, czyli np. cały tekst napisany, można jednocześnie słuchać i śledzić tekst. Ale zdecydowanie bardziej Ci polecam naukę bez transkrypcji, wystarczy się porządnie skupić.
W Henrym jeszcze oprócz nauki słówek jest jeszcze nauka zdań - np. musisz wpisać jakieś słówko do zdania, masz podane je po polsku i później lektor czyta całe zdanie. Co jak co, ale to bardzo pomaga w słuchaniu i rozumieniu tego, co mówią.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując